U11M “FUN”: “SETKA” Z OSTROWIANKĄ

Po tak dobrej grze to wysokie zwycięstwo nam się zwyczajnie należało. Każdy z naszych zawodników dołożył do puli jakąś cegiełkę, a efektem była pierwsza w naszych dziejach “setka” na tablicy wyników!

Być może na chłopaków wpłynęli tak pozytywnie nasi rodzice. Wreszcie mogli zasiąść nie przed ekranami komputerów, skąd ich dopingu raczej nie było słychać 😉 ale na trybunach. Było dużo radości z udanych akcji naszych młodych walczaków, było dużo pozytywnego dopingu i oczywiście zadowolenie z końcowego wyniku. Dziękujemy Wam wszystkim i od razu zapraszamy na nasz ostatni domowy mecz z Markami. Jego termin nie został jeszcze ustalony, ale z pewnością będzie.

Teraz naszych podopiecznych czeka wyjazd na turniej do Bydgoszczy, a zaraz po nim – we wtorek 8. czerwca – jedziemy do Grodziska, gdzie zmierzymy się z miejscowym GKK.

Nie wymięka! Białołęka‼️??