U12M: Z BIAŁEGOSTOKU WRACAMY ZE SREBREM!

Od piątku do niedzieli nasi chłopcy z rocznika 2011 reprezentujący nas w rozgrywkach U12M WOZKosz gościli w Białegostoku, gdzie brali udział w turniej “U Klemensa”. Czekało ich do rozegrania pięć spotkań z drużynami z Białegostoku, Grodziska Maz., Ełku i Warszawy.  

To było naprawdę sporo grania i czasu spędzonego we wspólnym gronie. I dobrze! Tej drużynie jest to potrzebne do budowania odpowiednich relacji i lepszego rozumienia się na boisku. Jak pokazują wyniki proces przebiega całkiem sprawnie. Oby tak dalej! Ostatecznie nasza fantastyczna ekipa zajęła w turnieju wysokie DRUGIE MIEJSCE.
Wyniki:
UKS Białołęka 61:3 GKK Grodzisk Mazowiecki
UKS Białołęka 26:46 UKS Nenufar 5 Ełk
UKS Białołęka 83:4 SKS Wilki Ełk
UKS Białołęka 41:8 UKS Basket 47 Białystok
UKS Białołęka 70:11 LaBasket Warszawa
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??