Archiwum wpisów

 • Wszystkie
 • Aktualności
 • All Star Białołęka
 • Basketball & Sport Camps
 • Białołęka Cup
 • Chłopcy - rocznik 2010
 • Chłopcy - rocznik 2011
 • Chłopcy - rocznik 2012
 • Chłopcy - rocznik 2013
 • Chłopcy - rocznik 2014
 • Dziewczyny - rocznik 2010
 • Ogłoszenia
 • Organizacyjne
 • Rozgrywki WOZKosz
 • Smoki Starsze

BASKETBALL & SPORT CAMP JASTROWIE 2024

 Jak co roku wakacje rozpoczeliśmy od naszego klubowego obozu w Jastrowiu. Nie jest to wyjazd, w trakcie którego nastawiamy się wyłącznie na basket. Przez dziesięć dni było go oczywiście sporo, ale nie zabrakło również innych atrakcji. 

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2023/24

Postanowiliśmy nieco pozmieniać harmonogram tego ostatniego tygodnia organizując oficjalne zakończenie sezonu 2023/24. W zasadzie to będą dwa, bo jest nas w klubie już naprawdę sporo. Szczegóły poniżej.

TRENINGI DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO

Krótka informacja nt. terminów treningów w najbliższy weekend oraz w przyszłym tygodniu. W weekend mamy sporą zmianę. W tygodniu w zasadzie jedziemy jak zawsze, ale kończymy nieco wcześniej.

U13M: ÓSMA DRUŻYNA W POLSCE!

Trener Tomek Wiśnik w jakimś wywiadzie stwierdził, że przed sezonem 2023/24 liczył na pierwszą ósemkę na Mazowszu. Chłopaki z rocznika 2011 – ku ogólnej radości – odrobinkę go zaskoczyli. W ciągu ostatnich kilku tygodni byli w Krakowie, Stargardzie i Białystoku. I faktycznie załapali się do pierwszej ósemki… ale w Polsce!

ZAPOWIEDŹ: 8-10 CZERWCA

Te kilka dni z życia naszego Klubu bezdyskusyjnie bedzie zdominowane występami naszych chłopaków z rocznika 2011, którzy uczestniczą od środy w finałowym turnieju Mistrzostw Polski. Nie oznacza to jednak, że nic więcej się już u nas nie dzieje. Wręcz przeciwnie!   

U13M: JUŻ OD JUTRA FINAŁY W BIAŁYMSTOKU!

To już jutro! Chłopaki z rocznika 2011 jada do Białegostoku, żeby wziąć udział w finałowym turnieju Mistrzostw Polski. Po raz trzeci nie będą faworytem. Właśnie dlatego wierzymy, że po raz trzeci zrobią sobie i nam jakiś totalnie niesamowity prezent! Nikt tak jak oni nie potrafi robić za “czarnego konia”!

PIĄTEK (7.06) – ODWOŁANE I PRZEŁOŻONE TRENINGI

W związku z “balem ósmoklasistów”, który odbędzie się w piątek (7. czerwca) na hali BOS, zmuszeni jesteśmy odwołać wszystkie zaplanowane na ten dzień treningi. Grupę Smoków Starszych zapraszamy na trening w czwartek na godz. 16.30. Sobotnie zajęcia odbędą się zgodnie z harmonogramem. 

TRENINGI W WEEKEND BOŻEGO CIAŁA

W najbliższych dniach treningów, z oczywistych względów, będzie nieco mniej. Większość towarzystwa i tak wyjeżdża na kilkudniowy wypoczynek. Ci, któzy zostają w stolicy też zasłużyli, żeby zrobić im kilka dni wolnego od basketu. Poza dwoma przypadkami – o tych poniżej – wszystie treningi są odwołane.

U14M: KOMORÓW BARDZO MOCNY

Powiedzmy sobie jasno. Komorowianie, szósta drużyna poprzednich Mistrzostw Polski, jest od naszych chłopaków drużyną zwyczajnie dużo, dużo lepsza. Więksi, może szybsi, na bank dużo bardziej doświadczeni. W normalnych okolicznosciach mecz skończyłby się pewnie w okolicach -30. Okoliczności normalne jednak nie były. 

U13M: ZWYCIĘSTWO W JR NBA

Nasi chłopcy z rocznika 2011 w tym sezonie nie biorą jeńców! Po awansie do turnieju finałowego Mistrzostw Polski oraz Mistrzostwie Mazowsza wywalczonego przez część z nich w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej przyszedł czas na finał Jr NBA. Cóż… Poszli za ciosem!

ZAPOWIEDŹ: 25-26 MAJA

Przed nami kolejny pracowity weekend. Centralnym punktem będą sobotnie finały ligi Jr NBA, gdzie w meczu finałowym zobaczymy naszych chłopaków z rocznika 2011. Na parkiecie, po dwumiesięcznej przerwie, zobaczymy ponownie ich starszych kolegów, których czeka arcytrudne spotkanie z drużyną z Komorowa.     

U13M: NASZA PRACA ZOSTAŁA DOCENIONA!

Sport zespołowy ma to do siebie, że jak wygrywamy, to wszyscy razem, jak przegrywamy tak samo. Są jednak takie chwile, kiedy i indywidualne zaangażowanie oraz umiejętności zostają odpowiednio docenione. Ten rok, wszystko na to wskazuje, w takie obfituje. Co oczywiste bardzo nas to wszystko cieszy.

U13M: TAKIE HISTORIE NIE ZDARZAJĄ SIĘ ZBYT CZĘSTO

Niesamowite rzeczy dzieją się w tym Klubie w tym sezonie. Nasze drużyny radzą sobie naprawdę nieźle w rozgrywkach okręgowych oraz szkolnych. Wszystkich na głowę biją oczywiście chłopcy z rocznika 2011, któzy w miniony weekend w Stargardzie wywalczyli awans do ścisłego finału klubowych Mistrzostw Polski!

U13M: PRZYGODA TRWA DALEJ!

Już pojechali. Już dojechali. Tę noc spędzą już w Stargardzie. Jutro, czyli w piątek popołudniu, rozegrają pierwszy z trzech meczów, które zadecydują o wejsciu do turnieju finałowego. Łatwo nie będzie, bo przeciwnicy z najwyższej półki. Wierzymy jednak, że naszych chłopaków stać dosłownie na wszystko.

U11M: NA WŁASNYM PARKIECIE DWUKROTNIE DO PRZODU

Rozegrali turniej u siebie. Odnieśli dwa fajne zwycięstwa. Cieszy zwłaszcza dobra postawa w meczu przeciwko Polonistom, ale i w drugiej konfrontacji z MUKS Piaseczno nasze najmłodsze towarzstwo potrafiło pokazać się z całkiem dobrej strony.

U12M: ZMIANA TERMINU CZWARTKOWEGO TRENINGU.

Informujemy, że czwartkowy trening chłopców z rocznika 2012 odbędzie się o godz. 16.30 wspólnie z treningiem starszych chłopaków z rocznika 2010. Zmiana jest podyktowana ograniczoną liczebnością obu grup.

ZAPOWIEDŹ: 11-12 MAJA

Weekend będzie należał do naszych młodszych reprezentantów. Chłopców z rocznika 2012 czeka bardzo ciężki bój, bo przyjdzie im się zmierzyć z reprezentantami Akademii Młodych Dzików. Ich o rok młodsi koledzy podzieleni na dwie drużyny zagają w dwóch turniejach. Na parkiet wyjdą również Smoki Starsze.     

U13M: W KRAKOWIE WYWALCZYLI AWANS!

To były trzy dni pełne niesamowitych emocji, do tego zakończone niewątpliwym sukcesem. Trzecia drużyna rozgrywek mazowieckich właśnie wywalczyła awans do półfinałów Mistrzostw Polski w swoim roczniku! Chłopaki z meczu na mecz się rozkręcali. Początkowo niepewni siebie ostatecznie pokazali pełnię swoich możliwości.

ZAPOWIEDŹ: 26-28 KWIETNIA

O tym, że nasze towarzystwo z rocznika 2011 gości na ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Krakowie to już wiedzą wszyscy, więc nie ma co się powtarzać. Poinformujemy zatem, że to nie wszystko, bo w tych dniach na parkiecie zobaczymy również towarzystwo z rocznika 2012 oraz ich młodszych kolegów.

U13M: TO JEST TEN WEEKEND!!!

To już! W piątek rano nasi reprezentanci z rocznika 2011 ruszą do Krakowa, aby sprawdzić się z reprezentantami Wrocławia, Krakowa oraz Wejherowa w ramach ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. Plan jest prosty – zagrać trzy dobre mecze. Jak szczęście dopisze, a to podobno sprzyja lepszym, wywalczą awans do półfinałów.

U11M: W ŁOMIANKACH BILANS 1-1

Nasi najmłodsi uczestnicy rozgrywek WOZKosz tym razem wybrali się do Łomianek na zaproszenie Trybański Basketball Akademy. Przyszło im isę zmierzyć z gospodarzami oraz Polonią Warszawa. To były dwa dobre mecze, choć jak się miało okazać sił starczyło tylko do połowy drugiego.

U12M: PRZECIĘTNY MECZ NA URSYNOWIE

Dla porządku napiszemy, że kolejne zwycięstwo nas cieszy. Styl niestety już nie za bardzo, bo po naszych reprezentantach z rocznika 2012 spodziewalibyśmy się nieco więcej niż dwóch i to zaledwie niezłych kwart. Zupełnie źle wygląda fakt, że zarówno pierwsza, jak i ostatnia kwarta padły łupem rywali.

U13M: OSTATNIE RADOMSKIE SZLIFY

W miniony weekend nasi chłopcy z rocznika 2011 gościli na turnieju w Radomiu. Był to dla nich ostatni sprawdzian przed zbliżającym się ćwierćwinałowym turniejem Mistrzostw Polski. Nie wszystko wychodziło tak, jak byśmy tego chcieli, ale ogólnie rzecz biorąc było naprawdę nieźle.

ZAPOWIEDŹ: 19-21 KWIETNIA

Ten weekend będzie dla naszych drużyn i ich trenerów niezwykle pracowity. Rocznik 2011 będzie szlifował formę na turnieju w Radomiu. Chłopcy z rocznika 2012 zagrają w ramach rozgrywek WOZKosz na Ursynowie, a ich rok młodsi koledzy w Łomiankach. Pogrająteż Smoki Starsze oraz nasze młode dziewczęta.

U13M: TURNIEJ STREFOWY O ROZSTAWIENIE

Nie do końca  podoba nam się, jak to wszystko się w tym turnieju potoczyło. Kto jest choć trochę w temacie, był na hali w czwartkowy wieczór i kibicował naszym dzielnym chłopakom w trakcie pojedynku z Isetia AZS UW MBA Warszawa, ten wie, że finał tego meczu powinien wyglądać inaczej.

U13M: IDZIEMY DALEJ!

Za chłopacami z rocznika 2011 daleka “wycieczka’ do Białegostoku. Czy potrzebna, to już pozostawiamy Waszej ocenie, ale nie od dziś wiadomo, że przy tak znaczącej różnicy potencjałów od strony szkoleniowej nie są zbyt cenne. 

U12M: LEKCJA OD DZIKÓW

Dla naszych chłopaków nie był to łatwy mecz. Już sam fakt, że grali z jedną z najlepszych drużyn w roczniku na Mazowszu nie podziałała na nich motywująco i na boisku było to po prostu widać. Od pierwszych minut grali niepwenie, a efekt to dość frapujący wynik końcowy.

TRENINGI W WIELKANOC

Przed nami krótkie ferie wielkanocne. W związku z tym nieco zwolnimy tempo. W dniach 29. marca – 2. kwietnia odwołujemy wszelkie zajęcia. W najbliższy czwartek (28.03) swoje treningi – o zmienionych porach – odbędą jedynie grupy U14/U13 oraz U12/U11. Szczegóły w poście.

U13M: Z BATORYM CAŁKOWITA DOMINACJA

Jednym zdaniem: To nie było wyrównane spotkanie. Konfrontacja naszych mazowieckich brązowych medalistów z kolegami z Podlasia była totalnie jednostronnym widowiskiem. Wynik mówi sam za siebie i dalszy komentarz jest zbędny.  

U11M: DWA ZWYCIĘSTWA NA KONWIKTORSKIEJ

Turniej organizowany przez warszawską Polonię przebiegł bardzo po naszej myśli. Dwa spotkania i dwie wygrane, a do tego całkiem solidna postawa zwłaszcza w drugim meczu, kiedy zmęczenie daje o sobie znać i o skupienie na grze jest już nieco ciężej.

U12M: DOBRY MECZ Z URSYNOWEM

Tutaj nie ma co się rozpisywać. Ani przez chwilę nie było wątpliwości, kto rządzi na parkiecie. Były momenty naprawdę dobre, zdarzały się i słabsze. Generalnie można powiedzieć, że – jak na warunki, jakie postawił nam przeciwnik – chłopcy zagrali solidne zawody.

ZAPOWIEDŹ: 23-24 MARCA

Kiedy nam się wydaje, że ten poprzedni weekend to był już naprawdę zapchany po brzegi koszykówką, to w kolejnym okazuje się, że może być jeszcze ciekawiej. No… w jakimś sensie sami tego chcieliśmy, więc narzekać zwyczajnie nam nie wypada 😉

U12M: DOKTOR UKS-JEKYLL AND MISTER UKS-HYDE

Ech… Po tych naszych chłopcach z rocznika 2012 to serio czasami nie wiadomo, czego się spodziewać. Zdarzały się w tym sezonie momenty, że grali wręcz koncertowo, ale są i takie, kiedy na placu prezentują się bardzo źle. W poniedziałek mieliśmy i jedno i drugie.

U13M: BRĄZ JEST NASZ I TYLE!!!

Ten jeden jedyny raz dajmy sobie spokój z oceną gry chłopców. Poprzestańmy na tym, że wyszli na boisko i zrobili swoje! SĄ BRĄZOWYMI MEDALISTAMI MAZOWIECKICH ROZGRYWEK WARSZAWSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KOSZYKÓWKI! Nikt im już tego nie zabierze! Koniec i kropka!!!   

U14M: ZWYCIĘSTWO NA KONIEC DRUGIEGO ETAPU

Mecze z warszawską Polonią z jakiegoś powodu są dla naszych chłopców tymi z cięższych. Raz, że poziom przeciwników jest bardzo solidny, zdecydowanie zbliżony do naszego. Dwa, że nasze towarzystwo jakoś nie ma szczęścia do właściwego przygotowania mentalnego do gier akurat z tym przeciwnikiem.

ZMIANA GODZIN SOBOTNICH TRENINGÓW

Ze względów od nas niezależnych w najbliższą sobotę trzeba było troche pozmieniać godziny treningów. Nie będą to zmiany drastyczne, więc mamy nadzieję, że nie skomplikuje to znacząco życiea naszym uczestnikom. Szczegóły poniżej.

ZAPOWIEDŹ: 16-18 MARCA

Przed nami weekend pełen zmagań w ramach rozgrywek WOZKosz. Trzy mecze, w tym mecz nad meczami, jakiego “nowożytna historia” UKS Białołęka jeszcze nie miała. Już w najbliższą niedzielę chłopcy z rocznika 2011 powalczą na własnym parkiecie o miano trzeciej drużyny na Mazowszu!

U12M: BYŁY MOMENTY Z PIOTRÓWKĄ

Nie mamy wątpliwości, że jest postęp. Chłopcy grają coraz odważniej. Coraz lepiej wiedzą, jak skutecznie bronić i wykorzystywać nadarzające się okazje do zdobywania punktów. Widać, że potrzebują więcej meczów z tak wymagającymi przeciwnikami, żeby uruchomić w sobie to, co najlepsze.

U13M: W DWUMECZU O BRĄZ NA RAZIE LEPSZY GRÓJEC

To był dobry mecz, po którym pozostał pewien niedosyt w postaci utraty 16-punktowego prowadzenia i finalnej przegranej. To nic. Dwumecze to wyjątkowa forma rywalizacji. Liczy się, kto lepiej rozegra nie czterdzieści, a osiemdziesiąt minut. Tę drugą czterdziestkę rozegramy na własnym parkiecie już w niedzielny poranek!   

