U11M “FUN”: +99 Z GKK GRODZISK!

Kolejny wysoko wygrany mecz w rozgrywkach WOZKosz U11M “Fun”. Tym razem nasi podopieczni nie dali najmniejszych szans reprezentantom Grodziska Mazowieckiego. Grając skutecznie zarówno w ataku, jak i obronie zdobyli niemal 100 punktów więcej od rywali.

Progres naszych podopiecznych jest ewidentny. Jeszcze w lutym, w ligowym debiucie przed własną publicznością (której rzecz jasna nie mogliśmy zaprosić na halę), chłopaki odprawili GKK różnicą dokładnie 50 punktów. Od tamtego dnia minęły cztery miesiące. Za nami godziny treningów i niemal cały sezon ligowy. W tym czasie mieliśmy miesięczną przerwę w rozgrywkach, ale zaraz po niej zaczęliśmy trenować częściej. Wagon doświadczeń i pozytywnej energii przywieźliśmy z turnieju w Bydgoszczy. Wszystko razem dało zwiększenie przewagi nad jednymi drużynami i – głęboko w to wierzymy – zmniejszenie dystansu do innych.

Na tle rywali nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo solidnie. Imponowali umiejętnością wytrącania ich z rytmu oraz kolejnymi odbiorami piłki, które bardzo szybko zamieniali na punkty. Byli w tym tak skuteczni, że ostatnią odsłonę wygrali bez straty choćby jednego punktu! Dobra robota!!!

W ataku po raz kolejny podstawą byli Tymek i Maciek Topyła zdobywając wspólnie niemal 80 punktów. Reszta chłopców wcale nie zaprezentował się gorzej. W takich oto okolicznościach nasza fantastyczna drużyna “zaklepała sobie” miejsce “na pudle” w rozgrywkach U11M “Fun”. Gratulacje Chłopaki!

Przed nami ostatni mecz sezonu z UKS Jedynka Marki. Bardzo wymagający przeciwnik, ale w naszym zasięgu. Czekamy na powrót po kontuzji Maurycego Bóbskiego i kto wie, może damy radę. Z “Jedynką” niestety po raz kolejny zagramy na wyjeździe (16.06, godz. 17.30). Nasza “domowa hala” po awarii konstrukcji koszy wyłączona jest z użytku (w każdym razie jej główne boisko), a termin naprawy niepewny.

Nie wymięka! Białołęka‼️??