U13M: BRWINÓW BARDZO MOCNY

Dwa mecze dzień po dniu. Pierwszy z nich zadecydował o drugim miejscu w tabeli – po ciężkich bojach wygrany. Drugi graliśmy z naprawdę bardzo mocną i rosłą ekipą z Brwinowa. To już ewidentnie było dla naszych chłopców za wiele.   

Tutaj w zasadzie nie ma co pisać na temat przebiegu spotkania. Przeciwnicy od pierwszych do ostatnich sekund kontrolowali wydarenia na placu. Mecz, pierwszy z dwóch, jakie zagramy z tą drużyną, to dla naszych chłopców ważne doświadczenie. Nieczęsto mają okazję grać przeciwko tak rosłym przeciwnikom. To w takim meczu szczególnie ważne stająsię praca na nogach, szybkość podejmowania decyzji, dzielenie się piłką oraz walka na tablicach.
We wtorek mecz rewanżowy na naszym terenie. Wierzymy, że tym razem będą wyglądali lepiej.

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??