ZAPRASZAMY DO UKS BIAŁOŁĘKA

Jak co roku wszystkich chłopców i dziewczynki w wieku szkolnym zachęcamy, aby spróbowali swoich sił w koszykówce. Przynależność do naszego klubu to nie tylko treningi i mecze. To wspólnie spędzony czas: turnieje, obozy, zajęcia dodatkowe.

KONTAKT:
‼ Telefon: Tomasz Wiśnik – 604 934 251, Dorota Dłużewska – 608 783 874
‼ Mail: uksbialoleka.kosz@gmail.com
? Jesteśmy największą i najstarszą tego typu organizacją koszykarską działającą na terenie Białołęki. Swoją działalność Klub rozpoczął na początku obecnego stulecia!
? Nasza kadra to doświadczeni trenerzy i pedagodzy, którzy prowadzą swoje drużyny do kolejnych sukcesów na Mazowszu oraz w ogólnopolskich turniejach.
? W naszych grupach trenuje obecnie dobrze ponad setka fantastycznych młodych ludzi.
? Dzięki przemyślanemu podziałowi na grupy treningowe
każdy młody sportowiec ma szanse trenować z osobami na podobnym poziomie.
? Nasze grupy uczestniczą w ogólnopolskich turniejach oraz rozgrywkach organizowanych przez Warszawski Okręgowy Związek Koszykówki.
? W naszych obozach sportowych co roku bierze udział łącznie kilkaset dzieci.
? Nasz system szkolenia gwarantuje postępy każdego młodego sportowca. LICZĄ SIĘ WYŁĄCZNIE CHĘCI!
? Trenujemy na hali Białołęckiego Ośrodka Sportu (ul. Światowida 56)
Jeżeli jesteście zainteresowani uczestnictwem w naszych treningach i zajęciach, to zapraszamy do kontaktu. Telefony i mail powyżej.