ZAPOWIEDŹ: 9-10 GRUDNIA

Ten weekend zapowiada sięzdecydowanie mniej intensywnie od poprzedniego. Nie znaczy to bynajmniej, że zabraknie emocji. Tych dostarczą nam chłopcy z roczników 2012 (U12M) oraz 2011 (U13M). Zwłaszcza ci drudzy mają przed sobą ważne zadanie pokonania po raz drugi “Dzikiej Akademii”.

.
SOBOTA – 2.12.2023
.
U13M (chłopcy rocznik 2011 i młodsi)
Z tą drużyną nasi chłopcy grali dosłownie przed tygodniem. Był to ich pierwszy mecz w gronie drużyn z najwyższej dywizji. Trema musiała niektórym doskwierać, więc nie wszystko wyglądało, jak należy. Wierzymy że w rewanżu, kiedy za chłopcami dwa wygrane na tym poziomie mecze i do tego po raz pierwszy wystąpią “u siebie”, będzie to ich “popisowy numer”! Do boju chłopaki! Po trzecie zwycięstwo!!
Oczywiście zapraszamy naszych kibiców, aby wsparli ferajnę swoim niezastąpionym pozytywnym dopingiem!!!
Termin: 9.12.2023, g. 11.20
Przeciwnik: Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa
Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56, Warszawa
Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 10.50
.
***
.
U12M (chłopcy rocznik 2012 i młodsi)
Pierwsze starcie z młodzieżą Legii było bardzo udane. Pewna postawa, kontrola wyniku i nie odpuszczanie nawet na moment dały pokaźne 27-punktowe zwycięstwo. Jeżeli nasi podopieczni do rewanżu podejdą równie zdeterminowani, to o wynik powinniśmy być spokojni. Oczywiście naszym młodym chłopakom bardzo przyda się żółto-czarny doping!
Termin: 9.12.2023, g. 13.15
Przeciwnik: Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56, Warszawa
Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 12.45
.
***
INFORMACYJNIE. Nasi najstarsi reprezentanci z rocznika 2010 (U14M) swój najbliższy mecz rozegrają w środę. Czeka ich wyjazd do śródmieścia, gdzie na hali przy ul. Konwiktorskiej 6 zmierzą się – po raz trzeci w tym sezonie – z warszawską Polonią (g. 17.30).
***
.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??