ZAPOWIEDŹ: 15-18 LUTEGO

Tym razem zaczynamy w czwartek. Tego dnia na “naszym” parkiecie zobaczymy towarzystwo uczestniczące w rozgrywkach U14M WOZKosz. W następnych dniach nie możemy skorzystać z hali, więc kolejne “mecze domowe” – od razu dwa – w niedzielę. W piątek na wyjeździe zagrają jeszcze chłopcy z rocznika 2012.

Zanim o meczach, to będzie kilka słów o wspomnianej powyżej przerwie w korzystaniu z hali przy ul. Światowida. W sobotę organizowany jest 2. Memoriał Grzegorza Skrzecza. Niesie to ze sobą pewne komplikacje, gdyż przygotowania do imprezy ruszają już w piątek koło g. 13. Co za tym idzie wszystkie treningi zaplanowane na piątek i sobotę zmuszeni jesteśmy odwołać. Piątkowe przepadają bezpowrotnie. Te zaplanowane na sobotę odbędą się w niedzielę zgodnie z podanym poniżej harmonogramem:
– g. 10.30-11.30 – Smoki Młodsze
– g. 11.00-12.30 – grupa Basket G
– g. 11.00-12.30 – Smoki Starsze
– g. 11.30-12.45 – grupa U11

Tyle tytułem wstępu, a teraz przejdźmy do zaplanowanych meczów.

***

.

 U12M (chłopcy rocznik 2012 i młodsi) zaraz za Wisłą z Energą.

Dwa pierwsze mecze drugiego etapu to tym naszym chłopakom jednak nie wyszły. Jasne, przeciwnicy z najwyższej półki, ale tak miało być. Gorzej, że towarzystwo podeszło do meczów bez wiary i zaangażowania. Tym razem mierzymy się z Energą i oby przy tej okazji w naszych szeregach pojawiła się… energia 😉

Termin: 16.02.2024, g. 18.00

Przeciwnik: Energa Basket Warszawa

Miejsce: hala SP 369, ul. Przybyszewskiego 45

Zbiórka: pod BOS o 17.00

***

.

U13M (chłopcy rocznik 2011 i młodsi) kontynuują walkę w play off z MKS Pruszków

Pierwszych mecz tych drużyn to całkowita dominacja naszej ferajny. Nawet przez chwilę nie mieliśmy wątpliwości, że ten mecz wygramy. Pewnym problemem są rozmiary tego zwycięstwa, bo – tutaj chyba nikt z oglądających nie miał wątpliwości – różnica punktowa mogła być zdecydowanie bardziej okazała. Chłopcy na potęgę pudłowali proste rzuty. Miejmy nadzieję, że w rewanżu, na własnym obiekcie, pokażą swoje prawdziwe oblicze. 

***

Termin: 18.02.2024, g. 9.00

Przeciwnik: MKS Pruszków

Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56, Warszawa

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 8.15

***

.

U14M (chłopcy rocznik 2010 i młodsi) zagrają dwukrotnie u siebie

W ten “przedłużony weekend” chłopaki dwa razy zaprezentują się na własnym parkiecie. W czwartek zmierzą się w przełożonym terminie z warszawską Polonią. W niedzielę na naszą halę przyjadą na gościnne występy chłopaki z Marek. Oba mecze bardzo trudne, z drużynami, których potencjału absolutnie nie można bagatelizować. Z Polonią graliśmy już dwukrotnie w pierwszym etapie rozgrywek. Skończyło się na 1-1 w serii. Z Jedynką Marki ostatnio zwyczajnie sobie nie radzimy. Zarówno w poprzednim sezonie, jak i w obcnym musieliśmy uznać wyższość tej drużyny i w obu przypadkach były to raczej bolesne doświadczenia. Czy chłopakom uda się przełamać? Zobaczymy. 

***

Termin: 15.02.2024, g. 15.45

Przeciwnik: MKS Polonia Warszawa

Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56, Warszawa

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 15.15

***

Termin: 18.02.2024, g. 13.20

Przeciwnik: UKS Jedynka Marki

Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56, Warszawa

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 12.45

***

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??