BASKETBALL & SPORT CAMP JASTROWIE 2024

 Jak co roku wakacje rozpoczeliśmy od naszego klubowego obozu w Jastrowiu. Nie jest to wyjazd, w trakcie którego nastawiamy się wyłącznie na basket. Przez dziesięć dni było go oczywiście sporo, ale nie zabrakło również innych atrakcji. 

Za nami w sumie ponad sto godzin treningów koszykarskich. Dzieciaki miały okazję odpoczywać nad nad jeziorem. Prócz tego było pływanie na rowerach wodnych i kajakach, pograliśmy w piłkę nożną, palanta czy flagi. Po nocy bawiliśmy się w podchody. Były wycieczki do aquaparku oraz parku linowego. Wszystko wskazuje na to, że wszyscy uczestnicy doskonale się bawili.
Od jakiegoś czasu nasze obozy to całkiem spore przedsięwzięcia. Transport setki uczestników, treningi, dodatkowe atrakcje – wszystko działa jak należy, najczęściej w doskonałej atmosferze. Basketball & Sport Camp Jastrowie 2024 nie wyglądałby tak, jak wyglądał, gdyby nie chęci i zaangażowanie konkretnych podmiotów, osób i firm. Dzięujemy tym z Was, którzy dołożyli swoją cegiełkę, aby na obozie wszystko elegancko się pospinało.
Naszym Zawodnikom i Zawodniczkom oraz ich Rodzicom życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia już za miesiąc, kiedy ruszymy na obóz przygotowawczy do Lipki.
.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??