CZWARTA WYGRANA W U11M

Nasi koszykarscy reprezentanci Białołęki w rozgrywkach U11M “Fun” WOZKosz wygrali po raz czwarty! Po dobrym początku i osiągnięciu bezpiecznej przewagi coś się w naszej młodzieży zacięło.

Niestety zaczęło brakować skupienia, a co za tym idzie skutecznie kończonych akcji. Wystarczy powiedzieć, że po pierwszej połowie prowadzenie naszej wesołej gromadki wynosiło już 47:18, gdy tymczasem na dwie minuty przed końcem meczu, czyli po kolejnych osiemnastu minutach gry, ich zdobycz wynosiła raptem… 57 “oczek”. To nowe, bardzo ważne doświadczenie dla naszych młodych zawodników. Trzeba zawsze przykładać się do tego, co się robi i pracować nad skupieniem od pierwszych do ostatnich minut meczu. Nie mamy wątpliwości, że nasza fantastyczna młodzież wyciągnie z tego odpowiednie wnioski. To bystre towarzystwo. ?‍?‍?‍???
Organizacyjnie: Drużyna “UKS Jedynka Marki” poprosiła nas o przełożenie zaplanowanego na przyszłą niedzielę (7.03) meczu “domowego”. To spotkanie rozegramy 28. marca. Tym samym czeka nas teraz dwutygodniowa przerwa od zmagań, a najbliższy mecz rozegramy 14. marca, ponownie na wyjeździe. Tym razem naszymi przeciwnikami będzie niepokonana ekipa z Piaseczna. Dokładny terminarz marcowych spotkań zaprezentujemy już niebawem.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA!!