U13M: NA (BARDZO) DOBREJ DRODZE!

W rewanżowmy starciu z Dzikami, na własnym parkiecie, nasi chłopcy pokazali niesamowitą siłę. To był po prostu bardzo dobry mecz! Nie idealny, ale z pewnością fantastycznie budujący atmosferę w tej ekipie. Wszystko to dzięki ciężkiej pracy, determinacji i oczywiście naszym fantastycznym kibicom!

Nad samym przebiegiem meczu nie ma co się nadmiernie rozwodzić. Dominacja naszych wychowanków nie podelgała dyskusji. Kto chce może to zobaczyć, bo całość była transmitowana na naszej stronie Facebook’a. Rewelacyjna pierwsza kwarta wygrana aż 19 punktami (30:11)! Nie mniej imponujący początek kolejnej części meczu, gdzie po czterech minutach przewaga UKS Białołęka urosła do 29 “oczek” (42:13). I tak już zostało. Ktokolwiek nie przebywał na parkiecie dawał z siebie wszystko. Przy doskonałym dopingu z trybun nasze towarzstwo walczyło na całego będąc w pewnym momencie na +39 (79:40).

Nasza drużyna prezentuje się naprawdę solidnie. Chlopaki potrafiły wywalczyć zwycięstwo w debiucie, na wyjeździe z Dzikami. Chłopaki potrafiły wyjść ze sporych problemów w Radomiu. Chłopaki potrafiły zdominować wydarzenia na własnym parkiecie. Wygląda to naprawdę dobrze, a my zrobimy wszystko, aby wyglądało jeszcze lepiej!

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??