ZAPOWIEDŹ: 9-10 MARCA

Ten weekend nalezy do chłopaków z rocznika 2011, którzy w niedzielę zagrają w pierwszym z dwóch meczów decydujących o brązowych medalach mistrzostw Mazowsza. Rozpoczną na wyjeździe, by za tydzień zakończyć rywalizację na własnej hali. Na parkiecie zobaczymy również chłopców z rocznika 2012.

U11M: ZA MŁODZIAKAMI KOLEJNY TURNIEJ

  Kolejne spotkanie z koszykówką spod znaku WOZKosz i kolejny wór doświadczeń, jaki nasi chłopcy zabrali ze sobą. Było naprawdę ciążko, bo i obaj przeciwnicy z najwyższej mazowieckiej półki. Najważniejsze, że nie brakuje energii i chęci. Na ten momemnt – i jeszcze długo – wyniki spotkań to sprawa drugorzędna.

U14M: LEGION LEGIONOWO PO RAZ DRUGI

Z drużyną z Legionowa mierzyliśmy się po raz drugi w tym sezonie i po raz drugi wynik tej konfrontacji był mocno na naszą korzyść. Ponownie nie był to mecz bardzo wymagający, więc nad samym przebiegiem rywalizacji nie ma się co rozwodzić.

ZAPOWIEDŹ: 2-3 MARCA

Tym razem mniej będzie grania w ramach rozgrywek mazowieckich. W tych wezmą udział chłopaki z rocznika 2010 oraz nasze najmłodsze towarzystwo. Roczniki 2011 i 2012 wezmą udział w rozgrywkach ligi Jr NBA, gdzie podzieleni na dwie drużyny – starszą i młodszą – rozegrają swoje kolejne mecze.

U12M: ZWYCIĘSTW NADAL BRAK, ALE JEST POSTĘP

Jeden z tych meczów, po których można mówić o jakiejś tam satysfakcji. Nie żeby zaraz było dobrze. Tutaj jest serio sporo do zrobienia, zwłaszcza w warstwie mentalnej. Wielu chłopcom nadal brakuje zaangażowania, ale w wielu przypadkach również trzeźwej oceny sytuacji boiskowych.

U13M: Z TYM MBA TO NAM NIE WYSZŁO

Chcielibyśmy i głęboko wierzymy, że ta seria mogła wyglądać inaczej. Niestety na własnym parkiecie nasi chłopcy zaprezenowali się z tej słabszej strony w praktyce uniemożliwiając sobie wyjście z tej rywalizacji w roli zwycięzców. A naprawdę mogło to wyglądać nieco inaczej.   

U14M: MAMY PATENT NA LEGIĘ

Marki potrafią wygrywać z nasządrużyną, a my potrafimy wygrywać z teoretycznie wyżej notowaną Akademią Koszykówki Legii Warszawa. Własnie rozegraliśmy z tą drużyną drugi mecz w tym sezonie i po raz drugi jesteśmy górą. Mecz mógł się podobać. Było dużo emocji, zwłaszcza w pierwszej połowie i końcówce.

ZAPOWIEDŹ: 24-26 LUTEGO

Przed nami trzy koszykarskie dni. W ich trakcie w pierwszej kolejności będziemy kibicować chłopakom z rocznika 2011, którzy zagrają dwa półfinałowe mecze o mistrzostwo Mazowsza. Prócz tego swoje mecze rozegrają również chłopcy z roczników 2010 oraz 2012.

U14M: ZNOWU NAM TO ZROBILI!

Regularność, z jaką nasi chłopcy podchodzą do konfrontacji z reprezentantami Marek mogłaby być godna podziwu, gdyby nie oznaczała za każdym razem tego samego, a mianowicie irytującej przegranej. Jakby dobrze nie grali, jak bardzo by się nie starali w pierwszych 25-30 minutach ostatecznie finał jest taki sam.

U13M: TO BYŁA FORMALNOŚĆ

To, że reprezentantom Pruszkowa będzie niezwykle ciężko nawiązać walkę z nasządrużyną z rocznika 2011 zostało w zasadzie wyjaśnione już przed tygodniem, kiedy chłopcy gościli na ich parkiecie. Ten mecz okazał się być jedynie formalnością.   

U12M: WRESZCIE DOBRY MECZ, CHOĆ KOŃCÓWKA…

… no mogłaby wyglądać jednak nieco lepiej. Tak to już bywa z wyrównanymi meczami, że jakiś przypadek, drobny błąd, nieprzemyślana decyzja w końcówce decyduje o losach wygranej. Trudo. Trzeba walczyć dalej. Nas cieszy, że chłopcy mieli okazję sprawdzić swoją formę w konfrontacji z przeciwnikiem będącym w ich zasięgu.

U14M: TWARDA WALKA DO KOŃCA

Zgodnie z przypuszczeniami był to kolejny ciekawy mecz, jaki naszym chłopakom było dane zagrać z warszawską Polonią. Tutaj nie było ani chwili wolnego od boiskowych emocji. Te udzieliły się również naszym zawodnikom. 

ZAPOWIEDŹ: 15-18 LUTEGO

Tym razem zaczynamy w czwartek. Tego dnia na “naszym” parkiecie zobaczymy towarzystwo uczestniczące w rozgrywkach U14M WOZKosz. W następnych dniach nie możemy skorzystać z hali, więc kolejne “mecze domowe” – od razu dwa – w niedzielę. W piątek na wyjeździe zagrają jeszcze chłopcy z rocznika 2012.

U12M: TRAFILIŚMY NA SZKLANY SUFIT

Chłopaki z rocznika 2012 rozpoczeli drugi etap rozgrywek od “zderzenia ze ścianą”. Konfrontacja z radomską Piotrówką była już druga, w której zobaczyli, jak wiele brakuje im do czołówki. Od razu zaznaczmy: To nie jest tak, że tej różnicy nie da się zniwelować, bo to nieprawda. Jest sposób, by to osiągnąć, a na imię mu… 

U13M: DOBRY POCZĄTEK PLAY OFF

Dobry, ale to nie znaczy, że nie mogłoby być zdecydowanie lepiej. Drużyna z Pruszkowa zdecydowanie odstawała od naszej poziomem. Optyczna przewaga była wręcz przytłaczająca. To czego zabrakło to skupienia na detalach i postawienia “kropki nad i” w sporej części rozgrywanych akcji.   

ZAPOWIEDŹ: 10-11 LUTEGO

W weekend w ramach rozgrywek WOZKosz zagrają dwie z czterech naszych drużyn. W niedzielę na własnym parkiecie zagrają chłopaki z rocznika 2012. To co będzie przyciągało nasza największą uwagę, to rywalizacja naszej ferajny z rocznika 2011, która w ten weekend rozpoczyna walkę w fazie play off.

SOBOTNIE TRENINGI W NIEDZIELĘ

Ostatnia sobota karnawału pokomplikowała nam organizację treningów. Hala szykowana jest do imprezy, a my zmuszeni jestesmy naszych zawodników i zawodniczki zaprosić na treningi zamiast soboty w niedzielę. Godziny pozostają bez zmian. Do zobaczenia na hali.

U14M: OBY JAK NAJMNIEJ TAKICH SPOTKAŃ

Zwycięzców podobno się nie osądza… Podobno, ale to jednak nie w naszym Klubie 😉 Sam wynik końcywy starcia z MKS Pruszków oczywiście cieszy. Odrobiliśmy z nawiązką straty z pierwszego spotkania, więc nasza pozycja w ligowej tabeli robi się coraz lepsza. Więcej pozytywów? Brak.

U13M: BRWINÓW BARDZO MOCNY

Dwa mecze dzień po dniu. Pierwszy z nich zadecydował o drugim miejscu w tabeli – po ciężkich bojach wygrany. Drugi graliśmy z naprawdę bardzo mocną i rosłą ekipą z Brwinowa. To już ewidentnie było dla naszych chłopców za wiele.   

U11M: TRUDNE LIGOWE POCZĄTKI

Za nami pierwszy turniej rozgrywany w ramach rozgrywek WOZKosz. Powiedzmy sobie wprost: początki bywają trudne, a te dwa mecze z pewnością do trudnych należały. Zarówno Pruszkowianie, jak i Młode Dziki postawiły naszej drużynie poprzeczkę bardzo wysoko. 

U13M: DRUGIE MIEJSCE W GRUPIE JEST NASZE!

Z tym Radomiem to chłopaki już chyba tak mają, że najpierw muszą podgrzać atmosferę oddając trochę punktów, a dopiero potem wszystko wraca na właściwe tory i układa sie po naszej myśli. Domowy mecz z Piotrówką do złudzenia przypominał ten, który rozegraliśmy na wyjeździe.   

ZAPOWIEDŹ: 2-7 LUTEGO

To będzie kilka dni niesamowicie intensywnych koszykarsko. Chłopcy z rocznika 2011 wybiegną na parkiet aż trzykrotnie. Swój ligowy debiut zaliczy ferajna z rocznika 2013. Najstarsze towarzystwo (U14M) zagra mecz w niedzielę, ich młodsi koledzy z rocznika 2012 powalczą w środę, a dziewczynki zobaczymy na turnieju w Ząbkach.

ZMIANY TERMINÓW/ODWOŁANE TRENINGI W PIĄTEK

W związku z planowanym na piątek (2.02.2024) meczem ligowym chłopców z rocznika 2011 mamy kilka zmian w terminarzu treningów. Jeden odbędzie się w innym terminie, dwa zostają odwołane. Poniżej pełna rozpiska.

1,5 PROC. PODATKU DLA UKS BIAŁOŁĘKA

Ktoś kiedyś powiedział, że pieniądze szczęścia nie dają, ale tym, którzy wiedzą, jak ich używać, bardzo pomagają w jego osiągnięciu. Naszym szczęściem i pasją jest koszykówka. Jeżeli chcielibyście trochę nam pomóc w jej organizowaniu na Białołęce, to nadarza się ku temu doskonała okazja. Wypełniacie PIT-37 i po temacie.

W FERIE WOLNE OD TRENINGÓW W WARSZAWIE!

Chcemy poinformować, że w związku z feriami szkolnymi nasze treningi na hali BOS zostają zawieszone, a co za tym idzie w piątek (12.01) spotykamy się p[o raz ostatni. W tym czasie będziemy na naszym tradycyjnym Winter Basketball & Sport Camp w Chorzelach. Do “warszawskich” treningów wracamy po 28. stycznia.

U12M: W GRÓJCU BYŁO NIEŹLE… ALE MOGŁO BYĆ LEPIEJ

Na turnieju w Grójcu raz było lepiej, raz gorzej, ale ogólnie trzeba powiedzieć, że chłopcy zaprezentowali się całkiem nieźle. Tylko pierwsze spotkanie turnieju należałoby zakwalifikować jako zwyczajnie bardzo złe. W każdym kolejnym sprawy na boisku wyglądały zdecydowanie lepiej. 

U14M: DOSKONAŁE WEJŚCIE W 2024 ROK!

Nowy rok rozpoczynamy bardzo udanie. Kto wie, może chłopcy wreszcie zrozumieli kilka spraw. Oby tak było. W starciu z niepokonanymi do niedzieli reprezentantami Akademii Koszykówki Legii Warszawa wyglądali co najmniej dobrze. Do tego stopnia, że nie mieli większych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

ZAPOWIEDŹ: 5-7 STYCZNIA

Rok 2024 rozpoczynamy całkiem ambitnie. Po dłuższej przerwie świąteczno – noworocznej wracamy oczywiście do normalnego rytmu treningów. W piątek i sobotę chłopcy z rocznika 2012 wybiorą się na turniej do Grójca. Ich koledzy z rocznika 2010 wracają do rozgrywek WOZKosz goszcząc u siebie warszawską Legię.  

PODSUMOWANIE 2023 ROKU

Klubu UKS Białołęka jako organizacja rozwija się w niesamowitym tempie. Grono naszych podopiecznych jest coraz liczniejsze, a grupy treningowe prezentują się coraz ciekawiej. Z okazji kończącego się 2023 roku kilka słów od założyciela i Prezesa Klubu, Tomka Wiśnika.

SPALANIE KALORII Z “ALL STAR BIAŁOŁĘKA”

  Barszczyk, uszka, pierogi, kapusta, łazanki, sałatka, rybka, sernik, makowczyk i wiele, wiele innych… Tak mniej więcej wygląda jadłospis naszych dzieciaków w okresie świątecznym. I dobrze! Tymczasem w naszym najlepszym interesie jest zorganizować im “spalanie kalorii”. Dlatego organizujemy turnieje na ALL STAR BIAŁOŁĘKA! 

Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA…

Klub UKS Białołęka dynamicznie się rozwija. Nasza społeczność to nie tylko ponad setka Uczestników zajęć. To również ich Rodziny – te bliższe i te dalsze, ich Znajomi, Koleżanki i Koledzy oraz pokaźne grono życzliwych nam osób. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkiego co najlepsze.

U12M: PIERWSZY ETAP ROZGRYWEK KOŃCZYMY ZWYCIĘSTWEM

Drugi mecz chłopaków z rocznika 2012 z Brwinowską Akademią Koszykówki do złudzenia przypominał pierwszy. Różnica poziomów jest zwyczajnie zbyt duża. Drużyna zaliczyła tym samym szóste zwycięstwo w rozgrywkach i z czystym kontem przechodzi do drugiego etapu rozgrywek.

U14M: JEDYNKA BARDZIEJ CHCIAŁA

Są takie mecze, kiedy dostajemy jasny dowód na to, czego brakuje naszym podopiecznym. Chłopaki potrafią rzucać, potrafią kozłować i podawać… ale na treningach. Na meczach bywa różnie. Czasami robią naprawdę fajne rzeczy, czasami jakoś się blokują, a wynik ucieka. W sobotę widzieliśmy tę drugą wersję wydarzeń.

MAŁE ZMIANY W ROZKŁADZIE SOBOTNICH ZAJĘĆ

Nie jest tego dużo. Nie są poważne. Ale są. W sobotę (16.12) zajęcia grup “Smoki Młodsze” oraz U11 rozpoczną się o godz. 9.00.

ZAPOWIEDŹ: 16-17 GRUDNIA

Te dwa dni należą w dużym stopniu do naszych najmłodszych podopiecznych z rocznika 2014, którzy jadną na turniej do Białegostoku. Na boiska wyjdą również chłopaki grający w rozgrywkach U14M (2010) i U12M (2012). Pierwsi wybiorą się do Marek, a drudzy do Brwinowa.

U12M: PO CIĘŻKIM BOJU SERIA ZWYCIĘSTW TRWA

Ależ to był ciężki mecz! Nie tylko Legioniści postawili nam się bardziej, niż w pierwszym meczu. Również nasze towarzstwo zagrało bardzo nerwowo. Kto wie, jakim wynikiem zakończyłby się ten mecz, gdyby nie fantastyczny doping, który w decydujących minutach dał naszym chłopcom siłę, by wygrać!

U13M: NA (BARDZO) DOBREJ DRODZE!

W rewanżowmy starciu z Dzikami, na własnym parkiecie, nasi chłopcy pokazali niesamowitą siłę. To był po prostu bardzo dobry mecz! Nie idealny, ale z pewnością fantastycznie budujący atmosferę w tej ekipie. Wszystko to dzięki ciężkiej pracy, determinacji i oczywiście naszym fantastycznym kibicom!

ZAPOWIEDŹ: 9-10 GRUDNIA

Ten weekend zapowiada sięzdecydowanie mniej intensywnie od poprzedniego. Nie znaczy to bynajmniej, że zabraknie emocji. Tych dostarczą nam chłopcy z roczników 2012 (U12M) oraz 2011 (U13M). Zwłaszcza ci drudzy mają przed sobą ważne zadanie pokonania po raz drugi “Dzikiej Akademii”.

