BASKETLIGA “ALL STAR BIAŁOŁĘKA” DLA ROCZNIKÓW 2012 I 2013.

Już w najbliższą niedzielę (9.10.2022) swój turniej w cyklu ALL STAR BIAŁOŁĘKA rozegrają dzieci z roczników 2012 oraz 2013. Możecie być pewni, że czeka Was świetna zabawa i masa emocji, a więc wszystko, czego można oczekiwać po sportowej rywalizacji. 

Dodajmy, że formuła sprawdza się rewelacyjnie. Dzieciaki z roczników 2010 i 2011, które rywalizowały ze sobą w minioną niedzielę bawiły się wybornie. Przez dwie godziny rozegraliśmy aż piętnaście emocjonujących meczów. Uczestnicy zebrali nowe, cenne doświadczenia.
Poniżej przypomnienie o co chodzi w lidze “ALL STAR BIAŁOŁĘKA” i jak wygląda organizacja.
? Cele naszej inicjatywy to:
– popularyzacja aktywnego stylu życia,
– popularyzacja koszykówki, bo uważamy, ze to fantastyczna dyscyplina sportu,
– dobra zabawa.
Nic nie jest tak ważne w życiu dorastającego człowieka jak ruch. To kształtuje postawy na przyszłość, pozwala uniknąć komplikacji związanych z rozwojem organizmu oraz odrywa od największej zmory naszych czasów, czyli ekranów komputerów. Gra w basket pozwala ponadto kształtować właściwe postawy społeczne. Idealna historia! 
? Nasza liga gra w wybrane niedzielne poranki, a udział w niej, w przypadku członków Klubu, będzie BEZPŁATNY. Osoby z zewnątrz wnoszą opłatę jednorazową w wysokości 150 zł. Za tę kwotę nabywają prawo do uczestniczenia we wszystkich turniejach rozgrywanych dla jednego rocznika.
? Gramy na hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Światowida 56.
? Liga ma charakter turniejowy. Wszystkie dzieci chętne do gry każdorazowo zostają podzielone na w miarę wyrównane drużyny (Orły, Tygrysy, Smoki, Wilki, Skorpiony, Feniksy, Rekiny i Pantery) i przez dwie godziny rywalizują ze sobą w celu wyłonienia mistrza, wicemistrza oraz trzeciej drużyny turnieju. Wszystkie dzieci uczestniczące w pojedynczym turnieju zdobywają punkty – zarówno za sam udział, jak i za wyższe miejsce swojej drużyny na koniec pojedynczego turnieju. Te punkty zsumowane na koniec całego cyklu pozwolą wyłonić nam najlepszą piątkę zawodników, czyli tytułowych “ALL STAR”.
? Turnieje organizujemy osobno dla grup wiekowych:
– rocznik 2010 i 2011,
– rocznik 2012 i 2013,
– rocznik 2014 i młodsi. O tym, kiedy turnieje będą miały miejsce będziemy informowali dzieci bezpośredni, na naszej klubowej stronie internetowej oraz na fanpage’u na Facebook’u.
? Rozgrywki mają charakter zamknięty, zarówno dla rodziców, jak i trenerów – czasami to jedno i to samo 😉 Rodzice będą mogli oczywiście kibicować swoim pociechom, ale wyłącznie z pięterka hali Białołęckiego Ośrodka Sportu, czyli z pewnego oddalenia. Oczywiście my, trenerzy UKS Białołęka, jako organizatorzy imprezy będziemy obecni na hali na płycie głównej, ale zrobimy co w naszej mocy, aby dzieciaki nie musiały nas słuchać i mogły w pełni poświęcić się zabawie.
Terminarz turnieju dla dzieci z roczników 2012 i 2013 wygląda następująco:
godz. 8.30 – ZAPISY‼️
godz. 8.45 – rozgrzewka
godz. 9.00 – WYBIERAMY SKŁADY‼️
godz. 9.15 – GRAMY‼️
godz. 11.00 – ZAKOŃCZENIE TURNIEJU‼️
Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy. Wszelkich informacji na temat cyklu udzielamy:
– telefonicznie: Tomek Wiśnik 604 934 251
– mailowo: uksbialoleka.kosz@gmail.com
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??