U13M (2010): Z DZIAŁDOWA WRACAMY ZE SREBREM!

Za chłopakami i trenerem Tomkiem Wiśnikiem pięć meczów. Jedne były prostsze, inne trudniejsze. Jedne wyszły im lepiej, a inne nieco gorzej. Ważne, że były momenty i było dużo grania. A najważniejsze jest to, że ta walka, trud i poświęcenia przyniosły efekt końcowy w postaci srebrnych medali!

Nasza drużyna wygrała cztery z pięciu spotkań. Zaczęło się od trudnego pojedynku z Młodymi Żubrami z Białegostoku. Chłopcy zaczęli bardzo obiecująco prowadząc już 12:0. Taka różnica utrzymywała się mniej więcej do końca trzeciej odsłony. Ostatnia kwarta, wobec słabszej postawy naszych reprezentantów, okazała się dość nerwowa. Wystarczy powiedzieć, że finalnie wygraliśmy ten mecz zalewie 28:26.
Kolejne starcia i kolejni rywale nie byli już tak wymagający. Nasza drużyna dość pewnie wygrała z BAT Sierakowice (38:15), rezerwami Młodych Żubrów (39:28) oraz gospodarzami imprezy, UKS Sokołem Działdowo (46:10).
Dopiero w ostatnim meczu turnieju musieli uznać wyższość bardzo solidnie grających Basket 47 Białystok (18:32). Mimo przegranej zadowolony z postawy chłopców był trener Tomek Wiśnik, a to już na prawdę wiele znaczy 😉
W tym tygodniu zarówno naszych chłopców – uczniów SP 344, jak i dziewczynki reprezentujące te same “szkolne mury” czeka rywalizacja o miano najlepszej szkoły w Warszawie. Za obie repry trzymajcie kciuki! 
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??