U13M: Z RADOMIA WRACAMY Z DRUGIM ZWYCIĘSTWEM!

Drugi mecz na przestrzeni kilku dni, do tego na bardzo wymagającej radomskiej ziemi po ponad 100 km dojazdu. Nie może zatem dziwić, że prócz wiary w zwycięstwo do tego meczu podchodziliśmy z pewną obawą. I owszem, były trudne momenty, ale ostatecznie wynik jest bardziej niż satysfakcjonujący. Białołęka 2-0!

U14M: PRZEŁAMANIE W LEGIONOWIE

Niezbyt chwalebna wyjazdowa przegrana z Polonią Warszawa. Nieudana końcówka w starciu z Pruszkowem, również w roli gości. Powoli zaczynaliśmy myśleć, że nam te wyjazdy nie leżą. Na szczęście nasi chłopcy potrafili się pozbierać i wywieźli zwycięstwo z Legionowa. Co ważne zrobili to mimo poważnych uszczupleń kadrowych.

U12M: 4-0 PO MECZU Z POLONISTAMI

Domowy mecz z warszawską Polonią przyszło nam rozgrywać w pewnym sensie… na wyjeździe. Ponieważ hala BOS przy ul. Światowida nie była tego dnia dostępna byliśmy zmuszeni przenieść się w gościnne mury SP 118 przy ul. Myśliborskiej 25. Mimo relokacji cały mecz nasi chłopcy mieli pod kontrolą.

U13M: PIERWSZE ZWYCIĘSTWO W DRUGIM ETAPIE!

Grudzień oraz ogólnie cały drugi etap rozgrywek WOZKosz rocznika 2011 zaczęły się dla nas wybornie! W ciągu jednego weekendu – powiedzmy nieco przedłużonego – nasze chłopaki wygrały dwa ważne mecze, do tego oba na wyjeździe. Nie uprzedzajmy faktów. Tym razem będzie o piątkowym starciu z “Dzikami”.

ZAMIAST W SOBOTĘ TRENUJEMY W NIEDZIELĘ

W najbliższą sobotę (2.12) hala BOS przy ul. Światowida jest dla nas niedostępna. Dlatego wszystkie zajęcia, które miały się odbyć tego dnia zmuszeni jesteśmy przenieść na niedzielę (3.12). Mamy nadzieję, że nie będzie to dla naszych podopiecznych problem i jak zawsze licznie stawią pojawią się na treningach.

ZAPOWIEDŹ: 1-3 GRUDNIA

Czekają nas trzy dni z klubową koszykówką. Z powodu ograniczonej dostępności hali BOS wszystkie mecze naszych drużyn, a będą aż cztery, rozegramy w praktyce na wyjeździe. Najwięcej pracy czeka naszych dzielnych chłopaków z rocznika 2011. Zagrają dwa ciężkie mecze z Akademią Młodych Dzików oraz Piotrówką Radom.

U14M: NIEUDANA KOŃCÓWKA W PRUSZKOWIE

Pruszków to niezwykle trudny teren, z którego sporo drużyn ma problemy z wywiezieniem korzystnego rezultatu. Nie inaczej było i tym razem, kiedy do hali przy ul. Gomulińskiego 4 zawitali nasi najstarsi reprezentanci. Mecz na pewno był ciekawym widowiskiem, była walka do końca. Wygrać niestety się nie udało. 

U12M: JEDNOSTRONNE SPOTKANIE Z BAK

Jeden z tych meczów, któych opis w mediach zaczyna się od słów “Z dziennikarskiego obowiązku informujemy…”. Różnica poziomów była w tym przypadku przytłaczająca. Na tym w zasadzie wypada zakończyć sprawozdanie.

U13M: ODWOŁANY MECZ Z PIOTRÓWKĄ!

Chłopaki z rocznika 2011 (U13M) mieli w dniu jutrzejszym rozpocząć zmagania w drugim etapie rozgrywek WOZKosz. Mieli… ale nie zaczną. Choroby “wycięły” skład ich rywali z Radomia, a co za tym idzie spotkanie z tą drużyną trzeba było przełożyć na późniejszy termin, a konkretnie na początek grudnia.

ZAPOWIEDŹ: 25-26 LISTOPADA

Ten weekend zapowiada się naprawdę bardzo ambitnie. Swoje mecze rozegrają chłopaki z roczników 2010, 2011 oraz 2012 – wszystkie odbędą się w sobotę. Prócz tego towarzystwo z roczników 2011, 2012 oraz 2013 reprezentujace nasz Klub jako Indiana oraz Miami rozegrają mecze w ramach drugiego turnieju ligi Jr NBA. 

U12M: Z LEGIĄ CAŁKOWICIE PO NASZEJ MYŚLI

Mecz dzień po dniu to nie jest łatwa sprawa. W nogach pozostaje trochę z poprzedniego dnia. Czasami nie jest łatwo się skupić. Był to dla naszcych chłpaków test i oni ten test przeszli całkiem nieźle. Mecz z Akademią Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior mieli od początku do końca pod pełną kontrolą. Oby tak dalej!

U12M: UDANY POCZĄTEK ROZGRYWEK NA KONWIKTORSKIEJ

Chłopcy z rocznika 2012 całkiem solidnie rozpoczęli swoją przygodę z tegorocznymi rozgrywkami organizowanymi przez WOZKosz. Starcie z MKS Polonia Warszawa było bardzo ciekawe i wymagało od naszych podopiecznych sporo zaangażowania.

ZAPOWIEDŹ: 18-19 LISTOPADA

To będzie, w zasadzie już jest, zdecydowanie weekend chłopców z rocznika 2012. Pozostałe drużyny – tak się akurat złożyło – mają wolne. Niektórym chłopcom z pewnością się to przyda. Tymczasem nasie reprzezentanci w cyklu U12M rozegrają dwa mecze.

SOBOTNIE TRENINGI ODBĘDĄ SIĘ W NIEDZIELĘ

W najbliższą sobotę mamy problemy z dostępnością hali BOS przy ul. Światowida. Dlatego wszystkie sobotnie zajęcia przenosimy na niedzielę. Godziny zajęć pozostają w większości bez zmian. Chłopców z U11, którzy nie jadą z trenerką Dorotą Dłużewską na turniej zapraszamy na g. 8.30 do Smoków Młodszych.

U13M: MAMY AWANS DO PIERWSZEJ DYWIZJI!!!

Barażowe starcie z Akademią Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior ułożyło się całkowicie po naszej myśli. Zdecydowana obrona, dużo wymuszonych błędów rywali i oczywiście wynikające z tego skuteczne akcje ofensywne. Chłopcy nie pozostawili wątpliwości, że zasługują na rywalizację w wyższej dywizji.

U11: TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI

No cóż… Raczej nie tak wyobrażaliśmy sobie początek przygody z rozgrywkami WOZKosz, ale co zrobić. Nasi podopieczni organizowany przez Warszawski Okręgowy Związek Koszykówki Turniej Niepodległości rozpoczeli od… walkowera. Na Ochocie nie stawili się rywale z Radomia. Mecz z KAK Ursynów był popisem naszej siły i możliwości. 

U14M: POLONII DZIĘUJEMY ZA WAŻNĄ LEKCJĘ

Reprezentanci MKS Polonii Warszawa od początku byli uważani za jednego z najważniejszych rywali naszej drużyny w I etapie rozgrywek WOZKosz. Poloniści zdecydowanie stanęli na wysokości zadania dając naszym chłopcom na koniec tej części rozgrywek niezwykle cenną lekcję. 

ZAPOWIEDŹ: 11-12 LISTOPADA

BENG!!! Od tego weekendu to już zacznie się robić naprawdę grubo! Swoje kolejne mecze w ramach rywalizacji w WOZKosz będą rozgrywali chłopaki z roczników 2010 (U14M) oraz 2011 (U13M), a dołączają do nich ich młodsi koledzy z roczników 2012 (U12M) oraz 2013 (U11M). Ależ się będzie działo!!!

U13M: NA KONIEC PIERWSZEGO ETAPU WYGRANA Z JAGIELLONKĄ

Tak jak zaczęli udział w I etapie rozgrywek WOZKosz, tak i zakończyli. Nasi chłopcy z rocznika 2011 spokojnie i na dużym luzie pokonali reprezentantów Pragi z Jagiellonki Warszawa. Tym samym z kompletem zwycięstw meldują się w barażowmy spotkaniu, które ma zadecydować o awansie do wyższej dywizji.

U14M: SPOKOJNA WYGRANA W PŁOCKU

Z Wisłą Płock z pewnością nie zagraliśmy najlepszego meczu. Cały czas jest sporo do poprawy sporo elementów. Proste rzuty nie wpadają do kosza, podania są niecelne, a zaangażowanie po obu stronach parkietu pozostawia nieco do życzenia. Wiele, naprawdę wiele pracy przed nimi i kadrą i Trenerem Tomkiem Wiśnikiem.

START ROZGRYWEK WOZKosz DLA ROCZNIKÓW 2012 I 2013

Chłopcy z roczników 2012 i 2013 dołączą niebawem do swoich starszych kolegów i rozpoczną zmagania w ramach rozgrywek WOZKosz. Nasi reprezentanci z rocznika 2012 (U12M) swój pierwszy mecz rozegrają 17. listopada. Ich o rok młodsi koledzy już w następny weekend (10-12.11) zagrają w turnieju kwalifikacyjnym.

ZAPOWIEDŹ: 4-6 LISTOPADA

Nasze dwie drużyny – roczniki 2010 i 2011 – kontynuują rywalizację w ramach rozgrywek WOZKosz. W sobotę nasi najstarsi podopieczni wybiorą się do Płocka. Ich młodsi o rok koledzy już w poniedziałek po weekendzie zagrają z praską Jagiellonką Warszawa. 

U14M: Z UKS KAK URSYNÓW U SIEBIE

Przeciwnik, który uwierzył, że może nawiązać z drużyną wyrównaną rywalizację, to przeciwnik groźny. Dzień wcześniej, kiedy graliśmy z ekipą z Ursynowa, mieliśmy realną szansę wyprowadzić ostateczny dowód na swoją wyższość. Zamiast tego nasi podopieczni odpuścili sobie czwartą kwartę przegrywając ją aż 9 punktami.

U14M: PIERWSZY MECZ Z UKS KAK URSYNÓW

Tak się złożyło, że z drużyną z warszawskiego Ursynowa przyszło się nam zmierzyć dwukrotnie w trakcie jednego weekendu. W zasadzie oba mecze wyglądały podobnie. Na wyjeździe zagraliśmy nieco słabiej w obornie. Na własnym parkiecie pokazaliśmy moc ofensywną. Nie uprzedzajmy jednak faktów.

ODWOŁANE TRENINGI W DNIACH 31.10-1.11!

W dniach 31. października – 1. listopada odwołujemy wszystkie treningi i będziemy się zajmowali czymś innym, niż praca nad naszymi umiejętnościami. Przed nami tzw. “czas zadumy”. Z niej wyrwiemy się już 2. listopada, kiedy wracamy do nowrmalnych treningów.

U13M: ZWYCIĘSTWO W KOMOROWIE

U chłopaków z rocznika 2011 sytuacja bez zmian. Nie ma większego sensu komentować wyników kolejnych spotkań. Czekamy na drugi etap, w który – miejmy nadzieję – znajdziemy się już w gronie czołowych drużyn rocznika. Bardzo nam na tym zależy i – poza rozwojem talentów – na ten moment jest to nasz jedyny cel. 

ZAPOWIEDŹ: 28-29. PAŹDZIERNIKA

Tym razem w akcji zobaczymy w zasadzie tylko drużynę występującą w ramach rozgrywek U14M WOZKosz. W weekend będą mieli okazję zmierzyć się z drużyną z południa Warszawy – UKS KAK Ursynów – i to aż dwukrotnie. Tym samym nadrobią zaległości, jakie powstały jeszcze na początku października.

U13M: LAJKERS JÓZEFOSŁAW NIE STAWILI OPORU

Powiedzmy sobie szczerze. Jako drużyna Musimy brać udział w takich spotkaniach. Jest to wynikową tego, w jaki miejscu nasza drużyna z rocznika 2011 była w poprzednim roku. A była dosłownie… no, nie było jej. To dlatego na starcie obecnego sezonu musimy rozgrywać kolejne mecze, które nie do końca mają sens. 

U14M: EMOCJE W STARCIU Z POLONIĄ WARSZAWA

Ładunek emocji w tym meczu był taki, że możnaby nim obdzielić kilka innych. Te udzieliły się naszym chłopcom, którzy poradzili sobie z tym faktem jak umieli. Jednym poszło lepiej, innym gorzej. Najważniejsze, że drużyna trzymała się razem i potrafiła wyszarpać zwycięstwo z rąk Polonistów. Oby więcej takich spotkań.

U13M: PRZYJEZDNI Z KOMOROWA BEZ SZANS

Tak już prawdopodobnie będzie przez cały pierwszy etap rozgrywek WOZKosz. Nasza drużyna w roczniku 2011 musi swoje pograć, by zakwalifikować się do grona najelepszych na Mazowszu i wreszcie zacząć brać udział w meczach, które faktycznie sprawdzą ich postępy. Mecz z Akademią z Komorowa z pewnością takim sprawdzianem nie był.  

U11M: NIEDZIELA W BIAŁEJ PODLASKIEJ

Nasi najmłdsi reprezentanci wybrali się na turniej do Białej Podlaskiej. W praktycebyłą to “wycieczka z elementami koszykówki”. Różnica poziomów między naszym towarzstwem podzielonym na dwie drużyny, a resztą stawki była przytłaczająca do tego stopnia, że najciekawszy mecz, jaki drużyny rozegrały to był ich bezpośredni pojedynek.

U12M: NA TURNIEJU WILKI CUP W RADZYMINIE

Chłopakom z rocznika 2012 trafiłą się krótka, kilkugodzinna wycieczka do Radzymina okraszona oczywiście meczami. Był to kolejny sprawdzian ich umiejętności po całkiem udanym i przypomnijmy organizowanym przez nasz Klub turnieju Białołęka Cup. Rywalizację skończyli z bilansem 2-1.

ZAPOWIEDŹ: 21-26. PAŹDZIERNIKA

Dość nietypowa zapowiedź, bo nie dotyczy wyłącznie weekendu. Chłopcom z rocznika 2011 nagromadziło się trochę meczów do rozegrania i w najbliższym czasie zabiorą się za “odrabianie zaległości”. W sześć dni zagrają aż trzy spotkania. Chłopaki z rocznika 2010 idą na ten moment zgodnie z terminarzem i czeka ich do rozegrania jedno spotkanie.

U14M: OKAZAŁE ZWYCIĘSTWO Z WISŁĄ PŁOCK NA OTWARCIE SEZONU

Było odrobinę trudności na początku, może jakaś trema, czy coś w tym stylu, ale potem już wszystko zaczęło się układać po naszej myśli. Było bardzo dużo dobrych akcji, zaangażowanie oraz solidna jak na klasę przeciwnika obrona, która dała nam sporo dodatkowych posiadań piłki. 

U13M: NA DOBRY POCZĄTEK WYSOKA WYGRANA Z JAGIELLONKĄ

Pierwszy mecz sezonu WOZKosz okazał się dla naszych reprezentantów niezwykle udany. W starciu z Jagiellonką Warszawa nawet przez chwilę nie było mowy o jakiejś zaciętej rywalizacji. Sprawy wyjaśniły się niezwykle szybko, ale tak zwyczajnie musiało być, bo pierwszy etap sezonu 2023/24 to tylko przygrywka do tego, co nastąpi później. 

ZAPOWIEDŹ: 13-15. PAŹDZIERNIKA

Wracamy do dobrego zwyczaju zapowiadania wydarzeń, jakich będziecie uczestnikami, czy świadkami podczas nadchodzącego weekendu. Tym razem na parkiet wyjdą chłopcy z roczników 2010 (cykl U14M WOZKosz), 2011 (cykl U13M WOZKosz, a nasze towarzystwo z rocznika 2013 zaprezentuje się na turnieju Just Sport Event w Zambrowie.

