U11M: PIĘKNE OTWARCIE NA WŁASNYM TERENIE!

Chłopcy z rocznika 2012 w swoje rozgrywki weszli jak burza. Dosłownie! Podczas organizowanego przez nasz klub turnieju z udziałem Energa Basket Warszawa oraz Legii Warszawa zwyczajnie nie było na nich mocnych. W obu starciach nasi podopieczni odnieśli zdecydowane zwycięstwa.

Na naszych reprezentantów patrzyło się naprawdę z ogromną przyjemnością. Jako drużyna imponowali zaangażowaniem i walecznością. Bardzo fajnie prezentowali się w obronie, gdzie wielokrotnie potrafili przewidzieć ruchy przeciwników. Generowało to sporo przechwyconych piłek, a w dalszej kolejności łatwe zdobycze punktowe. Szczególnie dobrze chłopcy zaprezentowali się w konfrontacji z reprezentantami Legii Warszawa. Potencjalnie miał to być ten bardziej wyrównany mecz dnia. Nic z tego! Mimo ewidentnych braków “w centymetrach” nasi podopieczni potrafili zdominować wydarzenia na placu i prowadzili w zasadzie przez cały mecz, niezależnie od składu osobowego. Prócz obrony na uwagę zasługuje również całkiem niezła jak na ten wiek gra zespołowa. Procent od wielu godzin dobrze przepracowanych treningów 😉
Tak dobre otwarcie bardzo nas cieszy. Widać, że w naszej najmłodszej grupie ligowej drzemie spory potencjał. W tym sezonie bijemy się w tzw. “grupie środkowej”, ale już w kolejnym być może będziemy w stanie z tym rocznikiem nawiązać walkę z najlepszymi.
Z naszej strony chcielibyśmy jeszcze podziękować licznie przybyłym rodzicom. Dla naszych młodych podopiecznych na pewno bardzo dużo to znaczy. Liczymy na Wasz doping podczas kolejnych turniejów. Te rozegramy:
– 19.03 – gospodarz: Legia Warszawa (ul. Grójecka 93)
– 2.04 – gospodarz: Energa Basket Warszawa (ul. Przybyszewskiego 45)
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??