OD PONIEDZIAŁKU WZNAWIAMY TRENINGI

 

Wraz z zakończeniem ferii zimowych wznawiamy treningi. Już od poniedziałku wraca normalny harmonogram zajęć. Już w kolejny weekend (4/5. marca) czeka nas dużo basketu. Swoje mecze rozegrają chłopcy z roczników 2010, 2011, 2012 i młodsi uczestniczący w rozgrywkach WOZKosz. 

Naszą młodzież rywalizującą w ramach rozgrywek U13M WOZKosz (rocznik 2010 i młodsi) czeka wyjazd do Płocka. W sobotę rano (4.03, g. 10.30) zmierzą się z tamtejszą Wisłą.
Chłopcy grający w cyklu U12M WOZKosz (rocznik 2011 i młodsi) w niedzielę rano (5.03, g. 9.20) podejmą na naszej hali kolegów z Polonii Warszawa.
Największe wyzwanie czeka jednak naszych wychowanków z rocznika 2012. W niedzielę (5.03), po raz pierwszy w swoim życiu, wystąpią w oficjalnych meczach w ramach rozgrywek WOZKosz, a rozegrają ich od razu dwa! Będzie to jednocześnie spore wyzwanie organizacyjne dla Klubu. Rozgrywki w tym roczniku toczą się bowiem w formule turniejowej. Na naszej hali, prócz naszych wychowanków, zobaczymy również drużyny Energa Basket Warszawa oraz Akademię Koszykówki Legii Warszawa. Czeka nas sporo pracy, ale jesteśmy pewni, że damy radę!
Do zobaczenia na treningach i meczach.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??