U13M: BRĄZ JEST NASZ I TYLE!!!

Ten jeden jedyny raz dajmy sobie spokój z oceną gry chłopców. Poprzestańmy na tym, że wyszli na boisko i zrobili swoje! SĄ BRĄZOWYMI MEDALISTAMI MAZOWIECKICH ROZGRYWEK WARSZAWSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KOSZYKÓWKI! Nikt im już tego nie zabierze! Koniec i kropka!!!   

Kto chciał, ten oglądał ich na żywo. Kto nie mógł przyjść na halę BOS, ten mógł zajrzeć do naszej transmisji live na Facebooku. Kto zwyczajnie nie miał czasu może sobie ten mecz obejrzeć choćby teraz. Rewanż z reprezentantami Grójca układał się dla nas różnie. Było dużo nerwów, momentami straszny chaos i masa błędów. Ostatecznie jednak towarzystwo pięknie się rozkręciło i wygrało spotkanie nadspodziewanie wysoko. Gratulujemy im wszystkim, nawet tym, którzy w niedzielny poranek nie mogli pojawić się na parkiecie. Gratulujemy Trenerowi Wiśnikowi, który przez cały czas z nimi pracuje i prowadzi w każdym spotkaniu.

Brąz jest nasz!!!

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA!!!

.