U13M: ZWYCIĘSTWO W JR NBA

Nasi chłopcy z rocznika 2011 w tym sezonie nie biorą jeńców! Po awansie do turnieju finałowego Mistrzostw Polski oraz Mistrzostwie Mazowsza wywalczonego przez część z nich w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej przyszedł czas na finał Jr NBA. Cóż… Poszli za ciosem!

Dwie drużyny, które zgłosilismy do tych rozgrywek miało się przede wszystkim dobrze bawić. Młodsi chłopcy mieli dodatkowo zbierać doświadczenia w starciach ze starszymi od siebie drużynami. Wyszło jak wyszło. Starsza drużyna najpierw wygrała rywalizację “grupową”. Następnie fazę pucharową w naszej dyzizji. Dało im to prawo do walki o mistrzostwo konferenji.

Sobotni finałowy mecz okazał się stosunkowo łatwym lekkim i przyjemnym wydarzeniem. Przeciwnicy z Włocławka stawali dzielnie, ale nie byli w stanie zatrzymać naszej młodzieży. Niesieni dopingiem publiczności chłopcy wygrali w cuglach. Podczas wręczania nagród – jak przystało na NBA – odebrali mistrzowskie pierścienie i długo fetowali zwycięstwo.

Gratulacje chłopaki!

.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??