U13M: PRAWIE JAK NBA!

Przed chłopakami z rocznika 2010 (U13 WOZKosz) kilka bardzo koszykarskich dni. Zagrają trzy mecze z trzema różnymi drużynami, wszystkie na wyjeździe. Każdy z przeciwników będzie inny, a my wierzymy, że każdorazowo nasi podopieczni pokażą się z jak najlepszej strony.

Zaczniemy w sobotę od meczu w Radomiu. W poniedziałek czeka nas podróż do Żyrardowa. Wreszcie we wtorek zagościmy w Grodzisku. W sumie chłopcy w te kilka dni spędzą na boisku co najmniej 600 minut i aby zagrać mecze zrobią po Mazowszu ponad 350 km! Normalnie NBA! 🙂
Poniżej prezentujemy szczegóły.
.
? UKS BIAŁOŁĘKA vs. MKS Piotrówka Radom
Starcie z liderem naszej grupy. U siebie przez trzy kwarty walczyliśmy z tą drużyną jak równy z równym. W ostatniej odsłonie zabrakło sił, ale przede wszystkim doświadczenia. Na wyjeździe będzie z pewnością dużo trudniej. Wiadomo, gospodarzom pomagają nawet ściany 😉
Termin: 3. grudnia, godz. 9.30.
Miejsce: SPS nr 12, ul. Sobieskiego 12, Radom.
Wyjazd: godz. 7.30 spod BOS (Światowida 56)
.
? UKS BIAŁOŁĘKA vs. UKS Trójka Żyrardów

Nigdy jeszcze nie graliśmy z tą drużyną, choć raz było blisko, kiedy już, już mieliśmy jechać na turniej do Żyrardowa, a wszystko popsuła pandemia.

Termin: 5. grudnia, godz. 16.00.
Miejsce: AQUA, ul. Pileckiego 25/27, Żyrardów
Wyjazd: godz. 13.30 spod BOS (Światowida 56)
.
? UKS BIAŁOŁĘKA vs. GKK Grodzisk Mazowiecki

Pierwszy mecz tego sezonu wygraliśmy gładko 103:36 i to mimo braku kilku podstawowych zawodników. Z pewnością najłatwiejsze z trzech zapowiadanych spotkań.

Termin: 6. grudnia, godz. 17.30.
Miejsce: Grodziska Hala Sportowa, ul. Westfala 3A, Grodzisk Mazowiecki
Wyjazd: godz. 15.30 spod BOS (Światowida 56)
Liczymy na gotowość do gry wszystkich chłopców
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??