U13M: SREBRO NA TURNIEJU W MRĄGOWIE.

Chłopcy z rocznika 2011 byli na tym samym turnieju, co ich o rok starsi koledzy. Pojachali bardzo dobrze przygotowani i zmotywowani, wiec nie mieli problemów z wywalczeniem srebrnych medali. Do złota zabrakło wygranej z Nenufar 5 Ełk, z którymi rozegrali najciekawsze starcie turnieju.

U14M: MRĄGOWO – NMR CUP 2023

Turniej NMR Cup 2023 w Mrągowie nasi reprezentanci z rocznika 2010 zakończyli na solidnym 3. miejscu. Były momenty lepsze, były gorsze. Najważniejsze, że rozegrali pięć meczów, z czego przynajmniej część z dość wymagającymi rywalami.

ROCZNIKI 2010 I 2011 JADĄ DO MRĄGOWA

W najbliższy weekend całą naszą uwagę kierujemy w stronę Mrągowa, gdzie dwie nasze drużyny będą uczestniczyły ogólnopolskim turnieju. Jak już wspominaliśmy dla chłopców z roczników 2010 i 2011 będzie to ostatnie przetarcie przed startem rozgrywek WOZKosz.

PIĄTEK (6.10) I SOBOTA (7.10): ZMIANY GODZIN TRENINGÓW!

W najbliższy weekend dwie nasze drużyny jadą na turniej do Mrągowa, a co za tym idzie kurczą nam się nieco “moce trenerskie”. Aby temu zaradzić byliśmy zmuszeni nieco inaczej poukładać plan treningów na najbliższy weekend. Szczegóły poniżej. 

ROCZNIKI 2010 i 2011 ROZPOCZYNAJĄ SEZON LIGOWY

Za nami dwa obozy koszykarskie i dwadzieścia dni wytężonej pracy okraszonej integrają towarzystwa. Za chłopakami turnieje kontrolne w Wieliszewie i Oświęcimiu. Przed nimi kolejny w Mrągowie. Wszystko to po to, żeby przygotować się do kolejnego sezonu rozgrywek WOZKosz, które dla obu drużyn wystartują za niecałe dwa tygodnie. 

OBÓZ ZIMOWY TYM RAZEM W DRUGIM TYGODNIU FERII!

Krótko i na temat. Obóz zimowy jak zwykle robimy w ferie. Wyjątkowo odbędzie się on w drugim tygodniu ferii szkolnych, czyli w dniach 21-28. stycznia 2024. Reszta w zasadzie bez zmian: dużo ruchu, dużo zabawy, basen, rekreacja. Ile się tylko da i do upadłego!

U12M: NA BIAŁOŁĘKA CUP ZE SREBREM

Raz było lepiej, raz gorzej. Były momenty, że ręce same składały się do oklasków i takie, w których nikt, łącznie z trenerem Tomkiem Wiśnikiem, nie wiedział co się dzieje z naszą drużyną. Tak to już z nimi bywa, zwłaszcza w meczach, w których rywalizacja toczy się punkt za punkt. Są młodzi i wielu rzeczy muszą […]

PIĄTEK-SOBOTA: ODWOŁANE TRENINGI!

W najbliższy weekend, a w zasadzie już od piątku wieczorem, na hali Białołęckiego Ośrodka Sportu rozgrywany będzie turniej “Białołęka Cup”, którego jesteśmy organizatorem. Wezmą w nim udział chłopcy z rocznika 2012. W związku z tym zmuszeni jesteśmy odwołać część zajęć. Szczegóły w poście.

U13M: OŚWIĘCIM ZDOBYTY!

Nasi reprezentanci z rocznika 2011 prowadzeni przez trenera Tomka Wisnika wygrali V Ogólnopolski Turniej Koszykówki w Oświęcimiu. W drodze po złoto pokonali szóstą drużynę poprzedniego sezonu rocznika 2011 na Mazowszu oraz czołówkę ekip z rejonu Małopolski. To bardzo dobrze wróży na nadchodzący sezon.

ZAPRASZAMY DO UKS BIAŁOŁĘKA

Jak co roku wszystkich chłopców i dziewczynki w wieku szkolnym zachęcamy, aby spróbowali swoich sił w koszykówce. Przynależność do naszego klubu to nie tylko treningi i mecze. To wspólnie spędzony czas: turnieje, obozy, zajęcia dodatkowe.

U14M: WIELISZEW 2023

Chłopaki z rocznika 2010 zaliczyli udział w pierwszym w tym sezonie turnieju. Początek rywalizacji w Wieliszewie, delikatnie mówiąc, poniżej oczekiwań. Ostatecznie chłopaki wracają do domów z cennym srebrem. W dobrych nastrojach.

BIAŁOŁĘKA CUP – IX BTK DLA ROCZNIKA 2012

Oficjalnie robimy to! Już za dwa tygodnie, w dniach 15-17. września, odbędzie się pierwszy od kilku lat turniej “Białołęka Cup – IX Białołęcki Turniej Koszykówki”. Jego bohaterami będą chłopcy z rocznika 2012. Osiem drużyn rozegra w sumie aż dwadzieścia spotkań.

PLAN TRENINGÓW NA SEZON 2023/24

Zgodnie z zapowiedziami powoli wracamy do rytmu treningowego. Przedstawiamy Wam terminarz zajęć na najbliższy rok szkolny i sezon. Niestety nie możemy zagwarantować, że jest to jego wersja ostateczna, bo jest on zależny od szkolnego planu lekcji.

TRENINGI PLUS BADANIA LEKARSKIE!

To coroczna tradycja dla uczestników rozgrywek WOZKosz. Obowiązkowe badania są konieczne, aby przez najbliższy rok móc w ogóle myśleć o wyjściu na boisko w jakimkolwiek meczu. Chcąc Wam to jakoś ułatwić zaprosiliśmy lekarza na “nasz teren”. Zainteresowanych zapraszamy do hali BOS w sobotę (2.09) na godz. 10.00.

STARTUJE NOWY SEZON 2023/24!

Kilka dni temu zakończyliśmy obóz przygotowawczy w Łomży. Pogoda nieco przeszacowała z temperaturami, więc każdy trening był prawdziwym wyzwaniem. Mimo wszystko te dziesięć dni można z powodzeniem uznać za bardzo udane. Chłopaki i dziewczyny zrobili spodziewany progres. Teraz czas na sezon 2023/24. To będzie bardzo ciekawe dziesięć miesięcy!

DZIEWCZYNY ROCZNIK 2010: PODSUMOWANIE SEZONU

  W podsumowaniach sezonu 2022/23 nie może zabraknąć naszej najbardziej aktywnej  grupy dziewczyn z rocznika 2010, które swoje sukcesy zawdzięczają treningom z Dorotą Dłużewską. Dziewczyny nie uczestniczyły co prawda w rozgrywkach WOZKosz, ale podobnie jak chłopcy z tego rocznika z sukcesami reprezentowały SP 344. 

CHŁOPAKI ROCZNIK 2012: PODSUMOWANIE SEZONU

W ramach podsumowania sezonu 2022/23 zapraszamy do poczytania, co też w te dziesięć miesięcy zwojowali nasi chłopcy z rocznika 2012. To były ich pierwsze koszykarskie kroki i przez cały rok jednak głównie trenowali, jednak na nudę podczas ich zmagań z pewnością nie mogliśmy narzekać.

CHŁOPAKI ROCZNIK 2011: PODSUMOWANIE SEZONU

Kontynujemy wakacyjny cykl “Podsumowanie sezonu”. Tym razem postanowiliśmy w kilku(set) słowach opisać to, czego świadkami byliśmy przez ostatnie dziesięć miesięcy w wykonaniu chłopaków z rocznika 2011. Był to rok trudny, jednak chcemy wierzyć, że dla tego rocznika również przełomowy. 

CHŁOPAKI ROCZNIK 2010: PODSUMOWANIE SEZONU

Koniec roku szkolnego, czy w tym przypadku może raczej początek wakacji, to czas podsumowań. My ze swojej strony postanowiliśmy również w kilku słowach opisać to, czego świadkami byliśmy przez ostatnie dziesięć miesięcy. W poniższym tekście “na warsztat” bierzemy chłopców z rocznika 2010 

BASKETBALL & SPORT CAMP – JASTROWIE 2023 ZA NAMI.

To było dziesięć na prawdę fantastycznych dni wypełnionych dobrą zabawą i pracą nad własnymi umiejenościami. Każdy dzień wypełniony był po brzegi kolejnymi zajęciami i treningami. Dzieciaki z pewnością nie narzekały na nudę.

TRENINGI DLA “RECRUITS – SMOKI STARSZE”

Ważna informacja dla chłopców trenujących w grupie “Recruits – Smoki Starsze” (w piątki i soboty). W związku z tym, że z różnych względów sporo treningów wypada Wam z terminarza przygotowaliśmy dla Was “godziny zastępcze”. Szczegóły w poście. 

TRENINGI DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO.

  Koniec roku rządzi się swoimi prawami. Zaraz po rozdaniu świadectw jedziemy do Jastrowia na 10-dniowy obóz, więc teraz nieco zwalniamy tempo. Do kompletu mamy “czerwcówkę”, czyli weekend Bożego Ciała, a zaraz potem bal ósmoklasistów, przez który wypadną nam piątkowe treningi. 

U12M: Z PIASECZNEM NA WŁASNYM TERENIE

Chłopcy z roczników 2010 i 2012 już zakończyli swoje zmagania w tym sezonie WOZKosz. Pirwsi jako szkolni wicemistrzowie Mazowsza, drudzy ze srebrnymi medalami Turnieju Wiosny. Ich koledzy z rocznika 2011 również finiszują. Starcie z MUSK Piaseczno bylo przedostatnim, w jakim wzięli udział.

KOSZYKARKI Z SP344 Z BRĄZEM NA MAZOWSZU!

Mamy komplet! SP344 jest jedyną szkołą na Mazowszu, która w roczniku 2010 zgarnęła medale w koszykówce we wszystkich możliwych kategoriach. Do złota chłopaków i brązu dziewczyn w 3×3 oraz srebra chłopaków w 5×5 właśnie dołączył brąz dziewczyn w 5×5. 

U11M: DRUGIE MIEJSCE NA “TURNIEJU WIOSNY”

Trochę nas przytłoczył nadmiar obowiązków związanych z końcem roku szkolnego, więc informacja nieco spóźniona. Z kilku powodów warto jednak wspomnieć o rozgrywanym na Ochocie “Turnieju Wiosny”. Były zwycięstwa, była jedna przegrana. Ostatecznie na szyjach naszych podopiecznych zawisły srebrne medale. 

U12M i U13M: TURNIEJ W BIELSKU P.

Chłopcy z roczników 2010 i 2011 wybrali się w weekend – jako dwie drużyny – na jednodniowy turniej do Bielska Podlaskiego. Towarzystwo po wywalczeniu w piątek wicemistrzostwa na Mazowszu ewidentnie jechało na oparach. Mimo to robili co mogli, aby wyjść zwycięsko z każdej konfrontacji. Wyszło wyśmienicie1!

KOSZYKARZE Z SP344 WICEMISTRZAMI MAZOWSZA W KOSZYKÓWCE 5×5!

Piękna historia zmagań szkolnych naszych chłopaków z rocznika 2010 dobiegła końca… Ale cóż to jest za koniec! Po mistrzostwie Warszawy wywalczonym w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży chłopcy zyskali prawo udziału w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. I do kolekcji wpadło SREBRO!

ZAPOWIEDŹ: 27-28. KWIETNIA

Ten tydzień był dla naszych podopieczny całkiem pracowity, ale weekend zapowiada się również nie najgorzej. Chłopcy z roczników 2010 (U13M) i 2011 (U12M) wybiorą się w sobotę na jednodniowy turniej do Bielska Podlaskiego. Ich młodsi koledzy z rocznika 2012 (U11M) zagrają na Ochocie w Turnieju Wiosny.

U12M: NA WYJEŹDZIE Z PIASECZNEM I ŻYRARDOWEM

Chłopcy z rocznika 2011 nadal mają do zagrania kilka spotkań w ramach rywalizacji w cyklu U12M WOZKosz. W tym tygodniu zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z Piaseczna oraz Żyrardowa i trzeba uczciwie powiedzieć, że w obu przypadkach zagrali bardzo solidne zawody.

KOSZYKARZE I KOSZYKARKI Z SP344 MEDALISTAMI 3×3 NA MAZOWSZU!

Podwójne mistrzostwo Warszawy w koszykówce 5×5 (rocznik 2010) dało SP 344  prawo do wystawienia reprezentacji w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3×3. W związku z tym w dniu wczorajszym nasi wychowankowie gościli w Ostrowi Mazowieckiej. Wyszło świetnie. Przywieźli złote oraz brązowe medale!

ZMIANA GODZIN TRENINGÓW!!!

Nasza niezastąpiona trenerka Dorota Dłużewska będzie musiała w najbliższym czasie podreperować swoje zdrowie, a konkretnie nadwątlone kolano. W związku z tym – choć pierwsze zdanie nie daje szans, aby było to możliwe – będziemy musieli jakoś ją zastąpić. Zmianie ulegają dni i godziny niektórych treningów.

ZAPOWIEDŹ: 20-21. MAJA

Weekend pod znakiem koszykówki rocznika 2011. Ferajnę czeka trzydniowa rywalizacja na warszawskim Wawrze. Rozegrają pięć spotkań w trzy dni. W fazie grupowej za rywali będą mieli ASMB Montaigny (Francja), Energa Basket oraz Ósemkę Skierniewice.

U13M: MARKI LEPSZE RÓWNIEŻ W REWANŻU

Z pewnością był to dużo lepszy mecz od tego, który rozegraliśmy w Markach. Nasi chłopcy zagrali bardziej przytomnie. Całkiem sprawnie radzili sobie ze zorganizowaną obroną przeciwników. Pozytywów było naprawdę sporo. Zabrakło kilku skutecznych akcji i może nieco zaangażowania całej drużyny po bronionej stronie parkietu.     

ZAPOWIEDŹ: 13-14. MAJA

Tym razem nasi zawodnicy nie będą mieli za dużo okazji do zaprezentowania się. Jedynymi będą chłopcy z rocznika 2010, którzy w sobotnie przedpołudnie zmierzą się z reprezentantami sąsiednich Marek.

TRENINGI W CZASIE “WIELKIEJ MAJÓWKI”

Przed nami “tradycyjna majówka”, do tego wyjątkowo długa, bo w sumie to aż dziewięć dni odpoczynku od szkoły. Mimo wszystko na nas zawsze można liczyć. Jasne, jako Klub również zrobimy sobie trochę wolnego i w dniach 30.04-3.05 zawieszamy zajęcia. Od czwartku (4.05) wracamy do basketu!

U10M: DUŻO DOBREGO NA TURNIEJU W TOMASZOWIE

Turniej w Tomaszowie Mazowieckim był skierowany głównie do drużyn budowanych z chłopców rocznika 2013. Trenerka Dorota Dłużewska zabrała ze sobą raptem kilku zawodników z tego rocznika. Większość towarzystwa to byli nasi najmłodsi wychowankowie z rocznika 2014.

U11M: W PRUSZKOWIE 1-1 PO DOBREJ WALCE

Nasi podopieczni z rocznika 2012 rozpoczęli rywalizację w drugim etapie rozgrywek organizowanych przez WOZKosz. Tym razem wybrali się do Pruszkowa i trzeba przyznać, że poszło im całkiem nieźle. Wysoka wygrana z reprezentantami Brwinowa oraz przegrana – ale po bardzo solidnej grze – z mocnym MKS Pruszków 

U13M: Z PIASECZNIEM PROBLEMATYCZNIE, ALE DO PRZODU

Nie było tak okazale, jak w marcu na własnym terenie. Normalka. Mecze wyjazdowe zawsze rządzą się własnymi prawami. Zwłaszcza w przypadku tak młodych chłopaków można się spodziewać, że w pewnym momencie coś przestanie działać. W tym przypadku przestał działać atak, a zaraz potem posypała się obrona.    

