U11M “FUN”: MECZ WYJAZDOWY Z MUKS PIASECZNO

Majówka minie zanim się obejrzymy. Zaraz po niej wznawiamy treningi wszystkich grup, a następnie w niedzielę (9. maja 2021) nasi reprezentanci w U11M wybiorą się na mecz do Piaseczna.

To niełatwy przeciwnik. Mogliśmy się o tym przekonać w marcu, kiedy MUKS Piaseczno przyjechali na naszą halę. Tym bardziej cieszy nas taka konfrontacja. Łatwo wygrane mecze niewiele uczą, nie obnażają braków. To porażki kształtują nasz charakter i motywują do dalszej pracy.

Wszystkich kibiców zapraszamy do oglądania naszej drużyny na żywo za pośrednictwa naszego konta na Facebook’u. Transmisja zacznie się chwilę przed rozpoczęciem spotkania.

‼️ Przypominamy, że dla naszych chłopaków z grupy “Minikosz” przygotowaliśmy propozycję treningu w pierwszą środę po majówce (5.05, godz 14.00). Jest to dzień wolny od szkoły, wiec nadarza się okazja, żeby jego część spędzić na wspólnym trenowaniu i zabawie. Przed nami mecze z wymagającymi rywalami, więc dodatkowe zajęcia z pewnością bardzo się przydadzą.

Nie wymięka! Białołęka‼️??