U12M: SOLIDNA WYGRANA W MARKACH

Domowe 15-punktwe zwycięstwo nad drużyną z Marek sprzed półtora miesiąca całkiem nas cieszyło, bo oznaczało, że nasi podopieczni przez ostatni rok zrobili wyraźne postępy względem kolegów “zza miedzy”. W poprzednim sezonie w żadnej z dwóch konfrontacji nie udało nam się wygrać.

Tym bardziej – to zrozumiałe – musi nas cieszyć ponad 50 “oczek” przewagi, jakie chłopcy z rocznika U12M uzyskali w ostatnią sobotę na wyjeździe.
Początek meczu nie należał do szczególnie udanych. Chłopcy zaczęli bardzo nerwowo. Słabo szło im konstruowanie akcji punktowych. Na szczęście do końca kwarty towarzystwo “wyszło na prostą” i patrzyło się na ich grę z coraz większą przyjemnością.
Przed chłopcami jeszcze trzy spotkania. Do końca maja zagrają z drużynami z Piaseczna (18.05), Grójca (29.05) oraz z Legią Warszawa (31.05) – wszystko wyjazdy. Jeżeli wygrają wszystkie trzy spotkania, to skończą tegoroczną rywalizację na siódmym miejscu. Całkiem nieźle jak na pierwszy sezon “prawdziwy” sezon ligowy 😉
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??