ZAPOWIEDŹ: 11-12 LISTOPADA

BENG!!! Od tego weekendu to już zacznie się robić naprawdę grubo! Swoje kolejne mecze w ramach rywalizacji w WOZKosz będą rozgrywali chłopaki z roczników 2010 (U14M) oraz 2011 (U13M), a dołączają do nich ich młodsi koledzy z roczników 2012 (U12M) oraz 2013 (U11M). Ależ się będzie działo!!!

W najbliższy weekend z wymienionej gromadki nie zobaczymy tylko towarzsytwa z U12M. Zwyczajnie trzeba było mecz tej drużyny przełożyć z 11. listopada na 17. listopada, bo zabrakło czasu, żeby go rozegrać. Tymczasem…
.
U14M (chłopcy rocznik 2010 i młodsi)
Chłopaki z rocznika 2010 kończą I etap rozgrywek, w którym już ugrali wszystko, co powinni byli ugrać, aby w kolejnych miesiącach rywalizować z jak najmocniejszymi ekipami, a co za tym idzie lepiej rozwijać się. Finałem będzie starcie z warszawską Polonią. Z drużyną ze Śródmieścia mieli okazję się już w tym sezonie zmierzyć. Na własnym terenie pokonali Polonistów róznicą 16 punktów i był to zdecydowanie najciekawszy mecz tego sezonu. W rewanżu oczywiście ponownie liczymy na emocję, dobrą grę naszych wychowanków i zwycięstwo
Termin: 11.11.2023, g. 12.30
Przeciwnik: Polonia Warszawa
Miejsce: hala stadionu Polonii Warszawa, ul. Konwiktorska 6
Zbiórka: g. 11.00 pod halą BOS
.
***
U13M (chłopcy rocznik 2011 i młodsi)
Absolutnie najważniejszy mecz tego sezonu i zwieńczenie pracy, jakąnasza drużyna wykonała w I etapie rozgrywek. Spotkanie, który zadecyduje o tym, czy nasi chłopcy będą grali dalej w tej samej dywizji, czy awansują do wyższej. Tak się składa, że ta “wyższa dywizjia”, to już absolutny top drużyn mazowieckich w roczniku. Wygrana w barażu da naszym reprezentantom możliwość rywalizacji z nimi i walki o mistrzostwo Polski.
Termin: 12.11.2023, g. 13.30
Przeciwnik: Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
Miejsce: hala BOS, ul. Światowida 56
Zbiórka: hala BOS, g. 12.45
.
***
U11M (chłopcy rocznik 2013 i młodsi)
Nasi namłodsi reprezentanci wezmą udział w jednodniowym turnieju, który ma zweryfikować ich poziom przygotowania do rozgrywek, których start planowany jest przez WOZKosz na grudzień. Osiągnięte wyniki do jakiegoś stopnia zadecydują o tym z jakiego miejsca rozpoczną udział w rozgrywkach mazowieckich.
Termin: 11.11.2023, pierwszy mecz o g. 10.50
Przeciwnicy: Piotrówka Radom, KAK Ursynów
Miejsce: hala MOS, ul. Geodetów 7
Zbiórka: zgodnie z komunikatem przekazanym Rodzicom
.
***
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??