U13M: NA KONIEC PIERWSZEGO ETAPU WYGRANA Z JAGIELLONKĄ

Tak jak zaczęli udział w I etapie rozgrywek WOZKosz, tak i zakończyli. Nasi chłopcy z rocznika 2011 spokojnie i na dużym luzie pokonali reprezentantów Pragi z Jagiellonki Warszawa. Tym samym z kompletem zwycięstw meldują się w barażowmy spotkaniu, które ma zadecydować o awansie do wyższej dywizji.

I tutaj jakże ważna i od dawna wyczekiwana informacja. Baraż z reprezentantami Akademii Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior rozegramy w niedzielę 12. listopada o godz. 13.30 – na naszej hali BOS! Ważne starcie! Będzie dużo emocji! Będzie niesamowita walka! Wierzymy, że nasza ferajna jest w stanie ten mecz wygrać i  wywalczyć możliwość rywalizowania z najlepszymi w województwie. Tylko sumienne treningi i takie warunki meczowe stowrzą możliwości do optymalnego rozwoju naszych utalentowanych i zaangażowanych podopiecznych! Nasi Kibice! Bądźcie z nami, bo tylko z Wami…

.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??