FERIE ZIMOWE: PODSUMOWANIE

Za nami niezwykle udane, doskonale przepracowane ferie zimowe. Cały tydzień spędziliśmy na obozie w Chorzelach, gdzie szlifowaliśmy naszą formę i umiejętności oraz oczywiście świetnie się bawiliśmy. W drugim tygodniu postawiliśmy wypoczynek indywidualny, ale od poniedziałku wróciliśmy już do normalnej pracy.

Będziemy powtarzać to do znudzenia. Nasze “Basketball & Sport Camps” to jeden z najistotniejszych elementów szkolenia oraz integracji drużyn. To na obozach nasze dzieci do każdego treningu przystępują z “czystą głową” nie obciążoną wydarzeniami z całego dnia, jak ma to miejsce w trakcie roku szkolnego. Owszem trenują intensywnie, ale efekty tych treningów można spokojnie mnożyć razy trzy w porównaniu z normalną pracą na naszej hali BOS. Do tego dochodzi wspólnie spędzony czas, zabawy, wyjścia w teren, wycieczki itd. Serio, jest to czas, którego nie da się porównać z żadnym innym momentem w trakcie roku. My oczywiście robimy co się da, aby te kilka dni były dla towarzystwa jak najciekawsze.
W trakcie obozu w Chorzelach poza treningami mieliśmy głównie basen oraz rozgrywki zbliżone konwencją do turniejów All-Star, które organizowaliśmy w trakcie pierwszego semestru szkoły. Wszystko na sportowo, bo my… zwyczajnie inaczej nie potrafimy 😉
? W turniejach All-Star wzięli udział wszyscy uczestnicy obozu, oczywiście zgodnie z przyjętą przez nas formułą. W naszym obozowym gronie mieliśmy zarówno wyrośniętych nastolatków, jak i nasze początkujące Smoki, więc całe towarzystwo podzieliliśmy na kilka kategorii wiekowych. Finalnie w każdej z nich poznaliśmy liderów klasyfikacji. Poniżej nasze “All-Star”, czyli najlepsze piątki uczestników, którzy w trakcie trzech turniejów wyróżnili się większą od pozostałych liczbą zwycięstw:
? Kategoria najstarszych (chłopaki z rocznika 2010 i starsi oraz najlepsze dziewczyny).
Małgorzata Ogonek
Karolina Samiec
Michał Modzelewski
Szymon Krysiak
Maurycy Bóbski
Na kolejnych miejscach:
Felek Pruski
Igor Wróbel
Kuba Wojda
Oliwia Staszczuk
Patryk Masłowski
? Kategoria młodszych (chłopaki z rocznika 2010 i młodsi oraz pozostałe dziewczyny).
Karolina Zając
Julia Jóźwiak
Leon Chełchowski
Maks Gil
Dominik Zieliński
Na kolejnych miejscach:
Lena Goschorska
Wojtek Popik
Hania Bożek
Dawid Łachina
Ewa Zaorska
? Kategoria najmłodszych (Smoki Młodsze)
Ola Filipowicz
Oskar Kowalik
Franek Szerypo
Mikołaj Duda
Oliwier Czata
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??