PODSUMOWANIE 2023 ROKU

Klubu UKS Białołęka jako organizacja rozwija się w niesamowitym tempie. Grono naszych podopiecznych jest coraz liczniejsze, a grupy treningowe prezentują się coraz ciekawiej. Z okazji kończącego się 2023 roku kilka słów od założyciela i Prezesa Klubu, Tomka Wiśnika.

Kochani! Dziękuję za kolejny rok! Bez Was wszystkich nie byłoby tylu sukcesów, emocji i tego Klubu.

Słowa uznania kieruję przede wszystkim w stronę moich współpracowników. Dziękuję za Waszą  pracę, zaangażowanie, pomysły i za to, że zawsze można na Was liczyć.
Dorocie Dłużewskiej dziekuję za opiekę nad naszymi najmłodszymi podopiecznymi. Doskonale sprawdza się w roli wprowadzającej w świat basketu. Dziękuję również za prowadzenie grup dla dziewczyn, które choć nie występują w rozgrywkach WOZKosz, to jednak bardzo dobrze zaprezentowały się w trakcie zeszłorocznych rozgrywek szkolnych (Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej) oraz kilku turniejów. Nie do przecenienia jest również jej wsparcie organizacyjne zarówno w codziennej działalności Klubu, jak również w trakcie obozów organizowanych przez Klub.
Marcinowi Krysiakowi dziękuję za wsparcie w prowadzeniu mediów społecznościowych – strony internetowej oraz strony na Facebook’u. Liczne posty i setki zdjęć dokumentujących różne wydarzenia to jego wkład. Dziękuję również za obecność na wszystkich klubowych obozach w roli opiekuna i trenera.
Wreszcie dziękuję mojemy wychowankowi Kubie Hudakowi, który dołączył do nas w trakcie tego roku. Świetnie spisał się w roli trenera grup naborowych oraz opiekuna na letnich obozach.

Dzielnicy Białołęka, a w szczególności burmistrzowi Grzegorzowi Kuca oraz Wydziałowi Promocji i Sportu dziękuję za wsparcie i przychylność.

Wszystkim naszym zawodnikom dziękuję za ciężką pracę i zaangażowanie w dążeniu do postawionych celów oraz atmosferę, dzięki której nowe, często początkujące dzieci, czują się dobrze i chcą z nami być.

Ogromne podziękowania należą się również Rodzicom naszych dzieciaków. Was zostawiłem na koniec szukając odpowiednich słów. Jesteście niesamowici! Dopingujecie nas na meczach, ale potraficie wesprzeć również przeciwników, kiedy tego potrzebują! Zawsze pozytywni! Zawsze chętni, aby wesprzeć i pomóc!

Wszyscy tworzymy Koszykarską Rodzinę!

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??

Prezes Klubu – Tomasz Wiśnik