ZAPOWIEDŹ: 4-6 LISTOPADA

Nasze dwie drużyny – roczniki 2010 i 2011 – kontynuują rywalizację w ramach rozgrywek WOZKosz. W sobotę nasi najstarsi podopieczni wybiorą się do Płocka. Ich młodsi o rok koledzy już w poniedziałek po weekendzie zagrają z praską Jagiellonką Warszawa. 

U14M (chłopcy rocznik 2010 i młodsi)
Mecz z Wisłą Płock, który kilka tygodni temu rozegraliśmy w roli gospodarza, nie należał do trudnych. Za chłopcami kilka tygodni treningów oraz rozegrane mecze. Są “w gazie”, więc w rewanżu liczymy liczymy na ich dobrą grę i ponownie korzystny wynik. W pierwszej kolejności będziemy pracowali nad poprawą obrony, bo ta w ostatnim starciu z UKS KAK Ursynów nie wyglądała najlepiej, a poanowie byli czasami bardziej skoncentrowani na ym, żeby nie zaliczyć faulu, niż na skutecznym bronieniu kosza.
.
Termin: 4.110.2023, g. 15.00
Przeciwnik: Wisła Płock
Miejsce: SP 20, ul. Korczaka 10
Zbiórka: g. 12.30 pod halą BOS
***
U13M (chłopcy rocznik 2011 i młodsi)
Z Jagiellonką Warszawa chłopaki grali w połowie października otwierając tym meczem zmagania w roczniku 2011. Mimo to pokonali przeciwników z Pragi różnicą ponad stu punktów. W rewanżu nie powinno być inaczej. Do gry powoli wracają kontuzjowane we wcześniejszych tygodniach osoby. Będzie to dla nich dobra okazja do “przetarcia się” i nabrania pewności siebie na boisku przed zbliżającymi się barażami dającymi prawo gry z najlepszymi drużynami rocznika w drugim etapie rozgrywek.
.
Termin: 6.10.2023, g. 17.30
Przeciwnik: UKS Jagiellonka Warszawa
Miejsce: DOSiR “Prawy Brzeg”, ul. Jagiellońska 7
Zbiórka: g. 16.00 pod halą BOS
.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??