ZAPOWIEDŹ: 25-26 MAJA

Przed nami kolejny pracowity weekend. Centralnym punktem będą sobotnie finały ligi Jr NBA, gdzie w meczu finałowym zobaczymy naszych chłopaków z rocznika 2011. Na parkiecie, po dwumiesięcznej przerwie, zobaczymy ponownie ich starszych kolegów, których czeka arcytrudne spotkanie z drużyną z Komorowa.     

Zanim o szczegółach, to jedna bardzo ważna informacja dla sobotnich grup treningowych. W związku z sobotnim finalem Jr NBA wszystkie zajęcia z tego dnia zostają przeniesione na niedzielę. Godziny treningów bez zmian.

***

.

U13 (chłopcy z rocznika 2011) zagrają w finale Jr NBA.

To kolejne i jednocześnie ostatnie spotkanie naszej drużyny z Jr NBA (występującej jako Indiana Pacers). Jest okazja wygrać całą rywalizację. Na drodze chłopców stoi już tylko jeden przeciwnik, ekipa z Włocławka. Nasza ferajna jest w gazie, szykujemy się do finałów Mistrzostw Polski. Jest to więc dobra okazja do rozegrania kolejnego meczu pod presją. W obecnej sytuacji im tego więcej, tym lepiej.

Termin: 25.05.2024, godz. 14.00. O godz 11.00 ceremonia rozpoczęcia turnieju!!!

Miejsce: Hala BOS, ul. Strumykowa 21, Warszawa

Zbiórka: zgodnie z ustaleniami

***

.

U14 (chłopcy z rocznika 2010) zagraja w ćwierćfinale fazy play off liderem rozgrywek.

Drużyna z Komorowa to lider rundy zasadniczej obecnych rozgrywek. To również szósta drużyna w Polsce w sezonie 2022/23. Krótko mówiąc ogromne wyzwanie i ekstremalnie poważny sprawdzian umiejętności koszykarskich. Powiedzmy sobie jednak wprost. Chłopaki całym tym sezonem zapracowali na to, żeby móc się zmierzyć z właśnie tej klasy rywalem. Z postawą może być różnie. Ta dwumiesięczna przerwa od meczów na pewno odcisnęła negatywne piętno. Wierzymy jednak, że towarzystwo szybko się pozbiera i zagra dobre zawody. Play off to czas mobilizacji wszystkiego co najlepsze!

Termin: 26.05.2024, g. 13.30.

Przeciwnicy: Akademia Koszykówki Komorów

Miejsce: Hala BOS, ul. Światowida 56, Warszawa

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o godz. 12.45.

***

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??