ALEŻ TO BYŁ GORĄCY ROK!!!

Minione dwanaście miesięcy było czasem wielu wyzwań i związanej z nimi wytężonej pracy. Mocno pracowaliśmy nad rozwojem naszych grup treningowych. Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że sprawy ułożyły się po naszej myśli. Oczywiście na laurach spoczywać nie mamy zamiaru!

🏀 Dwanaście miesięcy temu w naszym klubie trenowało głównie kilkunastu chłopców z rocznika 2010 (plus kilku młodszych) szykujący się do rozgrywek U11M WOZKosz. Prócz nich osobne zajęcia mieli panowie ze starszych klas, a około dziesięciu naszych wychowanków wraz z trenerem Tomkiem Wiśnikiem reprezentowało barwy ursynowskiego Gim92 w rozgrywkach U17M – z doskonałymi rezultatami.
🏀 Od tego czasu w naszym klubie dużo się zmieniło, oczywiście na lepsze. Mamy aż sześć grup treningowych w ramach których basket trenują dzieci od pierwszej do ósmej klasy podstawówki – zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. W sumie jest to około ‼150‼ osób! Nasi wychowankowie z rocznika 2010 rozpoczęli rywalizację w ramach rozgrywek U12M WOZKosz. Do walki w cyklach U11M WOZKosz i U10M WOZKosz szykują się chłopcy z rocznika 2011 i 2012.
🏀 Jeszcze w styczniu 2021 zaczęliśmy ostro pracować nad “ożywieniem” naszej strony na Facebook’u. W kolejnych miesiącach pojawiło się tam dziesiątki postów: grafiki meczowe, zdjęcia i transmisje wideo-live. W marcu ruszyła nasza strona internetowa. Dzięki obu mediom wszyscy zainteresowani naszą działalnością mają dziś szansę śledzić ją i uczestniczyć w życiu klubu.
🏀 Oba nasze wakacyjne obozy cieszyły się ogromną popularnością. Nie inaczej jest teraz, kiedy szykujemy się do wyjazdu na obóz zimowy. Oczywiście już teraz myślimy również o wakacjach. Będą kolejne dwa obozy w dwóch fantastycznych lokalizacjach.
🏀 Po wakacjach ruszyliśmy z naszymi treningami “UKS Białołęka Senior”. Na ostro ruszyliśmy! Dwa razy w tygodniu aktywujemy białołęckie towarzystwo koszykarskie, a w naszych treningach uczestniczy w sumie kilkadziesiąt osób‼
🏀 Przed nami – głęboko w to wierzymy – kolejny rok pełen wrażeń i wyzwań, na które czekamy z niecierpliwością.
Wszystkim naszym Wychowankom, ich Rodzinom, Kibicom i Sympatykom życzymy wszystkiego wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Zarząd i trenerzy UKS BIAŁOŁĘKA
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼🏀💪