ZAPOWIEDŹ: 22-23. KWIETNIA

W UKS Białołęka nie zwalniamy tempa. Czas wrócić na “swoje podwórko” do mazowieckich rozgrywek. Prócz tego nasi bardzo młodzi podopieczni wezmą udział w turnieju w Tomaszowie Mazowieckim. Ze względu na event organizowany na hali BOS sobotnie treningi zostają przeniesione na niedzielę.

U13K: O CENTYMETR OD DRUGIEGO MIEJSCA W NIDZICY

Ależ to był turniej w wykonaniu dziewczyn! Trzy piękne zwycięstwa nie pozostawiające złudzeń rywalkom. Jedna wyraźna przegrana z niepokonanymi w całym turnieju koleżankami z Elbląga. Wreszcie zacięty mecz z UKS Jedynką Działdowo, jak się okazało decydujący o trzecim miejscu w całym turnieju.

U12M: CZWARTE MIEJSCE W NIDZICY

Na turniej do Nidzicy chłopcy z rocznika 2011 nie pojechali w najmocniejszym składzie. Kilku najlepszych wybrało się ze starszymi kolegami na turniej do Ełku. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Brak jednych , to przecież jednocześnie okazja do pokazania się dla innych. Wyszło całkiem nieźle.

U13M: CZWARTE MIEJSCE W EŁKU

Chłopaki z rocznika 2010 gościli w miniony weekend w Ełku na całkiem nieźle obsadzonym turnieju “Mazurska Wiosna 2023”. W trakcie imprezy mogli się zmierzyć m.in. z warmińsko-mazurską kadrą wojewódzką oraz zwycięzcami rywalizacji obecnych rozgrywek w województwach warmińsko-mazurskim i podlaskim.

ZAPOWIEDŹ: 14-16. KWIETNIA

To będzie weekend “na grubo”! Śmiało można powiedzieć, że od strony logistycznej z takim wyzwaniem nasz Klub w trakcie jakiegokolwiek sezonu jeszcze się nie mierzył. Aż trzy nasze drużyny – ponad czterdzieści dzieciaków!!! – jadą na trzy turnieje i w sumie rozegrają tam SZESNAŚCIE MECZÓW! Szczegóły poniżej.

U13M: MOCNY WYNIK PRZED ŚWIĘTAMI

To był naprawdę niezły mecz. Nasza drużyna od pierwszych do ostatnich minut dominowała. Co ważne chłopaki grali całkiem zespołowo, zarówno w ataku, jak i obronie. Skutecznie konstruowali kolejne akcje stwarzając sobie dużo dogodnych pozycji do rzutu.  

U13M: GOŚCIMY WISŁĘ PŁOCK

Najbliższy weekend – co oczywiste – nie będzie obfitował w wydarzenia o charakterze sportowym. Wielkanoc to czas spokoju i (krótkiego) wypoczynku. Zanim jednak do tego przejdziemy mamy do zrobienia kilka treningów (był o tym osobny post), a chłopaki z rocznika 2010 rozegrają mecz z Wisłą Płock.  

U11M: PIERWSZE MIEJSCE PO DOGRYWCE!

Granie dwóch meczów z rzędu nie wychodzi naszym najmłodszym reprezentantom najlepiej. W pierwszym niedzielnym starciu wyglądali świeżo. W drugim ponownie widać było po nich zmęczenie, które zwłaszcza w końcowych minutach ma duży wpływ na ich działania.

TRENINGI W WIELKANOC

Wielkanoc to czas krótkich ferii wiosennych. W dniach 6-11. kwietnia zmieniamy terminy treningów. Dotychczasowe godziny przestają obowiązywać, a obowiązują nowe. Chłopcy grający w U13M WOZKosz tuż przed świętami rozegrają mecz ligowy. Poniżej szczegółowe informacje.

ROCZNIK 2011: Z OKK PO RAZ DRUGI

  Z reprezentantami Ostrołęki wygrywamy po raz drugi w tym sezonie. Obraz gry nie wyglądał co prawda tak, jak życzyłby sobie tego trener Tomasz Wiśnik, ale wygrana dość znaczna i wszyscy chłopcy zagościli na parkiecie, więc można powiedzieć, że wyjazd udany 😉

ZAPOWIEDŹ: 1-2. KWIETNIA

W najbliższy weekend na mazowieckich parkietach zobaczymy dwie z trzech naszych drużyn reprezentujących Klub w rozgrywkach WOZKosz. Chłopcy z rocznika 2011 wybiorą się w podróż do Ostrołęki. Ich młodsi koledzy rozegrają na Bielanach ostatni z trzech turniejów w ramach cyklu U11M.

U12M: Z POLONIĄ PO RAZ DRUGI

O dominacji tym razem mowy być nie mogło, w każdym razie nie w pierwszej połowie. Poloniści zażarcie bronili swojego parkietu, więc i naszej drużynie nie grało się tak łatwo, lekko i przyjemnie, jak przed kilkoma tygodniami na hali BOS. Ich gra, zwłaszcza w pierwszej połowie, pozostawiała wiele do życzenia.

U13M: MARKOWY CHAOS

Oby takie spotkania zdarzały się naszym reprezentantom naprawdę rzadko. W sobotnim starciu z UKS “Jedynka” Marki próżno było szukać z ich strony regularnego zaangażowania i ciekawych zagrań. Nasi podopieczni po obu stronach parkietu popełnili za dużo błędów, by móc walczyć w tym starciu o zwycięstwo.  

PRZEPRASZAMY ZA ZAMIESZANIE

Staraliśmy się informować dzieci na wcześniejszych treningach, ale najwyraźniej zrobiliśmy to mało skutecznie. Decyzją BOS nasze treningi zaplanowane na 26.03 zostały przeniesione… na tradycyjny termin, czyli sobotę (25.03).

ZAPOWIEDŹ: 25-26. MARCA

Obecnie w różnych cyklach rozgrywkowych biorą udział już trzy nasze drużyny. Do tego dochodzi udział w turniejach, gdzie prócz wymienionych grają przecież nasze fantastyczne dziewczyny. Krótko mówiąc informacji nt. naszych meczów zrobiło się naprawdę sporo. Stąd nieco inne podejście do tematu niż dotychczas.

U11M: NA DWA ZWYCIĘSTWA NIE STARCZYŁO ENERGII

Chłopcy reprezentujący nasz Klub w rozgrywkach U11M WOZKosz (rocznik 2012 i młodsi) w turnieju rozgrywanym na swojej hali prezentowali się świetnie. Agresywnie bronili i bardzo skutecznie wyprowadzali kolejne ataki. Tej samej energii i zaangażowania zabrakło niestety podczas niedzielnych zmagań.

U12M: Z KOMOROWEM BARDZO JEDNOSTRONNIE

W młodzieżowej koszykówce już tak bywa, że jedna drużyna jest wyraźnie lepsza od drugiej. Żaden powód do zadowolenia dla jednych, ani ujma dla drugich. Przed dzieciakami jeszcze długa droga i nigdy nie wiadomo jak się sprawy potoczą. Tym razem od kolegów z Komorowa byliśmy wyraźnie lepsi.

U13M: SPOKOJNE ZWYCIĘSTWO Z PIASECZNEM

Za chłopcami z rocznika 2010, którzy reprezentują nasz Klub w rozgrywkach U13M WOZKosz, kolejne udane spotkanie. W każdym razie od strony wyniku. Nie był to jakiś wielki mecz naszych podopiecznych. Były dobre momenty, ale sporo elementów naszej gry – zwłaszcza skupienie i czytanie gry – pozostawiało wiele do życzenia.

U12M: Z BIAŁEGOSTOKU WRACAMY ZE SREBREM!

Od piątku do niedzieli nasi chłopcy z rocznika 2011 reprezentujący nas w rozgrywkach U12M WOZKosz gościli w Białegostoku, gdzie brali udział w turniej “U Klemensa”. Czekało ich do rozegrania pięć spotkań z drużynami z Białegostoku, Grodziska Maz., Ełku i Warszawy.  

U13M: KOLEJNE SPOTKANIE Z PIASECZNEM

Po wyjazdowym meczu w Płocku tym razem czeka nas obrona własnego parkietu. Rywalem chłopców z rocznika 2010 będą rówieśnicy z Piaseczna. Z drużyną tą mierzymy się regularnie w tym roczniku. W poprzednim sezonie byliśmy od nich wyraźnie lepsi, jednak rok to dużo czasu i wiele może się zmienić.

U11M: PIĘKNE OTWARCIE NA WŁASNYM TERENIE!

Chłopcy z rocznika 2012 w swoje rozgrywki weszli jak burza. Dosłownie! Podczas organizowanego przez nasz klub turnieju z udziałem Energa Basket Warszawa oraz Legii Warszawa zwyczajnie nie było na nich mocnych. W obu starciach nasi podopieczni odnieśli zdecydowane zwycięstwa.

U12M: SOLIDNE ZWYCIĘSTWO NAD POLONIĄ

Warszawska Polonia była dla naszych reprezentantów z pewnością bardziej wymagającym przeciwnikiem od drużyn z Ostrołęki i Komorowa. Mimo to o zwycięstwie z naszą drużyną Poloniści raczej myśleć nie mogli. Nasze towarzystwo od pierwszych minut mocno pracowało nad zbudowaniem solidnej przewagi.

U13M: PŁOCK ZOSTAWIAMY DALEKO W TYLE

Reprezentanci Wisły Płock okazali się drużynowo zdecydowanie słabsi od naszych podopiecznych. Wynik rzecz jasna cieszy, ale myli się ten, kto uważa, że trener Tomasz Wiśnik był zadowolony z gry swoich podopiecznych. Zbyt często stał koło ławki trzymając ręce w kieszeniach, by można było wysnuć taki wniosek 😉

U11M: RUSZAJĄ DO BOJU!

Wreszcie się doczekali! Wreszcie zagrają w ramach rozgrywek WOZKosz, co by nie mówić najbardziej prestiżowych i wymagających na terenie Mazowsza. Naszych wychowanków czeka spore wyzwanie, bo w najbliższą niedzielę rozegrają aż dwa spotkania. 

U12M: U SIEBIE Z POLONIĄ

Po dwóch wysokich zwycięstwach z reprezentantami Ostrołęki i Komorowa przyszedł czas na zmierzenie się z ostatnim grupowym rywalem w rozgrywkach rocznika 2011, stołeczną Polonią. Patrząc na dotychczasowe wyniki przeciwników możemy się spodziewać ciekawej, wyrównanej i emocjonującej rywalizacji.

U13M: NA POCZĄTEK DRUGIEJ RUNDY WIZYTA W PŁOCKU

Przed feriami nasi podopieczni zakończyli rywalizację w ramach pierwszego etapu rozgrywek WOZKosz dla rocznika 2010. Po powrocie do szkoły przyszedł czas na drugi, w ramach którego powalczymy z reprezentantami Wisły Płock, MUKS Piaseczno oraz Jedynki Marki.

FERIE ZIMOWE: PODSUMOWANIE

Za nami niezwykle udane, doskonale przepracowane ferie zimowe. Cały tydzień spędziliśmy na obozie w Chorzelach, gdzie szlifowaliśmy naszą formę i umiejętności oraz oczywiście świetnie się bawiliśmy. W drugim tygodniu postawiliśmy wypoczynek indywidualny, ale od poniedziałku wróciliśmy już do normalnej pracy.

OD PONIEDZIAŁKU WZNAWIAMY TRENINGI

  Wraz z zakończeniem ferii zimowych wznawiamy treningi. Już od poniedziałku wraca normalny harmonogram zajęć. Już w kolejny weekend (4/5. marca) czeka nas dużo basketu. Swoje mecze rozegrają chłopcy z roczników 2010, 2011, 2012 i młodsi uczestniczący w rozgrywkach WOZKosz. 

BASKETBALL & SPORT CAMPS – LATO 2023

W odpowiedzi na liczne pytania o nasze letnie obozy postanowiliśmy przedstawić plan na nasz klubowy, aktywny, wakacyjny wypoczynek. Czekają nas tradycyjnie dwie edycje naszych Basketball & Sport Camps. Poniżej prezentujemy ich lokalizacje i terminy. Więcej szczegółów podamy w późniejszym terminie.

CZAS NA FERIE ZIMOWE

  Przed nami dwa tygodnie przerwy od zajęć szkolnych, a co za tym idzie od treningów na hali BOS. Ostatnie z nich odbędą się w piątek popołudniu o godz. 16.00. Wieczorne treningi grup U12M i U13M zostają odwołany. Zamiast tego pakujcie się i szykujcie do wyjazdu. Już w sobotę zaczynamy obóz w Chorzelach! 

ROCZNIK 2011: W KOMOROWIE BEZ PROBLEMÓW

  Kolejny udany wyjazd podopiecznych trenera Tomka Wiśnika. Sobotni mecz z reprezentantami Komorowa zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny. Zawodnicy UKS Białołęka nie mieli większych problemów z wypracowaniem sobie pokaźnej przewagi i skuteczną grą do ostatnich sekund starcia.

ROCZNIK 2011: BEZDYSKUSYJNE ZWYCIĘSTWO W OSTROŁĘCE

Wycieczka do Ostrołęki okazała się niezwykle udana. Nasi reprezentanci z rocznika 2011 byli wyraźnie lepsi od swoich przeciwników. Nasz sztab trenerski, trener Tomasz Wiśnik oraz trenerka Dorota Dłużewska, mogli być zadowoleni z podopiecznych, a na boisko wybiegł cały szeroki skład zabrany na mecz wyjazdowy.

TRENUJEMY W NIEDZIELĘ!

Po raz kolejny od administracji hali BOS (przy ul. Światowida 56) dostaliśmy informację , według której w kilka sobót obiekt odbędzie dla nas niedostępny. W każdym z takich przypadków cały sobotni blok treningowy będzie przeniesiony na niedzielę z zachowaniem dotychczasowych godzin. 

ROCZNIK 2011: ZACZYNAMY WALKĘ W RAMACH WOZKosz

Wycieczka dNasi chłopcy z rocznika 2011 już w sobotę rozpoczynają zmagania w ramach rozgrywek WOZKosz. Ich rywalem tym razem będą wychowankowie Ostrołęki. Prócz tego w kolejnych tygodniach zmierzą się z reprezentantami Komorowa oraz Polonii Warszawa. Trzymajcie za nich kciuki.

KOSZYKARZE I KOSZYKARKI Z SP344 MISTRZAMI WARSZAWY!

To jest dopiero historia! Normalnie napad na bank z rezerwami złota!! Jedna dzielnica, nasza dzielnica! Jeden klub, nasz Klub! Jedna szkoła, nasza szkoła SP344! I dwa komplety złotych medali Warszawskiej Olimpiady Młodzieży idą w ręce białołęckich koszykarzy i koszykarek! 

U13M (2010): Z DZIAŁDOWA WRACAMY ZE SREBREM!

Za chłopakami i trenerem Tomkiem Wiśnikiem pięć meczów. Jedne były prostsze, inne trudniejsze. Jedne wyszły im lepiej, a inne nieco gorzej. Ważne, że były momenty i było dużo grania. A najważniejsze jest to, że ta walka, trud i poświęcenia przyniosły efekt końcowy w postaci srebrnych medali!

U13M (2010): TURNIEJ W DZIAŁDOWIE

W dniu dzisiejszym nasi chłopcy z rocznika 2010 wyruszyli w podróż do Działdowa, gdzie wezmą udział w turnieju “Basket Cup 2023”. To kolejny etap naszego styczniowego maratonu koszykarskiego, w ramach którego w minionych siedmiu dniach rozegraliśmy trzy spotkania w ramach rozgrywek WOZKosz, a dalej czeka nas bój o mistrzostwo Warszawy.

