KOSZYKARZE I KOSZYKARKI Z SP344 MEDALISTAMI 3×3 NA MAZOWSZU!

Podwójne mistrzostwo Warszawy w koszykówce 5×5 (rocznik 2010) dało SP 344  prawo do wystawienia reprezentacji w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3×3. W związku z tym w dniu wczorajszym nasi wychowankowie gościli w Ostrowi Mazowieckiej. Wyszło świetnie. Przywieźli złote oraz brązowe medale!

🏀 Chłopcy reprezentujący SP 344 zagrali w składzie: Maurycy Bóbski, Felek Pruski, Maciej Topyła oraz Staszek Kuzioła. Wszystko to nasze towarzystwo grające w UKS Białołęka w ramach rozgrywek i turniejów rocznika 2010. Za przeciwników mieli reprezentantów Ostrowi Mazowieckiej oraz Łomianek. Finalnie wywalczyli złote medale!🏆🥇
🏀 Reprezentantki SP344 – Karolina Samiec, Hania Kulak, Agnieszka Wójcicka i Hania Bożek – miały podczas turnieju nieco więcej pracy. Rozegrały w sumie cztery spotkania. W dwóch z nich okazały się lepsze od przeciwniczek, a w dwóch musiały uznać wyższość rywalek. Zajęły ostatecznie trzecie miejsce, za reprezentantkami szkół z Piaseczna i Łomianek, a na ich szyjach zawisły brązowe medale.
Pozostaje pogratulować obu naszym drużynom oraz ich trenerom – Dorocie Dłużewskiej oraz Tomkowi Wiśnikowi. Kolejny sukces i powód do prawdziwej dumy!… I jak zwykle powód do jeszcze bardziej wytężonej pracy 😉
Białołęka rządzi!
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??
.