U11M: NA WŁASNYM PARKIECIE DWUKROTNIE DO PRZODU

Rozegrali turniej u siebie. Odnieśli dwa fajne zwycięstwa. Cieszy zwłaszcza dobra postawa w meczu przeciwko Polonistom, ale i w drugiej konfrontacji z MUKS Piaseczno nasze najmłodsze towarzstwo potrafiło pokazać się z całkiem dobrej strony.

Z MKS Polonia Warszawa w rozgrywkach rocznika 2013 zagraliśmy już po raz trzeci. Ostatnia konfrontacja miała miejsce na turnieju w Łomiankach. Tam jednak nasi podopieczni przystępując do gry mieli już “w nogach” jeden mecz. Polegli z braku sił i tyle. W ostatnią sobotę obie strony zmierzyły się w pierwszym meczu dnia, więc siły były zdecydowanie bardziej wyrównane. Dlatego przyjemnie jest stwierdzić, że towarzystwo zagrało bardzo fajne i wyrównane spotkanie. W drugiej połowie udało im się wypracować blisko 10-punktową zaliczkę, a następnie utrzymać ją do syreny kończącej zawody. 

Mecz z reprezentantami Piaseczna, co łatwo wywnioskować po wyniku, był zdecydowanie bardziej jednostronne. Dlatego prowadząca drużynę trenerka Dorota Dłużewska kładła większy nacisk na prawidłowe odruchy boiskowe: obronę, zbiórkę, dzielenie się piłką w ataku. Wynik sprawiał, że nie zawsze dało się nad tym naszym młodocianym zywiołem zapanować, ale i fajnych zagrań też sporo się trafiło.

Krótko i na temat. Sprawy idą w dobrym kierunku. Młodzież robi postępy i dobrze!

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??