U13M: GRÓJEC POZA ZASIĘGIEM

W tym sezonie Grójec nie jest drużyną, z którą jesteśmy w stanie nawiązać walkę. Spraw nie ułatwiają zapewne kontuzje kolejnych zawodników, ale bądźmy szczerzy, z nimi w składzie byłoby równie ciężko. Nasi czwartkowi przeciwnicy bardzo szybko zdominowali naszych chłopców nie pozostawiając wątpliwości, komu należy się zwycięstwo.     

U13M: UDANY REWANŻ W ŻYRARDOWIE

Niemal dokładnie miesiąc temu “Trójka” gościła na hali BOS. To był dla nas ciężki cas. Choroby dały się mocno we znaki. Do spotkania przystąpiliśmy bez kilku ważnych zawodników. Mieliśmy świadomość, że w normalnych okolicznościach przeciwnik byłby w naszym zasięgu, a tak przyszło nam się pogodzić z 18-punktową przegraną.   

U13M: PRZEGRANY MECZ Z LEGIONEM

  Bardzo obiecujący początek, całkiem dobra pierwsza połowa i niestety dość słaba gra po zmianie stron. Tyle na początek można powiedzieć na temat postawy naszych reprezentantów w starciu z kolegami z Legionowa. Legion po raz drugi w tym sezonie okazał się dla nas zbyt wymagającym przeciwnikiem. 

ODWOŁANE ZAJĘCIA W DNIU 6.01

Odpowiadając na powtarzające się pytania chcielibyśmy poinformować, że w dniu jutrzejszym, tj. 6. stycznia czyli w Święto Trzech Króli, obiekty Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Światowida 56 będą nieczynne. W związku z tym żadne zajęcia się nie odbędą. W sobotę spotykamy się normalnie według harmonogramu.

U13M: TO BĘDZIE PRACOWITY STYCZEŃ!

Dużo, bardzo dużo grania czeka w ciągu najbliższych kilku tygodni chłopców z rocznika 2010. W grudniu kilka meczów wypadło przez choroby naszych zawodników lub reprezentantów drużyn przeciwnych. Dlatego od soboty do czwartku rozegramy aż cztery spotkania. Mało tego. Już 13. stycznia ruszamy na turniej do Działdowa.

KOŃCZYMY ROK 2022. NAJBLIŻSZE TRENINGI OD PONIEDZIAŁKU

Wszystkiego najlepszego w 2023 roku! W związku z remontami na hali BOS w tym tygodniu nie odbędą się już żadne treningi. Spotykamy się wraz z wznowieniem nauki szkolnej i będziemy trenowali w normalnym trybie. To był dobrze przepracowany i pełen wyzwań rok. Oby kolejny wyglądał jeszcze lepiej!

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Wam, naszym Dzieciakom, ich Rodzicom, Rodzinom i Znajomym życzymy wszystkiego co najlepsze: zdrówka, szczęścia, pomyślności, pysznych potraw wigilijnych oraz dużo fantastycznych prezentów! I oczywiście…

TRENINGI W FERIE ŚWIĄTECZNE

Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, radości i wytchnienia… ale poza tymi kilkoma dniami trzeba przecież coś ze sobą robić! My robimy treningi! Będzie nieco inaczej, bo nie będziemy spotykali się po szkole. Treningi zrobimy zdecydowanie wcześniej. Więcej informacji poniżej.

ZAMÓWIENIE NA STROJE KLUBOWE

Uwaga. Ze względu na duże zainteresowanie i prośby o przedłużenie terminu, stroje meczowe można zamawiać do środy (21.12) włącznie. Są to takie same trykoty, jak te, w których obecnie na zawodach grają nasi podopieczni, zarówno na turniejach, jak i w rozgrywkach WOZKosz.

U13M: Z TRÓJKĄ ŻYRARDÓW U SIEBIE

To nie jest ten odwołany mecz, który mieliśmy zagrać z “Trójką” na wyjeździe w miniony poniedziałek. Tym razem to oni przyjadą do Warszawy by zmierzyć się z naszą ferajną na hali Białołęckiego Ośrodka Sportu. Tak jak wspominaliśmy z tym rywalem nie było nam jeszcze dane zagrać.

PRZYPOMINAMY: TRENUEMY W NIEDZIELĘ!

PRZYPOMNIENIE: Od administracji hali BOS (przy ul. Światowida 56) dostaliśmy informację , według której w kilka sobót obiekt odbędzie dla nas niedostępny. W każdym z takich przypadków cały sobotni blok treningowy będzie przeniesiony na niedzielę z zachowaniem dotychczasowych godzin. 

ROCZNIK 2013 NA MAZOWSZE CUP 2022

Przed naszymi najmłodszymi wychowankami kolejne wyzwanie. Już w piątek (9.12) chłopcy z rocznika 2013 zagrają w turnieju Mazowsze Cup 2022. Będzie bardzo, bardzo poważnie, ponieważ nasi reprezentanci rozegrają aż pięć spotkań w trzy dni. Czeka ich naprawdę dużo pracy, dużo emocji, ale i zapewne dobrej zabawy!

U13M: WYGRANA KTÓRA NIE CIESZY

Mecz się odbył, a nasza drużyna go wygrała. I tyle z pozytywów. Trener Tomek Wiśnik po jego zakończeniu postawą chłopców był – delikatnie ujmując – rozczarowany. Po wysokiej wygranej w pierwszym meczu z GKK, który odbył się jakiś miesiąc temu, poziom koncentracji chłopców daleki był od optymalnego.  

U13M: PRZEŁOŻONY MECZ Z TRÓJKĄ ŻYRARDÓW

Trochę się nam sprawy pokomplikowały, więc z naszymi poniedziałkowymi rywalami uzgodniliśmy, że ten mecz rozegramy nieco później, a konkretnie już po Nowym Roku. Do Żyrardowa wybierzemy się 9. stycznia.

U13M: KOLEJNA RADOMSKA LEKCJA

Mimo braku kilku kluczowych zawodników chłopcy z rocznika 2010 walczyli jak lwy, robili co mogli starając się wyrwać każdą piłkę. Piotrówka nadal pozostaje poza ich zasięgiem. Nasi sobotni przeciwnicy po raz drugi w tym sezonie wskazali nam gdzie popełniamy błędy, nad czym pracować i co poprawić. 

PRZYPOMINAMY: ZMIANY TERMINÓW SOBOTNICH TRENINGÓW

PRZYPOMNIENIE: Od administracji hali BOS (przy ul. Światowida 56) dostaliśmy informację , według której w kilka sobót obiekt odbędzie dla nas niedostępny. W każdym z takich przypadków cały sobotni blok treningowy będzie przeniesiony na niedzielę z zachowaniem dotychczasowych godzin. 

U13M: PRAWIE JAK NBA!

Przed chłopakami z rocznika 2010 (U13 WOZKosz) kilka bardzo koszykarskich dni. Zagrają trzy mecze z trzema różnymi drużynami, wszystkie na wyjeździe. Każdy z przeciwników będzie inny, a my wierzymy, że każdorazowo nasi podopieczni pokażą się z jak najlepszej strony.

NIESAMOWICIE KOSZYKARSKI TYDZIEŃ!

Ileż to się u nas działo w tym tygodniu! Nasze reprezentantki i reprezentanci w ramach rywalizacji międzyszkolnej walczyli o miano najlepszych na Białołęce. W sobotę rozegraliśmy kolejny turniej z cyklu ALL STAR BIAŁOŁĘKA. W niedzielę nasze dzieciaki z rocznika 2013 (plus młodsi) grały swój pierwszy turniej na Ochocie.   

DRUGI TURNIEJ “ALL STAR BIAŁOŁĘKA” DLA ROCZNIKÓW 2012 I 2013.

  Już w najbliższą sobotę (26.11.2022) swój drugi turniej w cyklu ALL STAR BIAŁOŁĘKA rozegrają dzieci z roczników 2012 oraz 2013. Po raz kolejny czeka je dużo grania, świetna zabawa i masa emocji, a więc wszystko, czego można oczekiwać po sportowej rywalizacji. 

ROCZNIK 2013/2014: OCHOTA BASKET KIDS

Zgodnie z grafiką. Uwaga, uwaga! Nasi wychowankowie z roczników 2013/2014 ruszają na podbój koszykarskich parkietów! Na początek zaprezentują się na warszawskiej Ochocie w organizowanym przez tamtejszy MKS turnieju “Ochota Basket Kids”.

“ALL STAR BIAŁOŁĘKA 2010/11” – FANTASTYCZNY DRUGI TURNIEJ

Za nami kolejna odsłona Dziecięcej Ligi Basketu “ALL STAR BIAŁOŁĘKA”. Był to drugi turniej skierowany do dzieciaków z roczników 2010 i 2011. Oj, działo się! Rywalizacja była fenomenalna! Nie mogło być inaczej, skoro odwiedziło nas blisko 50 dzieciaków!

ROCZNIK 2011: DRUGIE MIEJSCE W BIAŁYMSTOKU

Wycieczka do Białegostoku na jednodniowy turniej “Batory Basket Cup” okazała się dla naszych chłopców z rocznika 2011 całkiem udana. Przypomnijmy, że za rywali mieli kolejno: MKS Batory, UKS Nenufar 5 Ełk oraz MOSiR Bielsk Podlaski. Spisali się całkiem dobrze.

U13M: DRUGA PRZEGRANA Z RZĘDU

Bardzo dobra gra przez dwie kwarty, a następnie przerwa między połowami i… na boisko wyszła jakaś inna drużyna. Niczym w “Space Jam” ktoś odebrał talenty naszym chłopcom. Atak stanął. Co chwilę jakieś podanie padało łupem rywali, a ci regularnie nas punktowali. Skończyło się potężną przegraną.

II TURNIEJ “ALL STAR BIAŁOŁĘKA” DLA ROCZNIKÓW 2010 I 2011.

W najbliższą niedzielę (13.11.2022) swój drugi turniej w cyklu ALL STAR BIAŁOŁĘKA rozegrają chłopcy i dziewczęta z roczników 2010 oraz 2011. Ponownie czeka ich świetna zabawa i masa emocji. Udział mogą wziąć zarówno obecni ostatnio, jak i nowe osoby. 

ODWOŁANE TRENINGI W DNIACH 10-12.11

Dzieci były o tym informowane, ale na wszelki wypadek przypominamy, że w związku z eventem koszykarskim odbywającym się na hali BOS przy ul. Światowida 56 wszystkie zajęcia czwartkowe oraz piątkowe zostają odwołane, a sobotnie przeniesione na termin niedzielny.  

U13M: ŚRODOWY WYJAZD “ZA MIEDZĘ”

Zrobiło się całkiem intensywnie. Dopiero co graliśmy z Piotrówką Radom, a już w środę wybierzemy się do Legionowa, gdzie rozegramy kolejny mecz w ramach rozgrywek U13M WOZKosz. Przeciwnik trudny, ale pozostający w naszym zasięgu. Czy faktycznie tak będzie? Zobaczymy!

U13M: MIŁE ZŁEGO POCZĄTKI

Bardzo fajne trzy kwarty, w których jak równy z równym walczyliśmy z jedną z najlepszych mazowieckich drużyn. Niestety mecz składa się z czterech części i to ta ostatnia okazuje się w takich spotkaniach decydująca. W niej okazuje się, komu bardziej zależy. Tym razem bardziej zależało Radomianom.

ROCZNIK 2011: TURNIEJ W BIAŁYMSTOKU

Już jutro nasi reprezentanci z rocznika 2011 wybiorą się do Białegostoku, aby wziąć udział w jednodniowym turnieju “Batory Basket Cup”. Za rywali będą mieli kolejno: MKS Batory, UKS Nenufar 5 Ełk oraz MOSiR Bielsk Podlaski.

U13M: NIEDZIELNY RADOM

 To będzie z pewnością najpoważniejszy rywal, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w trakcie tegorocznych rozgrywek WOZKosz. Chłopcy z Radomia, jak do tej pory, nie mieli dla nikogo litości. Ich najniższa wygrana, z Legionem Legionowo, to +24 punkty. KS Raszyn ograli +60.

ZMIANY TERMINÓW SOBOTNICH TRENINGÓW

Od administracji “naszej” hali BOS przy ul. Światowida 56 otrzymaliśmy informację, że nasze sobotnie treningi mogą odbyć się normalnie. Dlatego wszystkie grupy, które miały przyjść wyjątkowo w niedzielę, zapraszamy normalnie w sobotę (5.11).  

U13M: MINIMALNA PORAŻKA Z KS RASZYN

Całkiem niezła pierwsza kwarta, słabe druga i trzecia odsłona. Wreszcie pogoń w ostatniej i finalnie zaledwie 6-punktowa przegrana w starciu z grającymi “poza konkursem” reprezentantami KS Raszyn. W poście kilka słów więcej.

U13M: W SOBOTĘ Z KS RASZYN

Za naszymi chłopcami turniej w Zambrowie. Byli tam w okrojonym składzie, więc szło im różnie. Na pewno mogli wypaść lepiej. W sobotę rozegrają mecz w ramach rozgrywek organizowanych pod egidą WOZKosz podejmując reprezentantów KS Raszyn. Oczywiście liczymy na ich dobrą grę, na którą ich stać.

U12M i U13M: ZMIANY GODZIN PONIEDZIAŁKOWYCH TRENINGÓW!

Poniedziałek to “dzień wolny od zajęć dydaktycznych”. Dlatego nieco inaczej podejdziemy do kwestii trenowania. W poniedziałek nie jest tego dużo, bo trenują tylko chłopcy z grup U13M i U12M. Pełny komunikat poniżej. 

U13M: PODSUMOWANIE TURNIEJU W ZAMBROWIE

Za chłopcami z rocznika 2010 turniej w Zambrowie. Rozegrali pięć wymagających spotkań, z których jedno wygrali, a w czterech musieli uznać wyższość przeciwników. Był to dla nich kolejna okazja do sprawdzenia, jak prezentują się na tle rówieśników. Wypadło to różnie.

U13M: TURNIEJ W ZAMBROWIE

Spraw jest już w zasadzie w toku, ale warto wspomnieć. Nasi reprezentanci z rocznika 2010 właśnie goszczą w Zambrowie, gdzie uczestniczą w trzydniowym turnieju. Ich przeciwnikami są AK Młode Żubry Białystok, Bazyliszki Warszawa, AK Legii Warszawa, Nenufar Ełk

“ALL STAR BIAŁOŁĘKA 2014 I MŁODSI” – MAŁO ICH, ALE JAKI OGIEŃ W NICH DRZEMIE!

Zebrało się ich tylko dziewięciu, co miało – rzecz jasna – swoje dobre i złe strony. W większym gronie zawsze jest ciekawiej. Z drugiej strony taka “kameralna zabawa” to więcej okazji do sprawdzenia swoich umiejętności oraz zwykłego, ale jakże potrzebnego wybiegania się.

ZMIANY TERMINÓW SOBOTNICH TRENINGÓW

Od administracji hali BOS (przy ul. Światowida 56) dostaliśmy informację , według której w kilka sobót obiekt odbędzie dla nas niedostępny. W każdym z takich przypadków cały sobotni blok treningowy będzie przeniesiony na niedzielę z zachowaniem dotychczasowych godzin. 

U13M: ZA MOCNI DLA GKK GRODZISK MAZ.

Mimo kilku osłabień nasi podopieczni z rocznika 2010 reprezentujący nasz Klub w rozgrywkach mazowieckich WOZKosz nie mieli problemów z pokonaniem chłopców z Grodziska Mazowieckiego. Nie bez znaczenia jest fakt, że kilku z nich zagrało naprawdę odważnie i bez skrupułów wykorzystywało swoje przewagi.

BASKETLIGA “ALL STAR BIAŁOŁĘKA” DLA ROCZNIKÓW 2014 I MŁODSI

  Przed nami kolejny turniej dla dzieci. W najbliższą niedzielę (16.10.2022) swój turniej w cyklu ALL STAR BIAŁOŁĘKA rozegrają dzieci z roczników 2014 i młodsi. Starsze dzieciaki bawiły się doskonale, więc i tym razem będzie na pewno podobnie. Zapraszamy! 

