U12K: DZIEWCZĘTA ROZEGRAŁY SPARING W MARKACH

Dziewczynki z rocznika 2010 zmierzyły się z koleżankami z UKS “Jednyka” Marki. Rozegrany sparing był częścią przygotowań zawodniczek prowadzonych przez trener Dorotę Dłużewską do turnieju, na jaki wybierają się do Żyrardowa w pierwszej połowie grudnia (10-12.12.2021).

Dla naszych podopiecznych były to pierwsze zawody po dłuższej przerwie. Prawdopodobnie dlatego z początku na placu dominowały nasze przeciwniczki z Marek. Z czasem dziewczynom trema przeszła, zaczęły grać odważnie, widać było w ich poczynaniach więcej zdecydowania. Mecz stał się zdecydowanie bardziej wyrównany. Odrobić strat się nie udało, ale lekcja fantastyczna 🙂 Nasze podopieczne nadal będą ciężko pracowały, by za niecałe trzy tygodnie w Żyrardowie pokazać się z jak najlepszej strony!

Nie wymięka! Białołęka‼️??