“PRZEDŁUŻONY” WEEKEND MECZOWY: 23-25.04

Za nami bardzo pracowity weekend. Chłopcy z rocznika 2010 grali w ramach rywalizacji WOZKosz u siebie z MUSK Piaseczno. Ich koledzy z rocznika 2011 “Fun” mierzyli się z GKK Grodzisk. Wolne dostali ich koledzy z regularnych rozgrywek (mecz został przełożony).

U12M vs. MUSK Piaseczno
Patrząc na wynik punktowy można by powiedzieć, że naszym podopiecznym za bardzo nie szło. My natomiast jesteśmy z nich całkiem zadowoleni. Część towarzystwa – wiadomo, nigdy tak nie ma, żeby od razu wszyscy “załapali” – wyraźnie chciała grać zespołowo. Chłopcy grali odważniej,  dzielili piłką, w sposób zorganizowany poruszali po boisku, pracowali wspólnie na kolejne punkty. Jasne, jest sporo niedociągnięć, ale to już nasza w tym głowa, żeby było ich coraz mniej.
U11M “Fun” vs. GKK Grodzisk
Trener Tomek Wiśnik podsumował to spotkanie krótko: “Fajna gra i zwycięstwo”. Jeżeli on jest zadowolony i tak pozytywnie odnosi się do postawy swoich podopiecznych (a nie robi tego jakoś wyjątkowo często i bezpodstawnie), to pozostaje jedynie pogratulować wygranej. Dobra robota chłopaki!
Ponadto chłopcy z rocznika 2012 grali w “XXVIII Wielkanocnym Turnieju Minikoszykówki Chłopców”. Więcej na ten temat w osobnym poście.
Nie wymięka! Białołęka‼️??