ZAPOWIEDŹ: 1-3 GRUDNIA

Czekają nas trzy dni z klubową koszykówką. Z powodu ograniczonej dostępności hali BOS wszystkie mecze naszych drużyn, a będą aż cztery, rozegramy w praktyce na wyjeździe. Najwięcej pracy czeka naszych dzielnych chłopaków z rocznika 2011. Zagrają dwa ciężkie mecze z Akademią Młodych Dzików oraz Piotrówką Radom.

PIĄTEK – 1.12.2023
.
U13M (chłopcy rocznik 2011 i młodsi)
Mieli rozpocząć “poważne granie” w poprzedni weekend, a zaczną w ten. Walkę o jak najlepszą pozycję w najwyższej dywizji WOZKosz rozpoczną na wyjeździe od konfrontacji z Akademią Młodych Dzików. To bardzo solidna ekipa, więc o zwycięstwo będzie niezwykle ciężko. My jednak wierzymy w nasze towarzystwo, ich wolę walki i chęć pokazania się z jak najlepszej strony.
Termin: 1.12.2023, g. 17.30
Przeciwnik: Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa
Miejsce: hala LXIX LO, ul. Skarżyńskiego 8, Warszawa
Zbiórka: g. 16.00 pod halą BOS
.
***
.

SOBOTA – 2.12.2023

.
U12M (chłopcy rocznik 2012 i młodsi)
Rewanżowe starcie z warszawską Polonią z pewnością nie będzie należało do najłatwiejszych. Niby jesteśmy gospodarzami, ale “w domu” nie zagramy. Niestety na “naszej hali” nie udało się nam zarezerwować terminu. Dlatego tym razem wyjątkowo zagramy na obiekcie należącym do SP 118.
Termin: 2.12.2023, g. 13.15
Przeciwnik: MKS Polonia Warszawa
Miejsce: hala SP 118, ul. Myśliborska 25, Warszawa
Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 12.45
.
***
.
NIEDZIELA – 3.12.2023
.
U14M (chłopcy rocznik 2010 i młodsi)
Po niezwykle ciekawym wyjazdowym starciu z reprezentantami Pruszkowa nasi chłopcy tym razem zawitają do Legionowa, gdzie ich możliwości sprawdzi tamtejszy Legion. W poprzednim sezonie mierzyliśmy się z tą ekipą dwukrotnie i tyle samo razy musieliśmy uznać jej wyższość. Trudne okoliczności, aby przełamać serię dwóch przegranych z rzędu, ale to właśnie w takich poznajemy i kształtujemy swoje charaktery!
Termin: 3.12.2023, g. 11.00
Przeciwnik: Legion Legionowo
Miejsce: Zespół Szkół nr 1, ul. Zakopiańska 4, Legionowo
Zbiórka: g. 10.00 pod halą BOS
.
U13M (chłopcy rocznik 2011 i młodsi)
Drugi mecz w ciągu trzech dni, do tego 120 km w podróży. Przeciwnik to jak zwykle mocna ekipa z Radomia. Nie ma co ukrywać, będzie niezwykle ciężko. Nasi reprezentanci, jeżeli myślą o zwycięstwie, będą musieli w całe starcie włożyć maksimum wysiłku i umiejętności, a i odrobina szczęścia się przyda. To co najważniejsze to kolejna potężna porcja jakże ważnych doświadczeń boiskowych.
Termin: 3.12.2023, g. 12.00
Przeciwnik: MKS Piotróka Radom
Miejsce: PSP nr 3, ul. Sobieskiego 12, Radom
Zbiórka: g. 9.30 pod halą BOS
.
***
.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??