U13M: NIEDZIELNY RADOM

 To będzie z pewnością najpoważniejszy rywal, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w trakcie tegorocznych rozgrywek WOZKosz. Chłopcy z Radomia, jak do tej pory, nie mieli dla nikogo litości. Ich najniższa wygrana, z Legionem Legionowo, to +24 punkty. KS Raszyn ograli +60.

Mecz rozegramy w niedzielny poranek na hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Światowida 56. Rozgrzewka rozpocznie się o 8.45. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 9.15. Liczymy na wsparcie naszych Kibiców: Rodziców, Rodzin oraz Kolegów i Koleżanek naszych dzielnych chłopaków. W tej konfrontacji zdecydowanie nie jesteśmy faworytem, ale na tym etapie rozwoju naszych podopiecznych nie liczą się dla nas zwycięstwa, ale zbieranie doświadczeń. Tych z pewnością będziemy mieli pod dostatkiem. Do zobaczenia na hali!
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??