banner-obozy

SEZON 2023/24

Poniżej możecie się zapoznać z naszą ofertą aktywnego wypoczynku. Każdego roku organizujemy trzy obozy: jeden zimowy oraz dwa letnie – na początku i pod koniec wakacji. Nasza oferta skierowana jest w pierwszej kolejności do naszych wychowanków, ale mogą w nich wziąć udział również dzieci, które chcą po prostu fajnie i aktywnie spędzić czas.
CHORZELE Basketball & Sport Camp (21-28.01.2024)
Chorzele to miejsce dobrze nam znane i sprawdzone z dużym potencjałem. Na miejscu mamy niemal wszystko, co niezbędne, aby solidnie przepracować ferie zimowe.
✅ Grupa docelowa: Obóz jest częścią naszego klubowego cyklu szkolenia, dlatego w pierwszej kolejności zapraszamy dzieci uczestniczące w naszych treningach.
✅ Mieszkamy: internat Zespółu Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta.
✅ Infrastruktura: hala sportowa, basen.
✅ Dojazd: autokar.
✅ Termin. 21-28. stycznia 2024.
✅ Kadra obozu: jak zwykle nasi najlepsi trenerzy z Tomkiem Wiśnikiem i Dorotą Dłużewską na czele.
✅ Plany: w pierwszej kolejności oczywiście codzienne treningi koszykówki, bo obóz ma nas przygotować do drugiej części sezonu ligowego. Wieczorami liga obozowa. W ramach relaksu spacery po okolicy oraz zajęcia na basenie.
✅ Niestety liczba miejsc jest ograniczona, więc zainteresowanych prosimy o jak najszybsze deklarowanie się i potwierdzenie chęci wzięcia udziału w podany powyżej sposób.
✅ Kontakt.
telefon:
Dorota Dłużewska: 608783874
Tomasz Wiśnik: 604934251
mail:
uksbialoleka.kosz@gmail.com

✅ Dokumenty do pobrania:

Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie na nasz klubowy mail: uksbialoleka.kosz@gmail.com lub dzwońcie do Tomka Wiśnika pod nr tel. 604 934 251
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼🏀💪