ZA NAMI OBÓZ SPORTOWY W JASTROWIU

KOCHANI! Za nami pierwszy w te wakacje obóz. To było aż dziesięć dni intensywnych treningów ale i dobrej zabawy. Przez cały czas intensywnie trenowaliśmy, albo regenerowaliśmy siły w oczekiwaniu… na kolejne treningi 🙂 Naszym głównym celem był rozwój koszykarskiego rzemiosła.

Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że spora część naszych podopiecznych zrobiła na obozie poważne postępy. Uczyliśmy się techniki, taktyki ale i zwykłych relacji – jak nawiązać przyjaźń i jak się zachowywać, żeby dla wszystkich to był fajny czas.

W ramach relaksu były wycieczki nad jezioro, a w mniej sprzyjającą pogodę do aquaparku. Graliśmy w piłkę nożną, siatkówkę, kosza w wydaniu 3×3, kwadranta i flagi, pływaliśmy na deskach i biegaliśmy po lesie. Starsze grupy miały podchody. Młodsze grupy szukały skarbów, miały wieczór filmowy i czytanie bajek.

No i nie zapominajmy o obozowej olimpiadzie! Rywalizowaliśmy w biegach, skokach, rzutach i na torach przeszkód. Świetne dzieciaki i młodzież stworzyły świetną atmosferę! 🙂

Uczestniczący w obozie podopieczni trenera Tomka Wiśnika z rocznika 2004 zrobili sobie czterodniową przerwę od obozowej rzeczywistości. W tym czasie gościli w Gnieźnie na międzynarodowym turnieju całkowicie dominując rywalizację. Szeroki skład pozwolił na wystawienie dwóch drużyn (Gim92 i UKS Białołęka), które podzieliły się złotymi i srebrnymi medalami.

Bardzo Wam wszystkim dziękujemy i zapraszamy na kolejny obóz!

Już w pierwszej połowie sierpnia (8-14.08) jedziemy do Chocenia. Sporo informacji nt. obozu znajdziecie TUTAJ, a wszelkich pozostałych udziela trener Dorota Dłużewska – tel. 608 783 874.