U13M: NA POCZĄTEK SEZONU WYRAŹNA PRZEGRANA

Tym razem chłopcy z MKS Grójec okazali się dla nas zdecydowanie za mocni. Wyraźnie mierzą w tym sezonie wysoko. Skład budowany w zeszłym roku świetnie się spisywał i bardzo szybko zdominował naszych wychowanków, którzy w sezonie 2022/23 startują w pewnym sensie “od zera”. 

“ALL STAR BIAŁOŁĘKA 2012/13” – MŁODSI SPISALI SIĘ ŚWIETNIE!

Przed tygodniem walczyli nasi najstarsi wychowankowie. W minioną niedzielę przyszedł czas na ich nieco młodszych kolegów. Dzieciaki z roczników 2012 i 2013 stworzyły fantastyczną atmosferę dając upust swojej energii i pokazując na co je stać.

BASKETLIGA “ALL STAR BIAŁOŁĘKA” DLA ROCZNIKÓW 2012 I 2013.

Już w najbliższą niedzielę (9.10.2022) swój turniej w cyklu ALL STAR BIAŁOŁĘKA rozegrają dzieci z roczników 2012 oraz 2013. Możecie być pewni, że czeka Was świetna zabawa i masa emocji, a więc wszystko, czego można oczekiwać po sportowej rywalizacji. 

WINTER BASKETBALL & SPORT CAMP – CHORZELE 2023

Do ferii zimowych jeszcze dużo czasu, ale w naszym Klubie wszystko lubimy planować z odpowiednim wyprzedzeniem. Zapraszamy na “Winter Basketball & Sport Camp – Chorzele 2023”. Każdy obóz to niesamowicie ważny moment w życiu drużyny. To okazja do lepszego poznania się i podniesienia swoich koszykarskich umiejętności.

“ALL STAR BIAŁOŁĘKA 2010/11” – PIERWSZY TURNIEJ ZA NAMI

W niedzielny poranek na hali Białołęckiego Ośrodka sportu działo się i to dużo. Nasi chłopcy i dziewczęta z roczników 2010 i 2011 naprawdę ostro sobie pograli. Przez dwie godziny każda z sześciu drużyn rozegrała pięć spotkań walcząc systemem “każdy z każdym”.

BASKETLIGA “ALL STAR BIAŁOŁĘKA” – REGULAMIN

Już w niedzielę startujemy z rozgrywkami Dziecięcej Ligi Basketu “ALL STAR BIAŁOŁĘKA”. Nadszedł więc czas, aby przedstawić oficjalny REGULAMIN ROZGRYWEK. Już niedługo i sam regulamin i wszystko, co związane z naszą ligą będzie można znaleźć w odpowiedniej zakładce na naszej stronie.

BASKETBALL CAMP – CHORZELE 2023

Powoli ruszamy z nowym sezonem rozgrywkowym. Drużyny chłopcy i dziewczęta szlifują formę. W najbliższą niedzielę wystartują rozgrywki ligi dla dzieciaków “All Star Białołęka”. Teraz chcemy jednak zaprosić Was na nasz kolejny “Basketball & Sport Camp”. W pierwszy tydzień ferii zimowych ponownie jedziemy do Chorzeli!

BASKETLIGA “ALL STAR BIAŁOŁĘKA”. O CO CHODZI?

Obiecaliśmy, że przedstawimy nieco więcej szczegółów na temat naszej nowej inicjatywy? Poniżej garść informacji, które przydadzą się zarówno naszym wychowankom, którzy mogą grać w lidze za darmo, jak i dzieciakom z zewnątrz, które w zabawowej atmosferze ten sposób chcą spróbować swoich sił z naszymi wychowankami.

ZAPRASZAMY DO GRY W BASKETLIDZE “ALL STAR BIAŁOŁĘKA”

W nadchodzącym roku szkolnym chcielibyśmy zaprezentować Wam naszą nową inicjatywę, o której myśleliśmy już od dawna. Dziecięca Liga Basketu “ALL STAR BIAŁOŁĘKA” ma na celu zapewnić wszystkim naszym uczestnikom możliwość luźnego grania bez niepotrzebnej spiny. Szczegóły poniżej.

ZMIANY GODZIN SOBOTNICH TRENINGÓW (24.09)

W związku ze sparingami rozgrywanymi przez grupy meczowe U12 i U13 mamy nowe godziny treningów dla grup trenujących w sobotę rano. Poniżej prezentujemy pełną listę zmian.

TRENINGI W SEZONIE 2022/23

Całkiem sprawnie udało nam się wejść w nowy rok szkolny i ustalić godziny w jakich będziemy się spotykać z poszczególnymi grupami. Na ten moment jest ich aż sześć, więc było z tym naprawdę sporo pracy. Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę. Całość znajdzie swoje miejsce na odpowiedniej podstronie.

PIERWSZE TURNIEJE PRZEDSEZONOWE

Oświęcim, Kraśnik i Grójec. To pierwsze miejscowości, do których zawitają nasze drużyny w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu. Dla chłopców i dla ich trenera Tomka Wiśnika będzie to pierwsza po wakacjach okazja do sprawdzenia poczynionych postępów oraz drogowskaz, co robić dalej.

STARTUJE KOLEJNY SEZON KOSZYKARSKI

Ruszamy w kolejną ekscytującą podróż. Za nami wakacje okraszone dwoma bardzo solidnie przepracowanymi obozami sportowymi. Przed nami cały długi sezon ligowy 2022/2023 w trakcie którego nasze drużyny na pewno wezmą udział w kilku turniejach oraz powalczą o jak najlepsze pozycje podczas rozgrywek WOZKosz. 

BASKETBALL CAMP – PUCK 2022

Już za tydzień wyruszymy do Pucka, aby wziąć udział w drugim w te wakacje obozie sportowym. Podobnie jak w Jastrowiu będzie dużo ruchu i oczywiście dobrej zabawy. W poście prezentujemy wszystkie informacje, które do dziś otrzymaliście drogą mailową.

PLAN TRENINGOWY DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO

Rok szkolny ma się ku końcowi. Teraz mamy czerwcowy “długi weekend”. W przyszłym tygodniu będziemy szykowali się do obozu w Jastrowiu. Dlatego w najbliższych dniach nieco zwolnimy. W poście możecie zapoznać się ze szczegółami.

ODWOŁANE TRENINGI 10-11.06

W związku z balem ósmoklasistów wszystkie piątkowe i sobotnie treningi są odwołane. W przyszłym tygodniu wszystkie grupy trenują normalnie.

ROCZNIK 2010 SIÓDMĄ DRUŻYNĄ NA MAZOWSZU!

Dwa zwycięstwa chłopców z rocznika 2010 i przegrana ich rok młodszych kolegów, oto bilans trzymeczowej serii naszego “przedłużonego weekendu”. Obie drużyny zakończyły tym sposobem rywalizację w swoich grupach. Obu gratulujemy postawy boiskowej. Jesteśmy pewni, że daliście z siebie wszystko.

“DŁUGI WEEKEND” MECZOWY: 28-31.05

Zaraz czerwiec, więc rozgrywki WOZKosz zdecydowanie są na finiszu. W najbliższy “przedłużony” weekend swoje dwa ostatnie mecze rozegrają nasi reprezentanci z rocznika 2010. Weekend rozpoczną jednak ich młodsi koledzy z rocznika 2011, którzy zakończą rywalizację w grupie C WOZKosz.

CHŁOPCY Z ROCZNIKA 2011 NA TURNIEJU W ZAMBROWIE

Zwycięstwem zakończyli turniej w Zambrowie nasi koszykarze z rocznika 2011. Był to ich pierwszy turniej wyjazdowy, więc walczyliśmy przede wszystkim z tremą. Od wyników zdecydowanie ważniejsza była nauka i zdobywanie doświadczenia meczowego.

DZIEWCZYNY Z ROCZNIKA 2008 NA TURNIEJU W RAWICZU

W ostatni weekend nasze dziewczyny z rocznika 2008 wybrały się na turniej do Rawicza. Był to w zasadzie pierwszy poważny turniej podopiecznych Trener Doroty Dłużewskiej w ich krótkiej przygodzie z koszykówką, więc lekko nie miały. Ważne jednak, że zaczęły i walczyły do końca. O to chodzi!

CHŁOPCY Z ROCZNIKA 2011 JADĄ DO ZAMBROWA

Przed najmłodszymi “ligowcami” UKS Białołęka ciekawie zapowiadający się turniej w Zambrowie. Przeciwnikami naszych reprezentantów będą chłopcy z Ełku, Brwinowa, Warszawskiej Legii i litewskiego NKA “Festo”. Bezspornie czeka ich dużo pracy, masa nowych doświadczeń, ale i dużo dobrej zabawy.   

U12M: UDANY WYJAZD DO PIASECZNA

Z Piaseczna wracamy z tarczą, a to oznacza, że w obecnie trwającym etapie rozgrywek legitymujemy się bilansem siedmiu zwycięstw i jednej przegranej. Oznacza to, że już na pewno zajmiemy po tym sezonie ósme miejsce na całym Mazowszu, ale nadal mamy realne szanse na pozycję numer siedem. 

U12M: W ŚRODĘ Z MUKS PIASECZNO

Przed naszymi chłopcami grającymi w rozgrywkach U12M WOZKosz kolejny mecz wyjazdowy. Ruszymy do Piaseczna, by zmierzyć się z tamtejszym MUKS-em. Pierwszy mecz drużyn zakończył się naszym 22-punktowym zwycięstwem. Oby tym razem było podobnie, a gra wyglądała jeszcze lepiej.

U12M: SOLIDNA WYGRANA W MARKACH

Domowe 15-punktwe zwycięstwo nad drużyną z Marek sprzed półtora miesiąca całkiem nas cieszyło, bo oznaczało, że nasi podopieczni przez ostatni rok zrobili wyraźne postępy względem kolegów “zza miedzy”. W poprzednim sezonie w żadnej z dwóch konfrontacji nie udało nam się wygrać.

U11M: MKS PRUSZKÓW ZDECYDOWANIE POZA ZASIĘGIEM

MKS Pruszków to jedna z najmocniejszych drużyn w roczniku na Mazowszu. Chłopcy sporo potrafią i nie wybaczają błędów, a tych nasi podopieczni popełnili w środę zdecydowanie zbyt wiele. Nie mamy wątpliwości, że gdyby nie rozkojarzenie wynik mógłby wyglądać nieco lepiej.   

U12M: W SOBOTĘ WIDZIMY SIĘ W MARKACH

Już jutro jedziemy do Marek. Wyjazd niedaleki, tuż “za miedzę”, więc liczymy na obecność i doping naszych Kibiców. Po meczu, w drodze powrotnej, można przy okazji machnąć zakupy na weekend 😉 To drugie w tym sezonie starcie między drużynami. U siebie poszło nam całkiem nieźle.

U11M: W ŚRODĘ U SIEBIE Z MKS PRUSZKÓW

Będzie nietypowo. Chłopcy z rocznika 2011 tym razem zmierzą się na własnym terenie z Pruszkowem. Mecz odbędzie się nie w weekend, lecz w najbliższą środę o godz. 15.30. Oczywiście na hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Światowida 56.  

TRENINGI W OKOLICACH MAJÓWKI

Przed nami tradycyjna “majówka”, w trakcie której większość naszych podopiecznych zapewne opuści Warszawę, by cieszyć się wraz z Rodzinami czasem wolnym od szkoły. Jako Klub również zrobimy sobie trochę wolnego i w związku z tym w dniach 30.04-4.05 zawieszamy zajęcia. 

ROCZNIK 2012 ZAGRAŁ NA TURNIEJU WIELKANOCNYM

Nasi najmłodsi reprezentanci z rocznika 2012 cały weekend spędzili na Ochocie. Za nimi pięć spotkań rozegranych w ramach XXVIII Wielkanocnego Turnieju Minikoszykówki Chłopców. Było dużo grania, dużo nowych doświadczeń, trochę radości, trochę smutków… jak to w koszykarskim życiu bywa. 

“PRZEDŁUŻONY” WEEKEND MECZOWY: 23-25.04

Za nami bardzo pracowity weekend. Chłopcy z rocznika 2010 grali w ramach rywalizacji WOZKosz u siebie z MUSK Piaseczno. Ich koledzy z rocznika 2011 “Fun” mierzyli się z GKK Grodzisk. Wolne dostali ich koledzy z regularnych rozgrywek (mecz został przełożony).

TURNIEJ WIELKANOCNY DLA ROCZNIKA 2012

Przed naszymi najmłodszymi wychowankami cały weekend z basketem! W ramach Turnieju Wielkanocnego (23/24.04) rozgrywanego na warszawskiej Ochocie wyjdą na parkiet aż pięciokrotnie. Oczywiście będziemy im gorąco kibicować. Dokładny terminarz na grafice.

TRENINGI W WIELKANOC

Wielkanoc to czas krótkich, ale jednak ferii wiosennych. Dlatego w dniach 14-19. kwietnia zmieniamy terminy naszych treningów. Dotychczasowe godziny przestają w tych dniach obowiązywać, a do planu wchodzą nowe, tymczasowe. Jedna z naszych drużyn tuż po świętach rozegra mecz ligowy. Poniżej szczegółowe informacje.

NOWE TERMINY TRENINGÓW

W związku z przystąpieniem chłopców z rocznika 2011 do rozgrywek WOZKosz trochę pozmieniały nam się godziny treningów dla tej grupy i kilku innych grup. Zmiany dotyczą głównie grup, które do tej pory miały treningi w sobotnie poranki. 

BASKETBALL & SPORT CAMPS – LATO 2022

Zgodnie z obietnicą przedstawiamy Wam naszą naszą wakacyjną ofertę aktywnego wypoczynku. Czekają nas dwa świetne obozy. To doskonała okazja do spędzenia ze sobą czasu i lepszego poznania w trakcie licznych zabawi oraz poprawy swoich umiejętności koszykarskich.

KONIEC FERII. WZNAWIAMY TRENINGI!

Obóz był fantastyczny i przeudany. Trzy treningi dziennie plus zajęcia na basenie zrobiły swoje. Pod koniec wszystkie dzieciaki prezentowały się naprawdę nieźle. Po powrocie z Chorzeli sobie tydzień wolnego. W końcu odpocząć od siebie też czasami trzeba. No dobra! Starczy tego!!!

U12M: UDANY POCZĄTEK ROKU

Chłopcy z rocznika 2010 reprezentujący nasz Klub w rozgrywkach U12M WOZKosz udanie rozpoczęli rok. Niemal równo miesiąc temu udało im się wygrać z Polonią Warszawa na Konwiktorskiej. Teraz potwierdzili swoją przewagę nad rywalami zwyciężając na naszej hali BOS.

BASKETBALL & SPORT CAMPS 2022

Obozy sportowe to niezwykle ważny element w szkoleniu naszych podopiecznych. To w ich trakcie dzieci w atmosferze zabawy mogą skupić się na treningach i poczynić znaczne postępy. Jest to również doskonała okazja do spędzenia ze sobą czasu i lepszego poznani w trakcie licznych zabawi.

ALEŻ TO BYŁ GORĄCY ROK!!!

Minione dwanaście miesięcy było czasem wielu wyzwań i związanej z nimi wytężonej pracy. Mocno pracowaliśmy nad rozwojem naszych grup treningowych. Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że sprawy ułożyły się po naszej myśli. Oczywiście na laurach spoczywać nie mamy zamiaru!

POŚWIĄTECZNY PLAN TRENINGOWY

W okresie poświątecznym (27.12.2021-9.01.2022) nieco zwalniamy tempo, ale na pewno nie zawieszamy treningów. Show must go on! Dla naszych grup przygotowaliśmy plan treningów zakładający jeden lub dwa treningi tygodniowo.

U12M: RADOMSKA LEKCJA BASKETU

Nawet poważne zawodowe drużyny mają problem z zagraniem dwóch dobrych meczów dzień po dniu. Splot niesprzyjających okoliczności sprawił, że właśnie taka sytuacja przydarzyła się nam w tym tygodniu. Co gorsze przeciwnik, z jakim przyszło się nam zmierzyć należał zdecydowanie do tych z górnej półki.

