PLAN TRENINGOWY DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO

Rok szkolny ma się ku końcowi. Teraz mamy czerwcowy “długi weekend”. W przyszłym tygodniu będziemy szykowali się do obozu w Jastrowiu. Dlatego w najbliższych dniach nieco zwolnimy. W poście możecie zapoznać się ze szczegółami.

Zacznijmy od czerwcowego “długiego weekendu”:
– piątek (17.06): odwołujemy trening z godz. 19.00 dla grupy chłopców z rocznika 2010 oraz grupy starszej.
– sobota (18.06): odwołujemy wszystkie treningi.
W przyszłym tygodniu treningi odbywać się będą zgodnie z harmonogramem do środy włącznie. Od czwartku dajemy sobie trochę luzu. Organizujemy się, pakujemy ciuchy i sprzęt, bo już od niedzieli rozpoczynamy wielkie dziesięciodniowe sportowe szaleństwo w Jastrowiu! Jak zwykle będzie się działo!!!
Do zobaczenia na treningach.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??