BIAŁOŁĘKA CUP – IX BTK DLA ROCZNIKA 2012

Oficjalnie robimy to! Już za dwa tygodnie, w dniach 15-17. września, odbędzie się pierwszy od kilku lat turniej “Białołęka Cup – IX Białołęcki Turniej Koszykówki”. Jego bohaterami będą chłopcy z rocznika 2012. Osiem drużyn rozegra w sumie aż dwadzieścia spotkań.

Swój udział w turnieju potwierdzili:
🏀 Warsaw Basketball
🏀 UKS KAK Ursynów
🏀 Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
🏀 Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa
🏀 Brwinowska Akademia Koszykówki
🏀 Polonia Warszawa
🏀 UKS La Basket Warszawa
🏀 UKS Białołęka – oczywiście w roli gospodarza

Wszystkie mecze rozegramy na hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Światowida 56.

Kolejne informacje, m.in. podział na grupy i terminarz, podamy już niebawem. Teraz chcielibyśmy skierować do Was, naszych Rodziców i fanów, o wsparcie tej inicjatywy. Każda pomoc się przyda, zarówno ta fizyczna, jak i finansowa. Im bogatszą “ofertę” przygotujemy, tym lepszy turniej nam wyjdzie.
Na ten moment swoją pomoc zadeklarowało kilku rodziców oraz firma MM ProBasket, organizator amatorskiej ligi koszykówki WBA. Ta zapewni nam oprawę medialną: zdjęcia oraz transmisje live, które będą dostępne na naszej stronie na Facebook’u.

Jeżeli chcecie jakoś pomóc kontaktujcie się z Tomkiem Wiśnikiem lub Dorotą Dłużewską.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??