banner-obozy

SEZON 2023/24

Poniżej możecie się zapoznać z naszą ofertą aktywnego wypoczynku. Każdego roku organizujemy trzy obozy: jeden zimowy oraz dwa letnie – na początku i pod koniec wakacji. Nasza oferta skierowana jest w pierwszej kolejności do naszych wychowanków, ale mogą w nich wziąć udział również dzieci, które chcą po prostu fajnie i aktywnie spędzić czas.
CHORZELE Basketball & Sport Camp (21-28.01.2024)
Chorzele to miejsce dobrze nam znane i sprawdzone z dużym potencjałem. Na miejscu mamy niemal wszystko, co niezbędne, aby solidnie przepracować ferie zimowe.
✅ Grupa docelowa: Obóz jest częścią naszego klubowego cyklu szkolenia, dlatego w pierwszej kolejności zapraszamy dzieci uczestniczące w naszych treningach.
✅ Mieszkamy: internat Zespółu Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta.
✅ Infrastruktura: hala sportowa, basen.
✅ Dojazd: autokar.
✅ Termin. 21-28. stycznia 2024.
✅ Kadra obozu: jak zwykle nasi najlepsi trenerzy z Tomkiem Wiśnikiem i Dorotą Dłużewską na czele.
✅ Plany: w pierwszej kolejności oczywiście codzienne treningi koszykówki, bo obóz ma nas przygotować do drugiej części sezonu ligowego. Wieczorami liga obozowa. W ramach relaksu spacery po okolicy oraz zajęcia na basenie.
✅ Niestety liczba miejsc jest ograniczona, więc zainteresowanych prosimy o jak najszybsze deklarowanie się i potwierdzenie chęci wzięcia udziału w podany powyżej sposób.

✅ Dokumenty do pobrania:

JASTROWIE Basketball & Sport Camp (23.06-2.07.2024)
Jastrowie
Jastrowie to bardzo fajna wakacyjna lokalizacja. Lubimy tam jeździć, bo na miejscu mamy wszystko, co niezbędne, aby potrenować oraz po prostu dobrze się bawić. Na obiekcie, gdzie mieszkamy jest hala sportowa, salki do treningów, zaraz obok kilka boisk. Wokół internatu jest sporo lasów, a całkiem niedaleko jezioro, gdzie można się pokąpać oraz popływać na sprzęcie wodnym.
✅ Grupa docelowa: Obóz, jak każdy w naszym przypadku, jest częścią naszego klubowego cyklu szkolenia, dlatego w pierwszej kolejności zapraszamy dzieci uczestniczące w treningach. Te mogą się zapisywać w dowolnym momencie u swoich trenerów potwierdzając ten fakt zaliczkami (500 zł gotówką). Zapisy dla pozostałych chętnych – na wolne miejsca – otwieramy od 1. kwietnia 2024. Niestety liczba miejsc jest ograniczona, więc zainteresowanych prosimy o jak najszybsze deklarowanie się i potwierdzenie chęci wzięcia udziału.
✅ Mieszkamy: internat SOSW, ul. Wojska Polskiego 25, Jastrowie.
✅ Infrastruktura: hala sportowa, salki treningowe, boiska zewnętrzne.
✅ Dojazd: pociągiem.
✅ Termin. 23. czerwca – 2. lipca 2024 (10 dni).
✅ Kadra obozu: Trenerzy Tomek Wiśnik, Dorota Dłużewska, Jakub Hudak, Marcin Krysiak.
✅ Plany: W pierwszej kolejności oczywiście codzienne treningi koszykówki. Wieczorami liga obozowa. W ramach relaksu siatkówka, piłka nożna, badminton, flagi, kwadrant, inne zajęcia sportowo-rekreacyjne, gry i zabawy terenowe, wizyty nad jeziorem oraz spacery po okolicy.

✅ Dokumenty do pobrania:

LIPKA Basketball Pre-Season Camp (7-17.08.2024)
Lipka
Lipka to totalnie nowe miejsce dosłownie stworzone do tego typu obozów. Na miejscu mamy nową, oddaną do użytku dopiero w poprzednim roku, halę sportową. Obok duży teren z boiskiem do kopanej, kosza i siatkówki plażowej, na którym będzie można do woli się wyszaleć. Prócz tego spokój i cisza.
✅ Grupa docelowa: Obóz jest częścią przygotowań do nowego sezonu ligowego. Zapraszamy na niego dzieci uczestniczące w naszych treningach. Mogą się zapisywać w dowolnym momencie u swoich trenerów potwierdzając ten fakt zaliczkami (500 zł gotówką). Zainteresowanych prosimy o jak najszybsze deklarowanie się i potwierdzenie chęci wzięcia udziału.
✅ Cena: 2000 zł. W przypadku uczestnictwa w obozie w Jastrowiu obniżamy ją 1700 zł. W cenie nocleg, wyżywienie (3 posiłki dziennie), zajęcia sportowo-rekreacyjne, ale przede wszystkim koszykówka i dużo ciężkiej pracy 🙂 Dodatkowe atrakcje na chwilę wytchnienia również przewidujemy.
✅ Mieszkamy: Szkoła Podstawowa im. JP II, ul. Szkolna 6, Lipka (Krajeńska).
✅ Infrastruktura: hala sportowa, boiska zewnętrzne.
✅ Dojazd: pociągiem.
✅ Termin. 7-17. sierpnia 2024 (11 dni).
✅ Kadra obozu: Trenerzy Tomek Wiśnik, Dorota Dłużewska, Jakub Hudak, Marcin Krysiak.
✅ Plany: W pierwszej kolejności oczywiście codzienne treningi koszykówki. W ramach relaksu siatkówka, piłka nożna, badminton, flagi, kwadrant, zajęcia sportowo-rekreacyjne, gry i zabawy terenowe.

✅ Dokumenty do pobrania:

Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie na nasz klubowy mail: uksbialoleka.kosz@gmail.com lub dzwońcie do Tomka Wiśnika pod nr tel. 604 934 251
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼🏀💪