RUSZAMY 13. WRZEŚNIA

Od 13. września wznawiamy regularne treningi prowadzone we wszystkich grupach. Oczywiście zapraszamy do udziału w nich zarówno naszych stałych uczestników, jak i nowe osoby, które chciałyby trenować koszykówkę.

Przed nami kolejny rok koszykarskich wyzwań. Cały czas pracujemy nad rozwojem naszych sekcji. Wdrażamy nasz autorski program mający na celu budowanie silnej koszykarskiej społeczności na Białołęce (można o tym przeczytać TUTAJ). W tym roku szkolnym na treningi klubowe zapraszamy dzieci – zarówno chłopców, jak i dziewczęta – z klas od I do VI. Będzie dużo ćwiczeń, dużo rywalizacji, dużo zabawy. Wszystko to ma na celu podnoszenie poziomu koszykarskiego naszych uczestników. Nie ma dla nas znaczenia, jakimi umiejętnościami dysponujecie przychodząc do nas. Ważne jest to, czy chcecie poznawać koszykówkę i umieć coraz więcej. Jak mówi sportowe powiedzenie “Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim”.
Nadal nie mamy jasności, jak ułożony będzie plan naszych wszystkich treningów. Informacje na ten temat podamy pod koniec przyszłego tygodnia (prawdopodobnie około 10. września). Na razie swoje zajęcia na hali BOS przy ul. Światowida 56 wznowią chłopcy z rocznika 2010 (plus kilku młodszych) grający w poprzednim roku w rozgrywkach WOZKosz U11M. Zapraszamy ich:
– wtorek na godz. 19.00
– piątek na godz. 19.00
Wszelkich informacji związanych z treningami w naszym klubie udzielają nasi trenerzy pod numerami telefonów:
– Tomasz Wiśnik, tel. 604 934 251
– Dorota Dłużewska, tel. 608 783 874
– Marcin Krysiak, tel. 608 435 740

NIE WYMIĘKA! BIAŁOŁĘKA!!