U11M: W PRUSZKOWIE 1-1 PO DOBREJ WALCE

Nasi podopieczni z rocznika 2012 rozpoczęli rywalizację w drugim etapie rozgrywek organizowanych przez WOZKosz. Tym razem wybrali się do Pruszkowa i trzeba przyznać, że poszło im całkiem nieźle. Wysoka wygrana z reprezentantami Brwinowa oraz przegrana – ale po bardzo solidnej grze – z mocnym MKS Pruszków 

W zasadzie nie ma się czemu dziwić. Tydzień temu pięciu chłopaków z tego rocznika dzielnie walczyło na turnieju w Nidzicy. Tam musieli się mierzyć z o rok starszymi kolegami, a i tak zaprezentowali się co najmniej dobrze. Krótko mówiąc teraz nie mogło być inaczej.
.
Starcie z Brwinowską Akademią Koszykówki było w zasadzie formalnością. Ta drużyna ani w starciu z Pruszkowem, ani w kolejnym z naszymi reprezentantami na ten moment nie ma za wiele do powiedzenia. Widać ogromne zaangażowanie, ale na ten moment to nie wystarczyło.
Starcie z MKS Pruszków to już była inna zabawa. Gospodarze to niesamowicie mocna ekipa. Nasze towarzystwo walczyło dzielnie, ale biorąc pod uwagę, że graliśmy dwa spotkania z rzędu z czasem zaczęło brakować sił i pomysłów na kolejne zdobycze punktowe. Mimo wszystko ogromne brawa za walkę. Wszyscy widzowie na pewno przyznają, że było na co popatrzeć.
.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??