U13M: NA POCZĄTEK SEZONU WYRAŹNA PRZEGRANA

Tym razem chłopcy z MKS Grójec okazali się dla nas zdecydowanie za mocni. Wyraźnie mierzą w tym sezonie wysoko. Skład budowany w zeszłym roku świetnie się spisywał i bardzo szybko zdominował naszych wychowanków, którzy w sezonie 2022/23 startują w pewnym sensie “od zera”. 

Przed przystąpieniem do tego sezonu kilku chłopców nas opuściło, kilku bardzo ciekawych i perspektywicznych dopiero teraz wprowadzamy do poważniejszego grania. Skład budowany przez ostatnie dwa sezony wyraźnie się zmienił, a co za tym idzie wiele spraw trzeba układać od nowa. To niezwykle ciekawy, wręcz fascynujący moment w życiu drużyny i szansa dla wielu chłopców, którzy do tej pory grali “w cieniu kolegów”. Każdy mecz to poligon, na którym będziemy zbierali kolejne doświadczenia.
Mecz z MKS Grójec z pewnością takim poligonem był. Nasi przeciwnicy mają kilka przewag, które udało im się bardzo skutecznie wykorzystać. Z postawy naszych chłopców jesteśmy umiarkowanie zadowoleni. Kilku niestety nie wyglądało najlepiej. Brakowało im skupienia i zaangażowania. Inni jak zwykle dali z siebie wszystko i to oczywiście bardzo nas cieszy.
W najbliższą sobotę czekają nas kolejne emocje. Na hali BOS o godz. 11.20 podejmiemy w sobotę reprezentantów Grodziska Mazowieckiego. Do zobaczenia!
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??