U13M: TO BĘDZIE PRACOWITY STYCZEŃ!

Dużo, bardzo dużo grania czeka w ciągu najbliższych kilku tygodni chłopców z rocznika 2010. W grudniu kilka meczów wypadło przez choroby naszych zawodników lub reprezentantów drużyn przeciwnych. Dlatego od soboty do czwartku rozegramy aż cztery spotkania. Mało tego. Już 13. stycznia ruszamy na turniej do Działdowa.

Plan jest napięty. Czekają nas dwa mecze domowe i dwa wyjazdy. U siebie zmierzymy się z Legionem Legionowo i MKS Grójec. Na wyjeździe zagramy z reprezentantami Raszyna i Żyrardowa. Szczegóły na powyższej grafice. Godziny wyjazdów podamy w osobnych komunikatach mailowych.
Zaraz po tej serii, już 13. stycznia, nasi reprezentanci ruszają do Działdowa, gdzie wezmą udział w trzydniowym turnieju. I to nie jest koniec! Zaraz po powrocie uczniowie SP 344 zaczną rywalizację w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, gdzie będą mieli szansę powalczyć o miano najlepszych w Warszawie, a to już byłoby coś!
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??