U11M: LIGA BASKET WARSAW – PODSUMOWANIE

Za nami pierwszy turniej chłopców z rocznika 2011. Na pewno warto było wziąć w nim udział. Choć mecze były krótkie i nie każdy z naszych podopiecznych mógł pograć tyle, ile byśmy chcieli, to na temat naszych wychowanków dowiedzieliśmy się wielu ważnych rzeczy.

✅ Za nami pierwszy turniej chłopców z rocznika 2011. Na pewno warto było wziąć w nim udział. Choć mecze były krótkie i nie każdy z naszych podopiecznych mógł pograć tyle, ile byśmy chcieli, to na temat naszych wychowanków dowiedzieliśmy się wielu ważnych rzeczy.
✅ Jedni zaskoczyli nas bardzo pozytywnie, inni nieco mniej 😉 Najważniejsze jest jednak to, że nasi chłopcy w każdym meczu walczyli od pierwszych do ostatnich sekund. Ostatecznie w rywalizacji grupowej jeden mecze wygrali (UKS Jedynka Marki), jeden przegrali (MKS Grójec – późniejsi zwycięzcy turnieju) – oba jednym punktem. W meczu o 3. miejsce, w którym mierzyliśmy się z kolegami z Lublina, tradycji stało się za dość i po raz kolejny walka toczyła się do ostatnich sekund. Przegraliśmy, ale ogólnie wyszło to naprawdę nieźle.
✅ Po nowym roku ruszą rozgrywki U11M organizowane przez WOZKosz, w których nasi chłopcy wezmą udział. Nie ma wątpliwości, że będzie się działo‼💪

Nie wymięka! Białołęka‼️??