U13M: PRZYGODA TRWA DALEJ!

Już pojechali. Już dojechali. Tę noc spędzą już w Stargardzie. Jutro, czyli w piątek popołudniu, rozegrają pierwszy z trzech meczów, które zadecydują o wejsciu do turnieju finałowego. Łatwo nie będzie, bo przeciwnicy z najwyższej półki. Wierzymy jednak, że naszych chłopaków stać dosłownie na wszystko.

Poniżej prezentujemy terminarz naszej drużyny:
– piątek, 17.05, godz. 18.00 vs. PGE Spójnia SP11 SMS Stargard – transmisja
– sobota, 18.05, godz. 13.00 vs. IAK Kasprowicz Inowrocław – transmisja
– niedziela, 19.05, godz. 10.00 vs. MKS Ósemka Skierniewice – transmisja

Podobnie, jak miało to miejsce podczas krakowskich ćwierćfinałów tym razem również teoretycznie najtrudniejszego przeciwnika dostaliśmy na początek. Stargardzka Spójnia to bardzo utytułowany klub z ogromnymi tradycjami i doskonałym zapleczem szkoleniowym. To w końcu “szkoła mistrzostwa sportowego” (SMS) i zaplecze klubu Orlen Basket Ligi, który właśnie awansował do półfinału mistrzostw Polski.

Kolejnych przeciwników absolutnie nie uważamy za wyraźnie słabszych. Do grona szesnastu najlepszych drużyn w Polsce słabe drużyny nie awansowały. No, ale skoro tak, to i nasi chłopcy nie powinni uważać się za tych gorszych. Ciężko pracowali, żeby znaleźć się tam, gdzie są, dlatego możecie być pewni, że o aw2ans do finałów będą walczyli od pierwszych do ostatnich sekund. 

Ponownie. Trzy dni. Trzy ciężkie mecze. Transmisje z każdego z nich będzie mozna znaleźć na kanale YouTube PZKosz.

Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??