U12M: WYGRYWAMY NA KONWIKTORSKIEJ!

Wygraliśmy na trudnym terenie z Polonią Warszawa! Były emocje, była fantastyczna druga połowa, w której podnieśliśmy się z około 10-punktowego deficytu. Dla trenera i chłopaków wielkie gratulacje za charakter i walkę do ostatnich sekund!

U11M: LIGA BASKET WARSAW – PODSUMOWANIE

Za nami pierwszy turniej chłopców z rocznika 2011. Na pewno warto było wziąć w nim udział. Choć mecze były krótkie i nie każdy z naszych podopiecznych mógł pograć tyle, ile byśmy chcieli, to na temat naszych wychowanków dowiedzieliśmy się wielu ważnych rzeczy.

ODWOŁANY WYJAZD DO ŻYRARDOWA!

Niestety w związku z “protokołem covidowym” CZĘŚĆ DZIECI – ZARÓWNO DZIEWCZYNEK, JAK I CHŁOPCÓW – z naszych drużyny z rocznika 2010 ląduje na kwarantannie. Co za tym idzie zwyczajnie nie mamy z kim pojechać na zaplanowany na najbliższy weekend turniej w Żyrardowie.

U12K: DZIEWCZĘTA ROZEGRAŁY SPARING W MARKACH

Dziewczynki z rocznika 2010 zmierzyły się z koleżankami z UKS “Jednyka” Marki. Rozegrany sparing był częścią przygotowań zawodniczek prowadzonych przez trener Dorotę Dłużewską do turnieju, na jaki wybierają się do Żyrardowa w pierwszej połowie grudnia (10-12.12.2021).

U12M: ZACZYNAMY OD PRZEGRANEJ Z PIOTRÓWKĄ

Za nami pierwszy mecz w tegorocznych rozgrywkach cyklu U12M WOZKosz (chłopcy z rocznika 2010 i młodsi). Przeciwnik był wymagający, a mimo to poszło nam naprawdę nieźle. Chłopcy byli waleczni, mieli ciekawe pomysły w ataku, dobrze pracowali w obronie. Oby tak dalej!

TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ NORMALNIE!

Szkoła podstawowa nr 344, przy której znajduje się nasza hala (BOS, ul Światowida 56) w związku z coraz gorszą sytuacją epidemiczną rozpoczęła półtoratygodniowy okres nauki zdalnej (do 26. listopada). Na wszelki wypadek informujemy, że nie ma to wpływu na prowadzone przez nas zajęcia.

UWAGA! ODWOŁANE TRENINGI W SOBOTĘ!

UWAGA! Z przyczyn niezależnych od nas wszystkie treningi zaplanowane na dzień 6. listopada 2021 zostają odwołane. Dzieci będą o tym fakcie informowane przez cały tydzień podczas każdego treningu, w którym wezmą udział.

WITAMY DZIKI WARSZAWA!

Chcielibyśmy poinformować, że w tym sezonie podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy z klubem Dziki Warszawa. Współpraca obejmuje m.in. wystawienie wspólnej drużyny w rozgrywkach rocznika 2010 (U12M WOZKosz).

WINTER CAMP CHORZELE 2022

Chociaż do ferii zimowych jeszcze dużo czasu, to już teraz zapraszamy na nasz “Winter Basketball & Sport Camp”. W programie tradycyjnie dużo tzw. “aktywnego wypoczynku” z wykorzystaniem wszelkiej dostępnej infrastruktury.

JESZCZE WIĘCEJ TRENINGÓW!

Powoli rozszerzamy ofertę skierowaną do naszych podopiecznych. Do tygodniowego terminarza doszły kolejne zajęcia dla starszych dzieci z klas V-VIII. W sumie co tydzień to już szesnaście jednostek treningowych (prawie 21 godziny treningów tygodniowo!). 

WZNAWIAMY REGULARNE TRENINGI!

Zgodnie z zapowiedziami w tym tygodniu wznawiamy treningi klubu koszykarskiego UKS Białołęka. Zapraszamy wszystkie roczniki na zajęcia, które będą się odbywały na hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Światowida 56.

RUSZAMY 13. WRZEŚNIA

Od 13. września wznawiamy regularne treningi prowadzone we wszystkich grupach. Oczywiście zapraszamy do udziału w nich zarówno naszych stałych uczestników, jak i nowe osoby, które chciałyby trenować koszykówkę.

OD 11. WRZEŚNIA POWRÓT DO TRENINGÓW

Koniec odpoczynku! Wracamy do pracy, walki, zwycięstw i porażek! 11. września w godzinach przedpołudniowych wznawiamy treningi. Jest jeszcze sporo niewiadomych. Nie jesteśmy jeszcze niestety w stanie podać pełnego terminarza.

PLAN ROZWOJU KOSZYKÓWKI NA BIAŁOŁĘCE

  Za nami dwa bardzo udane, dobrze przepracowane obozy sportowe. Było dużo radości, dużo zabawy. Teraz wracamy do pracy w naszej dzielnicy prezentując nasz pomysł na rozwój koszykówki na Białołęce. Zapraszamy Was do przeczytania i jego oceny.

PRZED OBOZEM SPORTOWYM W CHOCENIU

Już w niedzielę wyjeżdżamy na obóz do Chocenia. Przed nami sportowo-koszykarski tydzień. Popracujemy nad umiejętnościami indywidualnymi, techniką, ale przede wszystkim będziemy się dobrze bawili! Poniżej najważniejsze informacje.

ZA NAMI OBÓZ SPORTOWY W JASTROWIU

KOCHANI! Za nami pierwszy w te wakacje obóz. To było aż dziesięć dni intensywnych treningów ale i dobrej zabawy. Przez cały czas intensywnie trenowaliśmy, albo regenerowaliśmy siły w oczekiwaniu… na kolejne treningi 🙂 Naszym głównym celem był rozwój koszykarskiego rzemiosła. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że spora część naszych podopiecznych zrobiła na obozie poważne postępy. […]

U11M “FUN”: ZAKOŃCZENIE SEZONU

W dniu dzisiejszym swój ostatni trening w sezonie odbyli podopieczni Tomek Wiśnik. Chłopaki grali w organizowanej przez WOZKosz lidze U11M “Fun” zajmując ostatecznie 3. miejsce. Z tej okazji przekazaliśmy im pamiątkowe medale.

DZIEWCZYNY NA TURNIEJU W ZAMBROWIE

Dwa wygrane i cztery przegrane mecze. Nie było łatwo. Początki niemal zawsze bywają trudne. Ogólnie należy uznać, że jest to całkiem niezły początek przygody z koszykówką na poziomie ligowym. Po wakacjach czekamy na ciąg dalszy!

U11M “FUN”: PRZEGRANA NA KONIEC SEZONU

No ten mecz to naszym chłopakom najlepiej nie wyszedł. Zaczęli wybornie. Pierwsze piętnaście minut dawało spore nadzieje. Po pierwszej kwarcie prowadziliśmy 4 punktami (12:8). Niestety w ostatnich pięciu minutach drugiej kwarty chłopcy nieco zgubili rytm.

U11M “FUN”: OSTATNI MECZ SEZONU W MARKACH

Z UKS Jedynka Marki na wyjeździe już graliśmy. Teraz, czysto teoretycznie, z drużyną “zza miedzy” powinniśmy rywalizować na własnym parkiecie. Niestety nie będzie nam już dane. Przedłużający się remont koszy w hali przy ul. Światowida pokrzyżował nam plany.     

U11M “FUN”: +99 Z GKK GRODZISK!

Kolejny wysoko wygrany mecz w rozgrywkach WOZKosz U11M “Fun”. Tym razem nasi podopieczni nie dali najmniejszych szans reprezentantom Grodziska Mazowieckiego. Grając skutecznie zarówno w ataku, jak i obronie zdobyli niemal 100 punktów więcej od rywali.

U11M “FUN”: PO TURNIEJU W BYDGOSZCZY

Za nami całkiem udany turniej w Bydgoszczy. Fakt, zwycięstw nie było za wiele, ale za to walki i dobrej zabawy pod dostatkiem. Trzy dni i sześć spotkań to naprawdę sporo czasu, żeby “pobyć” ze sobą, lepiej się poznać, przeżyć wspólnie zarówno te lepsze, jak i te gorsze chwile.

U-11: TURNIEJ W BYDGOSZCZY – NOWY TERMINARZ

Trochę się nam pozmieniało w terminarzu bydgoskiego turnieju organizowanego przez UKS Basket Regnum Bydgoszcz. Po tym, jak w ostatniej chwili z udziału wycofała się jedna z drużyn organizatorzy zdecydowali się na zmianę systemu rozgrywek.

U11M “FUN”: “SETKA” Z OSTROWIANKĄ

Po tak dobrej grze to wysokie zwycięstwo nam się zwyczajnie należało. Każdy z naszych zawodników dołożył do puli jakąś cegiełkę, a efektem była pierwsza w naszych dziejach “setka” na tablicy wyników!

U11M “FUN”: PRAWIE U SIEBIE Z OSTROWIANKĄ

Przed nami przedostatni mecz rozgrywany przed własną publicznością. I wiecie co? To faktycznie może być mecz z publicznością, więc musicie z nami być!! Naszym przeciwnikiem będzie MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka.     

OD PIĄTKU ZMIANY W TERMINARZU TRENINGÓW!

Z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy pójść na pewne ustępstwa i zmienić godziny, a nawet dni treningowe. Zmiany wchodzą w życie już od jutra

U11M “FUN”: WYGRANA W ZĄBKACH

Środek tygodnia. Wczesna pora. Ledwo udało się znaleźć dla wszystkich miejsca w samochodach. Mimo początkowych trudności sam mecz ułożył się całkowicie po naszej myśli

PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI NA BIAŁOŁĘCE!

Przed nami jedna z największych imprez koszykarskich, jakie kiedykolwiek gościły na Białołęce! W dniach 21-23.05 na hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Światowida 56 zostanie rozegrany turniej rangi mistrzostw Polski!

U11M “FUN”: W ŚRODĘ ZAGRAMY W ZĄBKACH

W najbliższą środę (19. maja) jedziemy zmierzyć się z drużyną z Ząbek. Z MKS-em graliśmy już u siebie i był to jeden z tych meczów, w których nasi chłopcy (i Amelka) czuli się bardzo pewnie. Wierzymy, że tym razem będzie podobnie.

U11M “FUN”: “JEDYNKA” MINIMALNIE ZA MOCNA

Było blisko. Było bardzo blisko. Przeciwnik był w zasięgu, ale się nie udało. Być może dało o sobie znać zmęczenie po bardzo fajnym meczu z MUKS Piaseczno, w który podopieczni Tomka Wiśnika włożyli bardzo dużo wysiłku.

U11M “FUN”: PRZEGRANA W PIASECZNIE, KTÓRA… CIESZY!

Nie wierzycie, że tak jest? Dowód macie przed sobą. Popatrzcie na radosne oblicze coacha Tomka Wiśnika. Zdjęcie zostało zrobione po meczu.

U-11: TURNIEJ W BYDGOSZCZY – TERMINARZ

Chłopaki z rocznika 2010 poznali terminarz meczów na turniej do Bydgoszczy. Impreza odbędzie się w dniach 4-6. czerwca 2021, zaraz po Bożym Ciele. W turnieju weźmie osiem drużyn z całej Polski.

DZIEWCZYNY Z ROCZNIKA 2010 JADĄ DO ZAMBROWA

Nasze dziewczyny z rocznika 2010 do tej pory tylko trenowały. Na początku roku nie było ich wystarczająco dużo, aby – tak jak miało to miejsce w przypadku chłopaków – zgłosić je do rozgrywek.

U11M “FUN”: MECZ WYJAZDOWY Z JEDYNKA MARKI

Dzień po starciu z MUKS Piaseczno naszych zawodników grających w u11m “Fun” czeka kolejne wyzwanie. W poniedziałek (10. maja 2021, godz. 17.30) zagramy spotkanie z UKS Jedynka Marki.

U11M “FUN”: MECZ WYJAZDOWY Z MUKS PIASECZNO

Majówka minie zanim się obejrzymy. Zaraz po niej wznawiamy treningi wszystkich grup, a następnie w niedzielę (9. maja 2021) nasi reprezentanci w U11M wybiorą się na mecz do Piaseczna.

U11M “FUN”: PRZEGRANA Z MKS GRÓJEC

Braki kadrowe dały nam się tym razem mocno we znaki. Naszych dziesięciu reprezentantów walczyło dzielnie, jednak ostatecznie musieli uznać wyższość drużyny z Grójca.

U11M “FUN”: MECZ DOMOWY Z MKS GRÓJEC

Już w niedzielę (25. kwietnia 2021) o godz. 10.30 podopieczni Tomka Wiśnika grający w rozgrywkach U11M rozegrają swój kolejny mecz. Na naszą halę przybędą reprezentanci MKS Grójec.

NOWE GODZINY TRENINGÓW!

Dla naszych chłopaków z Minikosza (rocznik 2010 i młodsi grający w rozgrywkach U11M) oraz Młodzików (klasy VI-VII) mamy informacje na temat dni i godzin treningów. Będzie więcej grania!

KONIEC NUDY! WRACAMY!!!

WRESZCIE! Potwierdziły się słowa Ministra Zdrowia wypowiedziane na niedawnej konferencji prasowej. W dniu wczorajszym opublikowano treść rozporządzenia. Z niej jasno wynika, że z dniem 19. kwietnia…

OBÓZ SPORTOWY W CHOCENIU

Prezentujemy Wam naszą najnowszą propozycję wakacyjną skierowaną zarówno do naszych trenujących dzieci, jak również do wszystkich, które chciałyby przyjemnie, aktywnie spędzić czas i spróbować swoich sił w baskecie.

SPORT DZIECI I MŁODZIEŻY ZAWIESZONY

W piątek 26.03 odbędziemy ostatnie zajęcia przed Świętami Wielkanocnymi i ogólnie na jakiś czas. Rząd zawiesił do 9.04 możliwość organizowania sportu dla dzieci i młodzieży. W związku z tym nasza drużyna…

OBÓZ SPORTOWY W JASTROWIU

Lasy, jeziora, hala sportowa, boiska, dużo zabawy na świeżym powietrzu… UKS Białołęka zaprasza dzieci – nie tylko naszych wychowanków, ale wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać wakacje – na wyjątkowy obóz sportowy.

PRZEGRYWAMY Z MUKS II PIASECZNO

To była dla naszych młodych zawodników ważna lekcja. Po czterech wygranych meczach przyszedł czas na gorycz porażki. Reprezentanci Piaseczna od pierwszych minut byli bardziej zdeterminowani.

CZWARTA WYGRANA W U11M

Nasi koszykarscy reprezentanci Białołęki w rozgrywkach U11M “Fun” WOZKosz wygrali po raz czwarty! Po dobrym początku i osiągnięciu bezpiecznej przewagi coś się w naszej młodzieży zacięło.

MKS ZĄBKI POKONANI!

Dzieciaki z Białołęki po raz kolejny świetnie się spisały w rozgrywkach U11M! I nie chodzi tutaj o wynik. Ten oczywiście bardzo cieszy. To, co dla nas najważniejsze, to styl gry naszych podopiecznych.

WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO Z OSTROWIANKĄ!

Mamy pierwsze zwycięstwo na wyjeździe! Po godzinnej podróży do Ostrowii Mazowieckiej nasi chłopcy uczestniczący w rozgrywkach U11M “FUN” przystąpili do meczu z reprezentantami MKS Ostrowianka.

U11M – ZWYCIĘSTWO W DEBIUCIE!

Pierwszy mecz naszych chłopców w U11M “FUN” i pierwsze zwycięstwo. Lepszego początku nie mogliśmy sobie wymarzyć! Nie to było oczywiście najważniejsze ale zawsze przyjemniej jest wygrać, prawda? BRAWO TEAM!