U13M: JUŻ OD JUTRA FINAŁY W BIAŁYMSTOKU!

To już jutro! Chłopaki z rocznika 2011 jada do Białegostoku, żeby wziąć udział w finałowym turnieju Mistrzostw Polski. Po raz trzeci nie będą faworytem. Właśnie dlatego wierzymy, że po raz trzeci zrobią sobie i nam jakiś totalnie niesamowity prezent! Nikt tak jak oni nie potrafi robić za “czarnego konia”!

Poniżej prezentujemy terminarz naszej drużyny:
– środa, 5.06, godz. 16.00 vs. Brwinowska Akademia Koszykówki – https://www.youtube.com/watch?v=5fbYnWAwF4s
– czwartek, 6.06, godz. 16.00 vs. Isetia AZS UW MBA Warszawa – https://www.youtube.com/watch?v=fJRJYYz1JyU
– piątek, 7.06, godz. 18.30 vs. PGE AK Młode Żubry Białystok – https://www.youtube.com/watch?v=1S36X-xf7Ks
– godziny rozpoczęcia sobotniego i (oby) niedzielnego meczu zależą od wyników spotkań grupowych

Jak widać zestaw drużyn, z jakimi przyjdzie nam sięzmierzyć w grupie dość dobrze znamy. Ze wszystkimi mieliśmy okazję mierzyć się podczas rozgrywek WOZKosz lub w trakcie turnieju strefowego. To i dobra i zła wiadomość. My wiemy, jak te drużyny grają, ale i one miały okazję posiąść tę samą wiedzę. Kolejne mecze pokażą, kto z tych starć więcej wyniósł i lepiej przygotował się do najważniejszych konfrontacji w tym roku.

Najbardziej wymagający z całej stawki wydają się reprezentanci Brwinowa. W dotychczasowych starciach nie mieliśmy do nich “podjazdu” – podobnie jak i pozostałe ekipy w stawce. Podwarszawska ekipa zwyczajnie mierzy w strefę medalową i każdy inny wynik będzie tutaj niespodzianką. Oczywiście nie mamy nic przeciwko temu, aby pierwsza z nich miała miejsce w środę 😉

Jeżeli chodzi o pozostałe ekipy jesteśmy optymistycznie nastawieni. Jeżeli chłopaki tradycyjnie będą z meczu na mecz podkręcali tempo, to jest tutaj szansa na zwycięstwa. Wierzymy, że ciężka praca i wiążąca się z tym pewność siebie zaprocentują. Jestesmy pewni, że towarzystwo o awans do strefy medalowej będzie walczyło od pierwszych do ostatnich sekund każdego z meczów. 

Po raz trzeci. Trzy dni. Trzy ciężkie mecze… A po nich oby nie jeden, a dwa kolejne!

Transmisje z każdego z nich będzie mozna znaleźć na kanale YouTube PZKosz.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??

Wyjazd naszej drużyny na finały Mistrzostw Polski wspiera Warszawski Okręgowy Związek Koszykówki WM.