BASKETBALL & SPORT CAMP – JASTROWIE 2023 ZA NAMI.

To było dziesięć na prawdę fantastycznych dni wypełnionych dobrą zabawą i pracą nad własnymi umiejenościami. Każdy dzień wypełniony był po brzegi kolejnymi zajęciami i treningami. Dzieciaki z pewnością nie narzekały na nudę.

Podstawowym treningom koszykówki towarzyszyły liczne zajęcia z lekkoatletyki, siatkówki, piłki nożnej czy gry terenowe. Wszystkie grupy miały okazję odwiedzić aquapark oraz sprawdzić się na tresach pilskiego parku linowego. Po humorach wnioskujemy, że się podobało 😉
.
Chłopców z roczników 2010 oraz 2011 czekała dodatkowa atrakcja. Naszych dwudziestu sześciu reprezentantów podzielonych na dwie drużyny – starsi z rocznika 2010 i młodsi z rocznika 2011 – wzięło udział w jubileuszowym 20. Międzynarodowym Turnieju Koszykówki w Gnieźnie. Obie ekipy miały okazję rozegrać w sumie po sześć spotkań, a rywalizację zakończyły odpowiednio na 3. oraz 4. miejscu. Całkiem nieźle!
.
Już w sierpniu kolejny obóz, tym razem w Łomży. Będzie nieco poważniej, bo rozpoczniemy nim przygotowania do kolejnego sezonu ligowego 2023/24. Będziemy szlifować formę, wprowadzać nowe rozwiązania oraz pracować nad kondycją. Będzie ciężko, ale im więcej potu wylewamy na treningach, tym lepsi będziemy podczas nadchodzących rozgrywek.
.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA!!!