ZAPOWIEDŹ: 2-7 LUTEGO

To będzie kilka dni niesamowicie intensywnych koszykarsko. Chłopcy z rocznika 2011 wybiegną na parkiet aż trzykrotnie. Swój ligowy debiut zaliczy ferajna z rocznika 2013. Najstarsze towarzystwo (U14M) zagra mecz w niedzielę, ich młodsi koledzy z rocznika 2012 powalczą w środę, a dziewczynki zobaczymy na turnieju w Ząbkach.

U12K (dziewczęta rocznik 2012 i młodsze) na jednodniowym turnieju w Ząbkach

Nasza żeńska reprezentacja jedzie na turniej, aby lepiej przygotować się do zbliżających się rozgrywek Warszawskiej Olimpiady Młodziezy, gdzie reprezentują SP 344.

Termin: 4.02.2024

Przeciwnik: Jedynka Marki, MKS Batory, Warsaw Basketball, Kusy Łomianki

Miejsce: hala sportowa, ul. Dzika 36, Ząbki

Zbiórka: według ustaleń z trenerką Dorotą

***

.

U11M (chłopcy rocznik 2013 i młodsi) na inaugurację zagrają u siebie

Przed naszymi najmłodszymi reprezentantami pierwsze zawody w ramach rozgrywek WOZKosz. W tym roczniku gra się systemem turniejowym, a to oznacza, że nasi chłopcy w sobotę zagrają dwa mecze.

Termin: 3.02.2024

– g. 11.30 vs. MKS Pruszków

– g. 14.50 vs. Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa

Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki przed pierwszym meczem o g. 11.00

***

.

U12M (chłopcy rocznik 2012 i młodsi) pojadą do Pruszkowa

Chłopaki rozpoczynają drugi etap rozgrywek na trudnym pruszkowskim terenie. Trudnym z różnych względów 😉 Oczywiście dla nas najważniejsze jest, aby po długiej przerwie dobrze weszli w mecz i zaprezentowali się z jak najlepszej strony.

Termin: 7.02.2024, g. 19.00

Przeciwnik: MKS Pruszków

Miejsce: MOS Pruszków, ul. Gomulińskiego 4, Pruszków

Zbiórka: pod halą BOS o g. 17.30

WAŻNY KOMUNIKAT! Ponieważ piątkowy (2.02) trening tej drużyny został odwołany z powodu meczu starszych kolegów, to zapraszamy chłopców na sobotę, na g. 9.30. Oczywiście w piątek zachęcamy do przyjścia i gorącego dopingu!

***

.

U13M (chłopcy rocznik 2011 i młodsi) trzy mecze w pięć dni.

Będzie ciężko, bo intensywność znaczna, a i stawka każdego meczu coraz wyższa. Do tego przerwa od ostatniego rozegranego spotkania pokaźna, więc może być trochę problemów z wejściem w odpowiedni rytm. Z drugiej strony chłopcy bardzo solidnie przepracowali obóz w Chorzelach, więc powinno być OK. Przed nimi rewanżowy pojedynek z radomską Piotrówką oraz dwa mecze z „Sowami” w Brwinowie.

***

Termin: 2.02.2024, g. 15.45

Przeciwnik: MKS Piotrówka Radom

Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 15.15

***

Termin: 3.02.2024, g. 19.30

Przeciwnik: Brwinowska Akademia Koszykówki

Miejsce: Miejska Hala Sportowa, ul. Moczydłowskiego 2, Brwinów

Zbiórka: pod halą BOS o g. 18.00

***

Termin: 6.02.2024, g. 16.00

Przeciwnik: Brwinowska Akademia Koszykówki

Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 15.30

***

.

U14M (chłopcy rocznik 2010 i młodsi) zagrają rewanż z Pruszkowem

Po przerwie związanej z feriami towarzystwo wraca na parkiet i od razu ma poważne zadanie do wykonania. Z pruszkowską drużyną mierzyli się w listopadzie i akurat tego spotkania do udanych zaliczyć nie mogą. Owszem, bili się wtedy solidnie, ale na koniec zabrakło pewności siebie i kilku dobrych akcji. Naszą niemoc wykorzystali przeciwnicy wygrywając różnicą 7 punktów. Czas na rewanż na naszym parkiecie.

Termin: 4.02.2024, g. 9.00

Przeciwnik: MKS Pruszków

Miejsce: Hala BOS, ul. Światowida 56, Warszawa

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki, g. 8.15

***

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??