ZAPOWIEDŹ: 5-7 STYCZNIA

Rok 2024 rozpoczynamy całkiem ambitnie. Po dłuższej przerwie świąteczno – noworocznej wracamy oczywiście do normalnego rytmu treningów. W piątek i sobotę chłopcy z rocznika 2012 wybiorą się na turniej do Grójca. Ich koledzy z rocznika 2010 wracają do rozgrywek WOZKosz goszcząc u siebie warszawską Legię.  

U12M (chłopcy rocznik 2012 i młodsi) na turnieju w Grójcu
Mamy przerwę w rozgrywkach WOZKosz. Wrócą już po feriach. Pierwszy etap chłopcy zakończyli z bilansem 6-0 i bez problemów awansowali do najwyższej dywizji. Czeka ich dużo dobrego grania i aby ich do tego odpowiednio przygotować weźmiemy udział w grójeckim turnieju. Zagramy cztery mecze:  
– piątek (5.01) 14.00 vs. KAK Ursynów
– piątek 17.00 vs. Żubry Białystok
– sobota 11.00 (6.01) vs. MKS Grójec
– sobota 15.30 vs. Energa Basket Warszawa
Termin: 5-6.01.2024
Miejsce: Grójec
.
***
.

U14M (chłopcy rocznik 2010 i młodsi) u siebie z Legią
Kontynuujemy rywalizację w ramach rozgrywek WOZKosz podejmując u siebie warszawską Legię. To bardzo wymagający przeciwnik, więc żeby myśleć o zwycięstwie chłopaki będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Każdy z nich musi wziąć odpowiedzialność za wynik prezentując pełne zaangażowanie zarówno w ataku, jak i obornie.
Termin: 7.01.2024, g. 10.20
Przeciwnik: Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
Miejsce: Hala BOS, ul. Światowida 56, Warszawa
Zbiórka: gotowi do rozgrzewki, g. 9.45
.

***
ZMIANY W TRENINGACH!
W związku ze Świętem Trzech Króli (6.01) hala BOS przy ul. Światowida będzie nieczynna, a co za tym idzie w tym dniu żadne treningi odbyć się nie mogą. Dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu części z nich na niedzielę. Na godz. 8.30 zapraszamy Smoki Starsze i Smoki Młodsze. Do zobaczenia!
.
***
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA
‼??