ZAPOWIEDŹ: 24-26 LUTEGO

Przed nami trzy koszykarskie dni. W ich trakcie w pierwszej kolejności będziemy kibicować chłopakom z rocznika 2011, którzy zagrają dwa półfinałowe mecze o mistrzostwo Mazowsza. Prócz tego swoje mecze rozegrają również chłopcy z roczników 2010 oraz 2012.

Na początek krótka informacja na temat treningów. W związku z poniedziałkowym (26.02) meczem grupy U12M wszystkie zaplanowane na ten dzień treningi są odwołane.

***

.

U12M (chłopcy rocznik 2012 i młodsi) u siebie z Pruszkowem.

Pierwszy mecz z tą drużyną zakończył się naszą bolesną przegraną. No od pewnego momentu towarzystwo się zacięło i do odblokowania już nie doszło. Może własny parkiet doda im odwagi.

Termin: 26.02.2024, g. 16.15

Przeciwnik: MKS Pruszków

Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o 15.45

***

.

U13M (chłopcy rocznik 2011 i młodsi) zagrają bardzo ciężki dwumecz z Machynia Basketball Akademy (Isetia)

To już nie są przelewki. Gramy w półfinale mistrzostw Mazowasza. To będzie niezaprzeczalnie najtrudniejszy, może po Brwinowie, przeciwnik z jakim przyszło nam się zmierzyć. Nasze chłopaki są w dobrej formie, trenują z ogromnym zaangażowaniem, więc liczymy na zasłużone emocje i oczywiście zwycięstwa. Że towarzstwo da z siebie wszystko, co ma najlepszego, tego jesteśmy pewni.

***

Termin: 24.02.2024, g. 11.00

Przeciwnik: Isetia AZS UW MBA Warszawa

Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56, Warszawa

Zbiórka: gotowi do rozgrzewki o g. 10.30

***

Termin: 25.02.2024, g. 19.00

Przeciwnik: Isetia AZS UW MBA Warszawa

Miejsce: hala sportowa, ul. Umińskiego 12, Warszawa

Zbiórka: pod BOS o g. 17.30

***

.

U14M (chłopcy rocznik 2010 i młodsi) przeciwko Legii Warszawa

Jedziemy na warszawską Ochotę, żeby zmierzyć się z Akademią Koszykówki Legii Warszawa. Pierwszy mecz z tą drużyną rozegrany przed własną publicznością dość niespodziewanie ułożył się po naszej myśli. Nie da się jednak ukryć, że w szeregach przeciwników zabrakło wtedy kilku kluczowych postaci. Rewanżowe starcie będzie przede wszystkim okazją do zagrania dobrego meczu z silnym przeciwnikiem.

***

Termin: 25.02.2024, g. 14.00

Przeciwnik: Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior

Miejsce: hala LO im. Kołłątaja, ul. Grójecka 93, Warszawa

Zbiórka: pod BOS o g. 12.45

***

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??