KOSZYKARKI Z SP344 Z BRĄZEM NA MAZOWSZU!

Mamy komplet! SP344 jest jedyną szkołą na Mazowszu, która w roczniku 2010 zgarnęła medale w koszykówce we wszystkich możliwych kategoriach. Do złota chłopaków i brązu dziewczyn w 3×3 oraz srebra chłopaków w 5×5 właśnie dołączył brąz dziewczyn w 5×5. 

Dziewczyny bardzo się przyłożyły do tego turnieju. To były dwa dni ciężkich zmagań z przeciwniczkami, zmęczeniem i kontuzjami. Finalnie odniosły dwa fantastyczne zwycięstwa, a dwa spotkania przegrały. W sam raz, aby na koniec móc przyjąć brązowe medale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
To absolutnie historyczny wynik. Uczniom “naszej” szkoły jeszcze nigdy nie udało się na arenie mazowieckiej aż tak dobitnie zaznaczyć swojej obecności.
Wielka sprawa i powód do dumy dla Trenerów Doroty Dłużewskiej i Tomka Wiśnika! Białołęka rządzi!!!

.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??