ROCZNIK 2011: BEZDYSKUSYJNE ZWYCIĘSTWO W OSTROŁĘCE


Wycieczka do Ostrołęki okazała się niezwykle udana. Nasi reprezentanci z rocznika 2011 byli wyraźnie lepsi od swoich przeciwników. Nasz sztab trenerski, trener Tomasz Wiśnik oraz trenerka Dorota Dłużewska, mogli być zadowoleni z podopiecznych, a na boisko wybiegł cały szeroki skład zabrany na mecz wyjazdowy.

Przewaga UKS Białołęka nie podlegała dyskusji. Świetnie funkcjonował nasz atak oraz obrona. Pierwszą połowę nasza drużyna wygrała aż 44:8. Po zmianie stron nic się w zasadzie nie zmieniło. Mimo grania bardzo szeroką rotacją byliśmy w stanie utrzymać zadowalający poziom oraz skutecznie egzekwować kolejne ataki. Dobre przetarcie.
Teraz naszych podopiecznych czeka starcie z Komorowem. Mecz odbędzie się w sobotę na terenie rywali.
Nie wymięka! BIAŁOŁĘKA‼??